Katoliccy ginekolodzy w Warszawie

13

Komentarz

• No to nie wiem, ja sie zapisalam przez internet, ale poniewaz spotkanie ma byc na 11-sta, a ja zapisalam sie na 11.30 chcialam sie przepisac na wczesniejsza godzine i dowiedzialam sie jak wyzej... Pani tez sie skonsultowala, no i podobno to musiala byc wyjatkowa sytuacja ;) No i nie wiem co robic - czy sie jednak zapisac i isc, czy moze mozna jakos zadzwonic do samego p. doktora? Przejrzalam kilka opcji i np. na Narbutta tel. czynnny tylko do 15-stej, (a pewnei i znacznie drozsze i i tak nei zapisza tak z dnia na dzien) gdzies indziej na piatek nie zapisuja itp. Ja mam umówiona juz "panstwowo" wizyte na 19-stego pazdziernika, to bedzie 22-23 tydzien (zalezy czy z miesiaczki, czy z poprzedniego USG), teraz jest kolo 20-stego, a w sumie tak naprawde chcielibysmy wiedziec coz to bedzie konkretnie, bo latwiej bedzie poinformowac tesciowa o upragnionej wnuczce niz o kolejnym wnuku ;) Ja nie mam w sumie oporów, ale moj maz ma jakies obiekcje co do informowania swoich rodziców ;)
  • Roszkowski rzeczywiście niezbyt przyjemny bywa. Terminy ma odległe, a i cena badanie powalająca- zdaje się 350 zł

Z tego co, co się dowiedziałam Rodzeń nie robi USG genetycznego- tak przynajmniej twierdziła pani w recepcji w Babka Medica. Choć zwykłe USG oczywiście tak. Jak dla mnie dość kompetentny, przemiły człowiek. No i oczywiście katolicki i prorodzinny. Na pewno godny polecenia...

Makowskiego znam jedymie jako specjalistę od USG. Mogę polecić. Z tym, że np na Łuckiej dość długie terniny

Co do Osóbki -Morawskiego, na razie się nie wypowiem. Z opini dziewczym -dość chwalony. A cena za USG na Narbutta- 250zł
  • na Finlandzkiej przyjmuje też dr Garwoliński - b. dobry specjalista i do tego uprzejmy w przeciwieństwie do Roszkowskiego

oprócz tego moją gin. dr Annę Radzikowską (z Zośki) - nie wiem na ile jest katolicka (nie deklarowała mi się) - ale absolutnie nigdy nie sugerowała mi żadnej antykoncepcji, ani nie komentowała w żaden sposób ani ile mam dzieci i ile chcę ich mieć :) robi też usg
  • @ Ula, wysłałam Ci prv.
  • Ja byłam u Rodzenia na połówkowym i polecam :)

Poza tym, polecam też Dr n. med. ANITA HAMELA - OLKOWSKA - robiłam u niej echo serca płodu - wspaniała! wszystko co trzeba wypatrzyła i inne rzeczy też zbadała, poświęciła nam b dużo czasu i zainteresowała się nawet nadciśnieniem mojego męża

na tych aparatach do echo serca wszystko doskonale widać i się zastanawiam czy jak będę w ciąży kolejnej to nie iść tylko na to badanie (tanie ono nie jest, ale my i tak mamy wskazanie by je robić) a tych pozostałych usg nie robić...
  • Dziewczyny!
    Czy nazwisko Anita Hamela-Olkowska coś wam mówi?
    Macie jakieś doświadczenia z tą lekarką? Możecie polecić?
    Opinie ma bardzo dobre...
  • Małgorzato 32 - patrz mój poprzedni wpis:wink:

mogę jeszcze dodać, że mam koleżankę lekarza (radiologa) i ona pracowała czy miała praktyki tam, gdzie dr Hamela (chyba w Centrum Zdrowia Dziecka) i mówiła mi, że tam też super opinie o niej ze strony lekarzy nie tylko pacjentów.

przyjmuje prywatnie na Agatowej
    ja bardzo polecam
  • _Joanna _:
    Ja byłam u Rodzenia na połówkowym i polecam :)

