Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warany z garażu Katarzyny

13233353738105

Komentarz

  • tak sie rozglądam, bo upolowałam jednego warana :smiley: , wiec gdyby cos pasowało, to można by było dołozyć. M. wyrosla ze swoich kurteczek, jedną miala ok, to poszedł jej zamek, ale faktycznie teraz bardziej by sie przydała jakas puchówka (ma w tej chwili fajny płaszczyk, wiec nie ma naglacej koniecznosci, dopiero pewnie cos było by przydatne w czasie ferii) Sama musze sie przekopać przez moje kurtki, zobaczyc, czy coś sie jeszcze nie schowało - dostaję rózne ubrania ze sporym wyprzedzeniem od rodziny i potem robie odkrycia ;)
  • Katarzyna nie w temacie waranow, ale kiedys podawalas strone gdzie mozna bylo sprawdzic czy dany lek mozna brac przy karmieniu piersia. Spadlam z sliskich schodów i bardzo mocno sie potluklam. Jest coraz gorzej. Mam diclofenak w czopkach i ponad roczna cyckowa pannę.
  • Www.e-lactancia.org diclofenac ma very low risk 
    Podziękowali 2Dorota Katarzyna
  • Ja poproszę ortalion 110 jeśli został jakiś :-)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @AN_3 - nie wysłana, bo na drukarkę czekam już 3 tygodnie. Jak dojdzie, to podrukuję listy przewozowe i wyślę.
    Podziękowali 1mamaa
  • Ludzie!!! Wam to nie dogodzi!  ;) Jak wstawiam wieczorem, to jęczycie, że nocne warany, jak wstawiam w dzień, to też niedobrze, bo kobiety pracujące są defaworyzowane, jak kiedyś coś w środku nocy wrzuciłam, to się niektórzy oburzali, żem złośliwiec... No, nie ma siły, zawsze komuś nie będzie pasowało. To jest polowanie! Trzeba być czujnym, jak się chce coś złowić. ;)
    A rano, jak się zbieram na roraty, to całkiem inne sprawy mi w głowie, a nie wrzucanie tu waranów. Sorry! A dla kobiet pracujących jeszcze polowania weekendowe zostają :)
    Lada moment (w dniach liczony) wrzucę firanki. Mam nadzieję, że się rozejdą równie sprawnie, jak zasłony.
    Podziękowali 5MAFJa kiwi isza Cart Wela
  • Przypominam, że jeszcze czekają na nabywców dwa ortalionki dla niedużych dziewczynek:
    Ortalion różowy na siatkowej podszewce. Rozmiar 5-6 lat
    Ortalion CoolClub błękitny, dziewczęcy, na podszewce. Rozmiar 110
  • Ogromnie mnie cieszy Twoje zadowolenie z warana. Przyznam, że niejednokrotnie wysyłając te warany mam obawy, czy obdarowani nie uznają, że to szmelc straszny i szkoda było za przesyłkę płacić. Dlatego każdy pozytywny odzew od Was bardzo mnie cieszy.
    Wiem, że to był żarcik. Ja Ci też żarcikami odpisałam :)
  • edytowano grudzień 2017
    Katarzyna powiedział(a):
    Przypominam, że jeszcze czekają na nabywców dwa ortalionki dla niedużych dziewczynek:
    Ortalion różowy na siatkowej podszewce. Rozmiar 5-6 lat
    Ortalion CoolClub błękitny, dziewczęcy, na podszewce. Rozmiar 110
    A @Wiol nie chciała 110? 
    A @Bea tego różowego na 5-6 lat?
    Podziękowali 2Katarzyna Wiol
  • Dzięki za czujność!
    Podziękowali 1WandaB
  • Mi się super śpi na podusi
    Podziękowali 1Katarzyna
  • A moje sztućce wreszcie jak u ludzi wyglądają :-) w porządku w szufladzie anie... 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Puzzle, Great Britain, in English, 200 big pcs. O, takie:

  • To Moze ja...
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Jakby inne puzzle były, to ja chętnie. Jeden mały fascynat pojawił mi się w stadzie. 
    k
  • Perelka te puzzle!
  • O! Ja też jakieś puzzle!
  • to skoro już tak o puzzlach, ktoś chce puzzle z Bambi? chyba 100

    a ktoś chce klocki Cobi - chyba jakaś stacja a garażami - sprawdzę, kompletne ale pudełko było otwierane, aczkolwiek absolutnie niezniszczone


    (Katarzyna - pozwoliłam sobie znów skorzystać z Twojego pozwolenia z kiedyś na wrzucenie waranka ;)  )

  • @Sylwunia chce klocki dla Tomaszka
    Podziękowali 1Sylwunia
  • Moje waranki doszły, dziękuję :)
    Mogę sobie teraz olejować włosy do woli - mam czepki!
    Od razu pozmieniałam dzieciom końcówki do szczoteczek na nowe. :)

    Szczoteczka do przestrzeni międzyzębowych super, ale ten czyścik do języka śmieszny jakiś, nie polubiliśmy się, ale to przecież nie jego wina ;)

    Dzięki @Katarzyna!
    Podziękowali 1Katarzyna
  • @agatak ja bardzo chętna na te klocki

    jeśli można wezmę tez te puzzle dla @uJa . jedną przesyłką 
  • Oooo takie puzzle z GB to bym chciała do pracy! Nie ma to jak się o caly dzien spóźnić ;)
  • A może New York chcesz?
  • edytowano grudzień 2017
    GB by mi bardziej pasowała, nie ukrywam. Ale dobry i NY. Tylko zdjęcie czy mapę?
  • Niby mapa, ale to coś więcej... ;)
    GB więcej nie mam.
  • Jeśli mapa i z tekstem, i stosowne dla rozgarniętych dzieci/ młodzieży to z wdzięcznością przyjmę. :)
  • Fajne. Poproszę!
  • @groszek, u nas w empiku widziałam Rzym w wielkich ilościach. Przecenione na pewno, ale nie pamietam na ile bo Rzym mi nie był potrzebny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.