Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

13334363839105

Komentarz

  • Portfel czarny skórzany, nie używany. Tego typu:

  • Mogę?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Waran osobiliwy. Niszowy, powiedziałabym...
    Ok. 100 litrów materiału do zabezpieczania przesyłek. Coś takiego:

    Może ktoś wysyła jakieś łatwostłuczki i by mu się przydało?
    Podziękowali 1jan_u
  • @ewap pomyślałam dokładnie to samo :D                                                                                                                                                                                                    
  • Szkoda ze te styropianki malo ekonomiczne w wysylce. Uzywam ich do zabawy z dziecmi. Daje im wykalaczki i buduja rozne stwory.
  • @uJa jak chcesz to poszukam w moim magazynie strychowym,bo chyba takie coś gdzieś mam w jakimś pudle
    i przy okazji Ci dostarczę :wink: 
  • Moje różaniec na konkurs kiedyś też z tego zrobiły.
  • @jan_u ; co z tymi oponami?


    Ubawil mnie ten watek. U mnie jest troche waranow, ale takich rzeczy bym nie przyszlo do glowy trzymac :)
  • Elunia powiedział(a):
    uJa powiedział(a):
    Szkoda ze te styropianki malo ekonomiczne w wysylce. Uzywam ich do zabawy z dziecmi. Daje im wykalaczki i buduja rozne stwory.
    Ale takie coś robisz jak np.z kasztanów?
    tak tylko duzo łatwiej i juz 3 latki same to robią, dodatkowo maluja flmastrami. ze starszymi robie konkurs na najwyższa wiezę itd,
  • Te moje są dziurawe, to się nie bardzo nadają na robienie zwierzątek. Poczekam cierpliwie, może ktoś się jednak skusi.
    A tymczasem zaproponuję jeszcze podróżny mini zestaw gier w drewnianym pudełeczku (chińczyk, bierki, domino). Nówka sztuka.
  • to ja chce :)
  • Grę chcesz, czy te chrupki do pakowania? ;)
  • szczurzysko powiedział(a):

    Ubawil mnie ten watek. U mnie jest troche waranow, ale takich rzeczy bym nie przyszlo do glowy trzymac :)
    Mi by też nie przyszło do głowy trzymać. Dlatego trzymać nie chcę i próbuję wydać komuś, kto mógłby z tego zrobić użytek.
  • Grę to jak nikt inny nie zgłosi się to poproszę będzie co robić z gwiazdą
  • Gre:)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • NOWA Ty to jak się spóźniasz to piszesz spóźniłem się a jak jesteś pierwszą to "jak nikt nie chce". Tu się nie zdążyło żeby nikt nie chcial
    Podziękowali 1babka4
  • No, jak nie? Chrupek do pakowania nikt nie chce. ;)
    Podziękowali 2MonikaN annabe
  • A no tak... A gra już poszła wcześniej... Muszę się skupić 
  • Katarzyna powiedział(a):
    No, jak nie? Chrupek do pakowania nikt nie chce. ;)
    Dosypuj waranom po garści na drogę.
  • Mam fajny telefon co robi ze mnie nowego a nie nowa ,
  • Z takich styropiankow robilam jako dziecko lancuchy na choinke. Byly kolorowe (nie pamietam czym kolorowalismy), byly cale biale.
  • Dotarrły warany. Dzieci zadowolone z lampki. Może ogarną I nie będę wstawać tyle w nocy :D
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Nie nadadzą się. Do sako to małe granulki trzeba.
  • Katarzyna styropianki rezezrwuje. Spytam sie jutro meza ale chyba sie przydadza. Jezeli takbto razem z innym jakimś waraniatkiem.
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Raz przechowywać, a dwa wypełniacze wysyłać jako główną zawartość paczki to dla mnie kosmos. Ale to nie pierwsze dla mnie kosmiczne odkrycie w tym wątku. ;)
    Podziękowali 3Aniuszka Bagata Ewasz
  • A czy ktoś w swoim garażu ma może barierkę do zabezpieczania schodów? Garaż najchętniej z okolic Poznania, bo obawiam się, że cena wysyłki może być wysoka...
  • Toster Tarringon House, o taki:

    Cokolwiek wysłużony, ale w pełni sprawny.

  • Mogę? Prosić
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @Bambidu, mamy firme, wlasnie otwieramy sklep internetowy dla odbiorcow detalicznych, stad potrzeba wypelniaczy do pakowania. Kupujemy folie babelkowa zazwyczaj. A wysylka kurierem nie musi byc droga. 
  • No i poluje na waraniatka coby samych styropianow nie slac
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.