Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużej Rodziny - zgłaszamy partnerów!!!

11011121315

Komentarz

  • BiancoNero powiedział(a):
    Ostatnio z ciekawości byłem w salonie opla, pytam o rodzaje zniżek i przy okazji padlo pytanie z mojej strony o KDR. Miły Pan mówi ze nie ma, ale to wsunie nasza wina (nas wielodzietnych) bo wiele grup zawodowych sobie wywalczyło rabaty na poziomie 10%, zasugerował aby się wybrac do centrali i na pewno da się dogadac

    Przy tej okazji mam pytanie,  czy jakaś marka oferuje zniżki na zakup nowego samochodu na KDR, a jak nie to może można by cos w tej kwestii wywalczyć u popularnych dostawców typu peugeot, opel, citroen vw itd
    Mitsubishi ma jakieś rabaty na Outlandera.
  • To był akurat salon Opel Trax w Łodzi


  • Ej a usługi też mogą być? Np do jednej usługi dla firmy prowadzonej przez wielodzietnych w gratisie dwie mniejsze?
  • Może temat był, ale spotkała mnie teraz pierwszy raz sytuacja,  ze w Martes sport nie uznali mi KDR bo była inna promocja "drugi produkt za pół ceny". Czy to rzeczywiście jest tak, że promocje nie łączą się?
    Pozdrawiam 
    Podziękowali 1Lome
  • edytowano listopad 2019
    W martesie powinny się łączyć.

    10% zniżki dla każdego posiadacza Karty Dużej Rodziny na wszystkie towary oferowane w sklepach Partnera (zniżka udzielana w stosunku do ceny towaru uwidocznionej w sklepie)
  • Ja zawsze dostawałam w Martesie zniżkę również na przecenione, @Lorelei.
  • No i ja też byłam bardzo zdziwiona, obsługa zapewniła mnie, że "na kasę" im nie wchodzi... nie zdały się na nic tłumaczenia, że wcześniej takiego problemu ani u nich (Sochaczew), ani w innym Martesie nie było takiej sytuacji...

    Bardzo dziękuję za odpowiedź dziewczyny, na pewno będę temat drążyć w tym sklepie.
  • edytowano grudzień 2019
    Gdy kupowałam w Martesie z akcji 2 w cenie 1 to też nie liczyli zniżki z KDR. Może KDR uznają do przecen, które mają już zapisane w systemie ale nie akcji naliczanych bezpośrednio przy kasie. 

    Edit: literówka
    Podziękowali 2Lorelei saga
  • @kika0 być może, zapomniałam zadzwonić na infolinię. Jutro spróbuję... choć powinno to być jasno w regulaminie a na ich stronie nic nie ma o "ograniczeniach"...
    Podziękowali 1maliwiju
  • To jeszcze wrócę. Dziś dzwoniłam na infolinię Martes i pani mi powiedziała, że w regulaminie (nigdzie go nie znalazłam, pani zasugerowała,  że mogę napisać mail do centrali) stoi jasno, że promocje nie łączą się i mogę skorzystac albo z promocji sklepu albo z KDR, która też jest promocją. Szkoda...
  • Wg zapisu umowy jaką Martes ma z KDR jest tak jak wkleiłam wyżej. 
    Pani z infolinii się nie zna. 

    Podziękowali 1Lorelei
  • No i jej to powiedziałam a ona, że muszę wystąpić drogą elektroniczną do centrali i niech oni wyjaśnią. Nie mam podparcia w postaci umowy itp. Ale wystapię, a co mi szkodzi :-)
  • Każdy ma :) 
    Tutaj https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/kdr jest wyszukiwarka, wpisz nad tabelką Martes, wyrzuci ci wszystkie lokalizacje. Wejdź w którąkolwiek i tam znajdziesz zapis zniżki 

    Piszę z komórki, mam nadzieję że to jasne 
  • Wszystko jasne, znalazłam :smile: już wczoraj napisałam maila, dziś jeszcze dołączę print screen z tej stronki. Dzięki serdeczne. 
  • edytowano grudzień 2019
    Rozmawiałam z Martesem. i już wiem o co chodzi . 
    Zniżka łączy się z przecenami, czyli jest od ceny na metce, nawet po 99% obniżce ;)

    ale nie łączy się z promocjami innymi czyli np 
    kup dwie rzeczy z firmy x , a drugi produkt dostaniesz 50% taniej. 
    wtedy nie ma dodatkowego na kdr 

    W opracowaniu jest nowy aneks w którym będzie to dokładniej opisane. Wejdzie od stycznia


