Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

11011131516

Komentarz

  • Bambidu powiedział(a):
    Edit: Jednak faktura przyszła dwukrotnie wyższa... Zaczyna się kolejna batalia z Orange. :s

    Sprawdź zapisy w umowie. 
    Ja lata temu kupujac tel w abonamencie -nie mogłam zapłacić całości za telefon przy podpisywaniu umowy bo operator nie dawał takiej możliwości, tylko płatność comiesięczna na urządzenie, usłyszałam ze ta tzw rata za tel kończy się w połowie trwania umowy i potem rachunki będą pomniejszone o ta kwotę. 
    Niestety nie były, zapis w umowie mówił ze po spłaceniu telefonu abonament wzrasta o kwotę tej tzw raty. 
    Oczywisvie to moja wina, bo nie przeczytałam umowy tylko na słowo uwierzyłam. Ale dzięki temu wyleczyłam się z kupna tel i innych sprzętów  u operatorów 
  • Gdybym to ja podpisywała to mogłoby tak być @hipolit, ale nie mąż ;) 
    W umowie stoi bodajże, że przedłużenie automatyczne na czas nieokreślony na tych samych warunkach. A faktura dwa razy wyższa nawet niż ta z ratą... 
  • OK, dzięki @Lila. Chodziło mi tylko o to dlaczego wisi na niby aktualnej rządowej stronie skoro Orange od dawna twierdzi, że nie honoruje karty. Rozumiem, że strona jest aktualizowana na bieżąco w jedną stronę - tzn. są dodawani przystępujący nowi partnerzy. Ale w drugą nie bardzo, bo trudno uznać za aktualne dane z 2016.
  • Mąż chciał zgłosić firmę. Zajmują się handlem poleasingowym sprzętem komputerowym, znanych marek Dell, HP, Lenovo. Stawiają na jakość (dobry sprzęt, dobrze przygotowany pod Klienta), oryginalne oprogramowanie (współpracują bezpośrednio z Microsoftem ).
    Tutaj zareklamuję https://komputerymarkowe.pl/
    Na tym rynku nie ma potężnych marż, myśli o rabacie % lub wysyłce gratis.
    Kontakt może przeze mnie na początek, w sensie co jest potrzebne do umowy. Dziękuję.


    Podziękowali 1Sylwunia
  • edytowano marzec 2019
    Tak @Lila, bardzo chcę kontakt, nawet Cię wczoraj o to prosiłam tylko... widzę, że nie wysłałam posta ;) Przepraszam, dość intensywny i trudny czas mamy teraz i trochę nie panuję nad sytuacją.
  • @pierniki, ponoć Orange ma ofertę na KDR... Co Ty na to?
  • We wrześniu przenosiliśmy numery z Play (gdzie mieliśmy zniżkę na KDR :-) ) do Orange - powód światłowód w nowym miejscu zamieszkania (Oraange) i b. słaby sygnał radiowy Play.

    W punkcie sprzedaży (dziś już zlikwidowany) podczas negocjacji próbowaliśmy uzyskać informację czy są zniżki dla KDR i po weryfikacji najpierw lokalnie (kierownik) w potem na linii dostaliśmy odp., że już takiej oferty nie ma.
    I na tym się zakończyło.
    Czekam teraz na koniec umowy i wypisuję się z O, pewnie zostawię tylko światłowód. Jeden z powodów to brak kompetencji aby z kimkolwiek porozmawiać nt. płatności, dwóch kont (internet plus komórki - jak by nie mogło być na jednym rachunku) itp. W porównaniu do Play to niebo i ziemia
  • edytowano marzec 2019
    Chciałam tylko napisać, że warto pójść ścieżką wskazaną przez @Lila.
    Wygląda, na to, że system w Orange jest totalnie nie przystosowany do oferty na KDR, którą teoretycznie posiadają. Ale jak się wystarczająco wysoko uderzy to ofertę dostaje się wybitnie prorodzinną ;)
    Tak więc @pierniki jeśli jesteś jeszcze w Orange to koniecznie bierz namiary od @lila i  się odwołuj.
    Podziękowali 1Sylwunia
  • System w Orange jest fatalny - jak przedłużalismy umowę dla 4 telefonów (maz mówił, że dla rodziny) to nawet nie zająkneli się, że jest oferta na KDR...
  • @beabea, oni twierdzą że nie mają oferty nawet jak im udowodnisz, że  mają.  Z jakiegos powodu w systemie tego nie widzą wiec pracownik podobno nie może tych rabatów włączyć. I tak jest nieodmiennie od  2017 r. kiedy zawieralismy umowę .  Ale jeśli Wam nie zaproponowali na KDR a macie to odwołajcie się do pani odpowiedzialnej za KDR w Orange. Mają co prawda taki bałagan, że naliczyli nam tym razem jakiś rabat podwójnie tak, że w rezultacie płacilibysmy niewiele wiecej niż połowę dotychczasowej stawki. Mąż musiał dla odmiany wyjaśniać gdzie się pomylili, żebyśmy mogli płacić więcej... ;) Komedia...
    Podziękowali 1beabea
  • W kwestii telefonow my mamy Viking 25zl za miesiąc połączenia za darmo internetu mnóstwo.
    Ktoś ma lepsze warunki  i przenosisz nie w 5 min przez internet