Poza tym, polecam też Dr n. med. ANITA HAMELA - OLKOWSKA - robiłam u niej echo serca płodu - wspaniała! wszystko co trzeba wypatrzyła i inne rzeczy też zbadała, poświęciła nam b dużo czasu i zainteresowała się nawet nadciśnieniem mojego męża

na tych aparatach do echo serca wszystko doskonale widać i się zastanawiam czy jak będę w ciąży kolejnej to nie iść tylko na to badanie (tanie ono nie jest, ale my i tak mamy wskazanie by je robić) a tych pozostałych usg nie robić...
    Joanna ja robiłam echo serca w dobrym miejscu w Wawie (ul.Agatowa) na NFZ, chociaż koszowało 450 zł. Mój ginekolog dał mi dwa skierowania nie wiem o co z tym chodziło, ale nic nie zapłaciłam. Podobno Pani która robi to USG jest b.znana w Polsce.
  • http://www.usgecho4d.pl/nasi-lekarze.html

Właśnie zobaczyłam, że Pani Hamela-Olkowska jest właśnie na Agatowej hehe.
    Leniwa jestem ale sprawdziłam w teczce ciąży właśnie Pani Hamela robiła Jankowi echo serca.
  • Małgorzata32:
    A ja pilnie potrzebuję jakieś namiary na dobrego specjalistę od USG w Warszawie.
    Wszyscy, których znam nie dysponują wolnymi terminami. A ja jestem ograniczona krórkim pobytem w stolicy. Chodzi o dokładną ocenę płodu (tzw cechy morfologiczne) w konkretnym stadium ciąży.
    pisałam na priv
  • _Joanna _:
    Małgorzato 32 - patrz mój poprzedni wpis:wink:

:shamed::shamed::shamed:

Właśnie umówiona jestem na Agatową. Miałam mieć wizytę u doc Dangel, ale jest na zwolnieniu. Rzutem na taśmę jestem zapisana do dr Hameli.

I strasznie się boję:cry::cry::cry:
  • Małgorzata32:
    [quote]
    _Joanna _:
    Małgorzato 32 - patrz mój poprzedni wpis:wink:

:shamed::shamed::shamed:

Właśnie umówiona jestem na Agatową. Miałam mieć wizytę u doc Dangel, ale jest na zwolnieniu. Rzutem na taśmę jestem zapisana do dr Hameli.

I strasznie się boję:cry::cry::cry:[/quote]

Nie bój się jak napisałam wyżej dr Hamela robiła mi echo serca, jest bardzo przyjemną osobą, a ze strony do której link wkleiłam wynika, że i kompetentną. Dla pocieszenia miałam zrobionych chyba 5 USG i na żadnym nie było widać jaką płeć ma dziecko, a dr Hamela przy okazji po echu serca zobaczyła chłopczyka. Wychodząc stamtąd byłam podwójnie szczęśliwa nie dość, że z serduszkiem było w porządku, to jeszcze wiedziałam, że będę miała małego Janka.
  • Dzięki Małgorzata!!!!! M już się ze mną skontaktowała...
  • [cite] MonikaN:
    Nie bój się jak napisałam wyżej dr Hamela robiła mi echo serca, jest bardzo przyjemną osobą, a ze strony do której link wkleiłam wynika, że i kompetentną. Dla pocieszenia miałam zrobionych chyba 5 USG i na żadnym nie było widać jaką płeć ma dziecko, a dr Hamela przy okazji po echu serca zobaczyła chłopczyka. Wychodząc stamtąd byłam podwójnie szczęśliwa nie dość, że z serduszkiem było w porządku, to jeszcze wiedziałam, że będę miała małego Janka.
    MonikoN, żeby tu tylko o płeć chodziło...

