Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

13031333536105

Komentarz

  • Jak chcesz, to mogę we wtorek przekazać do @Skatarzyna
  • edytowano listopad 2017
    Taką dłuższą sekundę potrzebowałam, dzięki Ci bardzo @Katarzyna, ale az takich fanow lotnictwa już u nas nie ma, ze 2 lata temu był szał, także groszkowi odstąpię.
    A i biblioteka dziecięca u nas wyposażona ponad normę. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • A czterech regałów na książki, najlepiej z ciemnego drewna? Nie mogę się doczekać, aż małż mój znajdzie czas i je wykona...PS. W grę wchodzi jeszcze biała sklejka, ale to tylko gdybyś nie miała ciemnych desek :)

  • Fizelina (biała, beżowa, zielona) i podszewka biała. Może ktoś szyje i mu się przyda?
  • Blaszka do pieczrnia z 6 dołkami. Na muffiny albo podobne wytwory.
  • Blaszka znowu uciekła....
  • edytowano grudzień 2017
    @Katarzyna gdybys tej fizeliny beżowej i zielonej miala wiecej niż @groszek spożytkuje ja chętnie część przygarnę.
  • @Katarzyna , jak będziesz pakować warianty, smakuj i wyślij moje, bardzo proszę. Robię sobie post od forum i zaglądać będę tylko w niedziele, więc mało prawdopodobne, że coś jeszcze upoluję. Daj mi tylko znać, ile za przesyłkę. Dziękuję.
  • smakować? ok?! ;-) 
  • Smakować warianty. Ech, brak słów...
  • Warany są kanibalami.
  • No tak ale Katarzyna nie jest waranem :-)
  • Nie zjesz nas, my zjemy Ciebie.
    Podziękowali 1madzikg
  • A wiecie co będzie jak Katarzyna w ramach postanowienia adwentowego zrezygnuje z forum? Pół Polski będzie na odwyku :)  
  • Nie zrezygnuję. Za dużo mam waranów do wydania.
    Mam pomierzone i obfotografowane zasłony, ale od 3 dni nie mam netu, a z telefonu mi zdjęcia nie wchodzą.
  • O. Nam też się zasłonki przydadzą - na dość duże okno niebalkonowe (niekoniecznie do ziemi).
  • Tymczasem 2 pary spodni ortalionowych na 4 lata - granatowe i różowe.
  • @Bea - Na Eda (3 lata i 104 cm) za duże, na Helę (7lat i 128 cm) za małe. Ortalion na polarze. Chcesz?
  • Wolne. Ale to sam ortalion. Bez ocieplenia.
  • edytowano grudzień 2017
    No, to ruszam z zasłonami.
    Na początek: Młodzieżowe, 2 krótkie. Długość 120 cm, szer. 150 cm.
    Materiał taki (100% bawełna):

  • Pojedyncza - stare złoto. Cienka, ale udaje grubą. Długość 240 cm, szer. 150 cm.
    Materiał sztuczny, taki (na zdjęciu jest w poprzek):

  • Tafta gnieciona z poprutych zasłon. Dwa duże kawały i podszewki do tego. Były z tego dwie długie zasłony. Jak kto sprytny, to może sobie z tego od nowa zasłony uszyć. O, taka tafta (na zdjęciu jest w poprzek):

  • Dwie ogromne zasłony z bardzo cienkiej bawełny w kolorze naturalnym (ecru). Wymiary: dł. 290 cm, szer. 400 cm. O takie:

  • Coś osobliwego, na oczkach. Góra jest z materiału w kolorze fuksji (35 cm), a do tego doszyta jest tkanina taka sama jak zasłony powyżej. W dwóch kawałkach, spotykających się na środku. Długość 250 cm, szer. 280 cm. Wygląda tak:

    Do tego jest roleta rzymska z tego fuksjowego, o wymiarach: szer. 230 cm, dł. 167 cm. Ma na górze rzep i ma wszyte oczka do przewleczenia sznureczków. Brak sznureczków i listwy mocującej na górze.
  • Bordowe na szelkach bawełniane, cienkie. Długość 270 cm, szerokość 135 cm. 2 sztuki.
    O, takie:

  • Ecru z grubej surowej bawełny, na szelkach, 2 sztuki. Szerokość 130 cm, dł. 225 cm.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.