    Ps polecam się jako polecjacy
  • @zapominajka, my mamy w orange znacznie lepsze warunki, ale trzeba było o nie się domagać i odwoływać, a nie że 5 min klikania ;)
  • Bardzo chętnie zobaczyłabym zniżkę w Good Lood.  Dodatkowo mam wrażenie, że to firma otwarta na takie inicjatywy.

    I mam pytanie, jak taki mały szary człowiek (fotograf) chce przystąpić do programu, to wiele załatwiania jest?
  • @Duduś nie :smile: 

    pisze priv
    Podziękowali 1Dudus
  • Bambidu powiedział(a):
    @zapominajka, my mamy w orange znacznie lepsze warunki, ale trzeba było o nie się domagać i odwoływać, a nie że 5 min klikania ;)

    @Bambidu a jaka Jelski można spytac, i ile to czasu kosztowało
  • Przepraszam, przeoczyłem. Priv piszę.
  • Można pełnoletniemu dziecku przedłużyć kartę?
  • Tak jsk się uczy. Elektroniczna podobno jest szybko ale na fizyczną mój syn czeka już prawie dwa miesiące i cisza... W czwartek był sprawdzić czy to tylko sms nie zaginął ale nie ma jej w UM.
    Podziękowali 1matka6
  • Teoretycznie plastikowa w miesiąc. Czekaliśmy może 2 dni dłużej i jak się upomniałam to była po godzinie.  Elektroniczna max 2 tyg.
    Podziękowali 1Monira
  • Księgarnia (+mydło i powidło) Bonito.pl wycofało się z programu pod koniec kwietnia. Właśnie dostałam bezpośrednio mejlową informację od pracownika (gdyż strona www, nie oferowała dodatkowego rabatu). Szkoda.
  • Od kiedy straszliwie dali ciała przy prezentach na Boże Narodzenie (fatalna komunikacja z klientem!) odpuściłam ich i aros.pl. Dla niezorientowanych, to jedna firma. 
  • wiesia powiedział(a):
    Księgarnia (+mydło i powidło) Bonito.pl wycofało się z programu pod koniec kwietnia. Właśnie dostałam bezpośrednio mejlową informację od pracownika (gdyż strona www, nie oferowała dodatkowego rabatu). Szkoda.
    Szkoda, lubiłam ich :( 
  • Ja kupowałam w Bonito ze wzgledu na uczestnictwo w KDR. Ceny ze zniżką często wychodziły jak gdzie indziej bez, czasem i ciut drożej ale uważałam,  że warto wspierać tych, którzy przystąpili do programu. Szkoda, że zrezygnowali. Trochę na tym stracą, przynajmniej wizerunkowo.
    Podziękowali 1wiesia
  • Ja kupuję w bonito bo mają ekspresową wysyłkę dziś rano coś zamawiam to jeszcze dziś wyślą , koszty wysyłki są nieduże to też plus 
  • Nasmarowałam im grzecznego, konstruktywnego mejla, nie tylko odnośnie KDR. Mam niestety problem z wyszukaniem tańszej księgarni na nasze zakupy.
  • @wiesia , Aros tańszy, nawet gdy Bonito miało zniżkę.
    Podziękowali 1wiesia
  • edytowano czerwiec 2019
    Dzięki @Gosia5, zebrałam zamówienia po rodzinie, zrobiłam koszyk tu i tu. Wyszło na sucho Bonito 352,37 vs Aros: 345,37. Z rabatem dla stałych klientów (2-5%) Bonito wychodzi taniej, tym razem 341,78. Ech ;-)
    O sorki, jeszcze dopisek: Bonito ma bezpłatną wysyłkę od 300 (stąd ten mój koszyk), Aros od 500.


  • Pewnie zależy od książki. Tak czy inaczej te parę złotych przy tej kwocie to grosze. U mnie kiedyś wyszła większa różnica na korzyść Arosa.
    Podziękowali 2wiesia Monica
  • Mi zawsze najtaniej wychodzi nieprzeczytane bez żadnych zniżek są najtańsi
    Podziękowali 2Gosia5 Basja
  • Ja zamawiałam w Bonito, bo mam niedaleko punkt odbioru i wtedy zawsze przesyłka jest za 0. Starałam sie zamawiać u nich tez ze wzgledu na rabat na KDR. Dopiero jak nie mieli danej ksiązki to szukałam dalej. 
    Podziękowali 1Pietruszka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.