Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co można od Was kupić? Czyli konkretnie o talentach wielodzietnych.

17810121336

Komentarz

  • rusalka a takie krysztalki ale klips da rade?
  • To ja zareklamuje koleżankę http://markowapanienka.blogspot.com/  
  • rusalka sa takie klipsy zwane transportery ..znaczy ze mozna z kolczyka na klipsa przetransportowac ..w sumie to moze sama sobie kupie transportera
    a podeslesz na prv co moge kupic ?
  • Dopiero odkrywam ten wątek. Cudne rzeczy robicie. CUDNE!

    Ja skorzystałam jedynie z mańkowych pyszności i również bardzo je chwalę.
    W życiu nie jadłam tak pysznych ciast. Polecam gdzie tylko się da, a sama mam nadzieję jeszcze nie raz skorzystać
    :D


















    Nawet moja szwagierka takich ciast nie robi - a ona jest guru w rodzinie w tych sprawach
    :D
  • No do wziecia;-)
  • takie lale można u mnie zamówić . mam nadzieję , że link zadziała :)
  • dodałam jeszcze dwa misie , które można obejrzeć na stronie 
    pod powyższym linkiem i ewentualnie kupić 
    na
  • Lale ładne bardzo, tylko filozofia Steinera niekoszerna jest.
  • Dorota, kiedy dodasz jakąś biżu?
  • Jak aparat z czelusci wykopię. Mam kilka nowych rzeczy.
     Rzeczywiscie bizu jest po macoszemu traktowana, bo ostatnio pochłaniają mnie ikony a im bardziej pochłaniają tym bardziej widzę jak niewiele umiem
  • Ale ja się nie czepiam lalek, sa sliczne, starannie wykonane, bez watpienia dzieci się nimi bardzo kreatywnie bawią. Tylko czepiam się określenia waldorfskie- bo to ma z filozofią Stainera wiele wspólnego. I tyle.
  • określenie lalki waldorfskie nie ma nic wspólnego z filozofią steinerowską a odnosi się jedynie do sposobu wykonania i nie określa sposobu wypełnienia. Na wykonanie jednej lalki trzeba poświęcić około 50 godzin. Oczywiście są dostępne lalki wypełnione wełną za min 300zł. Dla mnie mają dwie wady : 1 cena, 2 wypełnienie, które stwarza sporo problemów z praniem.  Dziecko chce się taką lalką bawić, spać z nią. Lalki mojej córki odgrywają różne role związane z naśladowaniem życia w przedszkolu , szkole, uczestniczą w  "przyjęciu". Jak się ubrudzą mogą bez obaw wyprać. 
    Miałam kiedyś lalkę, śpiewającą i chodzącą  i nie wolno mi się było nią bawić. Siedziała sobie na półce i zbierała kurz a ja bawiłam się szmacianym bałwankiem, którego woziłam w wózku. Taki los czeka te drogie lalki, których nie można często prać bo stracą kształt. 
    Moim celem było szycie lalek niepowtarzalnych, o cechach dziecka, dla którego powstaje lub postaci z bajki jako alternatywy dla zalewającej nas chińszczyzny. 
  • moje lalki nie są drogie . cena zależy od ilości ubranek , wielkości , rodzaju fryzury. od 70 do 100
  • nie są też byle jakie , poza wypełnieniem poliestrowym , wszystko jest dopracowane, dokładnie wykonane jak w tych lalka za 400 zł :)
  • To ja też się pochwalę. :)
    Ja i mój mąż zajmujemy się fotografią ślubną rodzinną. Zapraszamy na naszą stronę:

    http://diakphotography.com/

  • taka cena jest celowa; nie jest zapłatą za godziny pracy lecz nieco przewyższa koszty i może to mało racjonalne ekonomicznie, jednak chcę aby nie był to produkt ekskluzywny lecz dostępny dla każdego dziecka i kieszeni rodzica. Dlatego zrezygnowałam drogiego wypełnienia z wełny. Wszystkie moje lalki znalazły nabywców na allegro i na zamówienie.
  • Jak przeczytałam o tym, jak zwalczać mole w wypełnieniu wełnianym (!) to chyba poliester (antyalergiczny) jest lepszym rozwiązaniem :) A wtedy te lale też się "formuje" ?
  • tak samo jak z wełny