  • Ok, bardzo dziękuję. Czyli trochę zawiłe to, te 50% ceny drugiego produktu oplaca się jak 2gi produkt  drogi, oczywiste... mi bardziej opłacalne by było skorzystanie wtedy z KDR ale powiedzieli inaczej a zwrócić nie mogłam, bo skorzystałam z promocji a to oznacza brak zwrotów :-)
  • Mam pytanie Jak to jest np Lidl czy Lewiatan ma zniżkę na kdr ale w aplikacji w mieście gdzie akurat te sklepy są nie ma zaznaczone że są zniżki, to zniżki są czy nie? Albo np w Biłgoraju w powerlandzie zapytałam i zniżka jest (w aplikacji nie znalazłam, nalepki w lokalu też nie widziałam). 
  • edytowano grudzień 2019
    Lila powiedział(a):
    Powerland - masz na myśli salę zabaw?
    @Agmar ?
    Tak, choć oni w lecie dopiero się otworzyli i na dworze też mają jakąś wioskę indiańska i inne atrakcje 
  • Wg rozporządzenia ksiądz musi Msze w masce odprawiac..... Rozumiem że jak ja zdejmie do komunii to kara??? 
  • Nawet instrukcje podano, jak uchylić maskę do komunii, żeby chwyta za gumkę i nie dotykać maseczki z zewnątrz. O ile dobrze pamietam, bk jakis czas temu czytalam, juz tez mi sie miesza.
  • joachm1 powiedział(a):
    https://www.prawo.pl/prawo/oplaty-za-przeksztalcenie-prawa-uzytkowania-we-wlasnosc,452058.html?fbclid=IwAR0n03ODMfcBLcUlmD8HVWAjXwyl5M32rf41ibju0Ues-0kREC_hoH9E2H0

    informacja dla tych co chcieliby mieć 99% bonifikaty przy wykupie użytkowania wieczystego. Ja wniosek złożyłam- u mnie w gminie standardowo jest 60%.
    Złożyłam wniosek o bonifikatę 99% dnia 16 stycznia, dziś (05.06.2020) dostałam odpowiedź z UM:

    "W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie[...] informuję, że bonifikata przysługuje osobom, w stosunku do których orzeczono niepełnosprawność w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz osobom, w stosunku do kórych orzeczono niepełnpsprawnpść przed ukończeniem 16 r.ż. lub zamieszkującym w dniu przekształcenia w tymi osobami opiekunom prawnym lub przedstawicielom ustaowwym tych osób będacym właścicielami lojkali miezkalnych.
    W związku z powyższym w celu rozpatrzenia wniosku konieczne jest jego uzupełnienie w ww. dokument potwierdzający orzeczenie niepełnośprawności.


    (I teraz uwaga, będzie najlepsze)


    Niedopełnienie powyższego w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego pisma spowoduje że wniosek pozostanie rozpatrzony z uwzględnieniem 60% bonifikaty.


  • edytowano czerwiec 2020
    @palusia złożyłaś z podstawą prawną i tak Ci odpisali?
  • Ja mam pytanie dot. KDR. Sklep internetowy chciałby udzielac rabatów na kartę ale nie wie w jako sposób miałby taką kartę weryfikować.  Jest na to jakiś system?
  • @palusia ; to ktoś niedouczony u was to rozpatrywał. I ja i wszyscy moi znajomi z KDR u nas dostali wykup z tą zniżką.

    Złóż oficjalne pismo z reklamacją i podaniem podstawy prawnej odmowy i żądania stwierdzenia niepełnosprawności. Zapis ustawowy jest jasny i jednoznaczny nie KDR i niepełnosprawność ale albo jedno albo drugie. 
  • Bambidu powiedział(a):
    @palusia złożyłaś z podstawą prawną i tak Ci odpisali?
    Tak. Tym razem dopisałam im treść ustawy wraz z popunktem. Wysłałam przez e-puap.
    Zobaczymy :)
  • joachm1 powiedział(a):
    @palusia ; to ktoś niedouczony u was to rozpatrywał. I ja i wszyscy moi znajomi z KDR u nas dostali wykup z tą zniżką.

    Złóż oficjalne pismo z reklamacją i podaniem podstawy prawnej odmowy i żądania stwierdzenia niepełnosprawności. Zapis ustawowy jest jasny i jednoznaczny nie KDR i niepełnosprawność ale albo jedno albo drugie. 
    No właśnie...i bycie kombatantem i jeszcze kilka innych opcji.

    Przecież chyba nie chodzi o to, że to tylko dla niepełnosprawnych kombatantów mających trójkę dzieci to było :p
  • Lila powiedział(a):
    @palusia dawaj to na maila biuro@3plus.pl, mamy już że dwa takue kwiatki i prawnik się tym zajmuje 
    Dzięki @Lila ;
    Odpisałam im już przez e-puap. W poniedziałek spróbuję tam zadzwonić.
    Jak będą problemy, to chętnie skorzystam z pomocy :)
  • Wysłałam przez e-puap. Dodatkowo w poniedziałek zadzwoniłam. Pani poprosiła o mój numer telefonu, bo na razie pismo jeszcze z epuap do niej nie dotarło.

    Tego samego dnia do mnie oddzwoniła z prośbą abym jej zeskanowała KDR- powiedziałam jej, że była wydawana w tym samym UM. Jednak jak się okazało, w innym wydziale i oni nie mają wglądu. Kartę po zamazaniu kodu kreskowego i opisaniu w jakim celu ją  wysyłam, wysłałam do owej pani na maila. 

    Wygląda na to, że moja sprawa się rozstrzygnie pozytywnie, ale @Lila wysyłam Ci otrzymane pismo na maila, może dodatkowa interwencja pomoże komuś innemu.


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.