A przy okazji zapytam ile czasu trwa takie badanie?
  • Ale to tak było przy okazji o tej płci na pocieszenie, żebyś się nie martwiła. Wydaje mi się, że ze 20 minut, nie do końca pamiętam, bo to było w kwietniu.
    Nie wiem czy kiedyś miałaś robione echo serca u dziecka?
    Odbywa się to tak jak standardowe USG przez brzuch, Pani sobie jeździ po brzuszku i zbiera obrazy. Chyba jeszcze się każe układać raz tak raz tak. Potem dostajesz jedną żółtą kartę A4 i tyle (od tej chwili Twoje dziecko ma "żółte papiery":bigsmile:
  • :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • U nas samo badanie trwało z pół godziny, ale wcześniej jeszcze wypełnialiśmy jakieś ankiety więc w sumie to godzinę bym liczyła co najmniej.
    Przy czym my ją strasznie zagadywaliśmy, bo jeszcze coś tam innego mi dolegało więc w sumie dwa razy na fotel siadałam...
    Podobało mi się więc jeszcze to że ona nie była w jakimś pośpiechu tylko dokładnie mnie przebadała i cierpliwie wszystko tłumaczyła co i jak

Samo badanie tak jak pisze MonikaN - zwyczajne usg, tylko, że na lepszym sprzęcie i bardziej się skupiają na sercu, chociaż tak naprawdę to wszystko oglądają.

Małgorzato, bardzo się cieszę, że Ci się udało znaleźć wolny termin na to echo serca i to w dodatku u dr Hameli :)))
  • A faktycznie tak jak pisze Joanna była tam ankieta (która ciąża. który tydzień ciąży i pamiętam, że było pytanie o ilość i daty badań USG), dobrze mieć przy sobie dokumentację całej ciąży, ja przyjechałam trochę wcześniej i niestety bez męża pewnie dlatego wydawało mi się, że szybciej poszło nikt nie zadawał pytań, tylko o płeć:tongue:.
  • Nie mogę znaleźć właściwego wątku, więc tu zapytam.
    Czy Dr Rodzeń lub dr Andrzej Zwoliński przyjmuje w poradni przyszpitalnej na Madalińskiego?
  • edytowano czerwiec 2014
    Rodzeń nie przyjmuje. A Zwoliński to Jerzy a nie Andrzej. Przyjmuje, ale podobno tylko prowadzi ciąże problemowe.
  • Rodzeń przyjmuje na Madalińskiego w środy, byłam u niego tydzień temu
  • Dr. Barbara Kurek, przyjmuje na Grochowskiej, super babka, miła, delikatna, rzetelna :) 
    To chyba siostra bezhabitowa :)  
  • A to ciekawe co piszesz kulka. Mi jakiś czas temu mówili, że Rodzeń nie przyjmuje w przychodni. A to łotry.
  • Dzięki dziewczyny.
    Zwoliński rzeczywiście Jerzy.
    Swego czasu myślałam, że on jedynie usg robi.
  • Emilia_K, może dlatego, że teraz nie ma zapisów. Dopiero w II połowie czerwca będą na trzeci kwartał. Rodzeń prowadził moją obecną ciążę. Człowiek wysokiej kultury.
  • edytowano czerwiec 2014
    Moim lekarzem od zawsze jest Ewa Romejko - cytolog, endokrynolog, położnik. Wiele jej zawdzięczam. Przeprowadziła mnie przez radosne i trudne chwile mego macierzyństwa. Wyciągnęła z endometriozy 8lat temu. Co do etyki - jednoznaczna. Swoje pacjentki zawierza Panu Bogu. Wiem o tym, bo nie raz prosiła o modlitwe w sprawie pani X czy jakiegoś dzieciątka. :-) Przyjmuje w W-wie na Łuckiej.
  • Oszaleje! Co wizyta zmieniam lekarza i co lekarz to ciągle tylko antykoncepcja hormonalna jako najlepsze dobro tego świata! O ja ciemna i głupia nie mam zamiaru jej używać, co za okaz im się trafia. ;/ Polecicie kogoś aktualnego i normalnego? 
  • jak prywatnie to dr Kurek,  na Grochowskiej ma swój gabinet,  wizyta z usg ok.  150 zl.  Niestety,  nie na terminalu do kart ;) 
    Podziękowali 1mamlu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.