  • Dorota, odszukaj aparat i zaprezentuj swoje nowe prace, czekamy.
  • edytowano styczeń 2014
    @Dori :) Ładne zdjecia ! Zawsze jak oglądam takie sesje to mam przed oczami swoje własne foty ślubne, robione "małpą" w korytarzu knajpianym, z drzwiami do kibla w tle :P haahahha

    @Iwonaanna bardzo bardzo ładne lalki. A lniana myszka skradła moje serce :D

    @rusalka, a jaka jest dlugość tych sopelków Bejb? Masz moze jakąś galerie czy bloga? Bo tu mi sie te zdjęcia po otwarciu takie wiegaśne otwieraja i trudno obejrzeć te piekności :P a zawieszki na łańcuszki masz w ofercie?

    @Dorota! Cudna praca... Cudna :) wielki szacuneczek

    Ah jak ja lubię takie talenta podziwiac!!!! 
    Zaraz dostaję świra, ze też chętnie bym cos kreatywnie podziałala, ale jak to u mnie :P Na chęciach się kończy ;)

    Teraz mam w planie nauczyć sie dekupazować. Ciekawe kiedy się za to wezmę :P pewnie jak Sjuzana pojdzie do liceum hahahah
  • @Kalinosia robisz boską kaligrafię to też jest kreatywne działanie  :D
  • edytowano styczeń 2014
    @Kalinosia potrzebuje kopa w 4 litery,
    za to gadanie jednego,
    i na zachętę drugiego!
  • @Kalinosia moje wykształcenie nie ma nic wspólnego z szyciem :) rób to co sprawia Ci radość. Sama nauczyłam się szyć , szydełkować itp. Uczucie , kiedy widzisz , że twoja praca komuś się podoba i sprawia radość obdarowanemu  jest bezcenne:) Moja siostra kadrowa z zawodu, otworzyła zakład fotograficzny i robi wspaniałe fotografie dziecięce i ślubne , ale nie tylko. 
  • @Kalinosia

    Najważniejsze w zdjęciu są wspomnienia. Jeśli to zdjęcie przywołuje te piękne to nawet zwykłą małpką i z kiblem w tle będzie cudowne! :)
  • Kalinosia to kokietka! 
  • @asiao nununuuuu! żadne takie ;)

    @Iwonaanna w tym coś jest :P skończyłam ukrainistykę i co? :P nawet juz ładnie przedstawić sie nie umiem - co za obciach ahhahah..
    i koniec końców pracuję w zupełnie innej branży.. a kto wie co komu jeszcze przeznaczone ;) Na przykład przypuszczam , ze jeszcze chwilka a @efka  będzie robiła  torty na zamowienie albo dziergała kocyki na szydełku ;)

    @rusalka -powiem Ci na pocieszenie, że ja tez nie umiem egzekwować należności hahaha. Myślę ze jakbym podliczyła wszystkie niezapłacone przez klientów prace to troszkę  by się uzbierało...ale słowem się nie odezwę ..Najlepsze ze nie płacą zwykle osoby które na brak kasy nie narzekają.to ciekawe ;)
    ale zrobiłam offtopa :P
    Póki co więc zmykam na priva do Ciebie ;)

    A Wy tu się chwalcie talentami :) A chyżo! :P hehe





  • @Kalinosia napisała:

    Na przykład przypuszczam , ze jeszcze chwilka a @efka  będzie robiła  torty na zamowienie albo dziergała kocyki na szydełku 



    =))        



    Ja już próbowałam i filcowej biżuterii, i korali, i pieczenia ciast, robienia pierogów... do tego po pierwsze trzeba mieć dużo samozaparcia, po drugie cierpliwości, i czasu i ochoty. 
    Mi silnej woli i chęci starcza na pierwszy miesiąc, potem wszystko upada, rozchodzi się i nie ma tematu :)
  • haha @efka :P Coś Ci wymyślimy :)
    ale widze ze Twoj zapał identyko jak mój :D
  • @Kalinosia bądź mym natchnieniem  :-))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.