Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co można od Was kupić? Czyli konkretnie o talentach wielodzietnych.

1679111236

Komentarz

  • lub narysować farbami/pastelami do tkanin i potem przeprasować
  • http://moja-bizuteria.pl/tworcy/asia-ch,104.html

    Wszystko do sprzedania z kolczykowej kolekcji. KOlczyki robiła moja córka MArysia (7zł z przesyłką), komplety ja :-) (25 zł z przesyłką).
  • dobijacie mnie tymi kolczykami ;)


    śliczne .... a ja uszy mam nie przebite

    za to średnia w ramach prezentu imieninowego poprosiła o przebicie uszu - ale póki co muszą się wygoić 
  • Jeszcze raz nasze rękodzieło. Mam nadzieję, że teraz widać. :-)
    http://my.carbonmade.com/projects/5055928
  • Słuchajcie, zanabyłam dwie rzeczy od dwojga forumowiczów. Chronologicznie:
    1. @Rosea - stroiki świąteczne, dorobione na specjalne moje życzenie :) Są naprawdę świetne, i jak ktoś potrzebuje dekoracji, to do Rosei śmiało uderzać - profesjonalne wykonanie, dostawa błyskawica no i kontakt ze sprzedającym satysfakcjonujący ;)

    2. lampę autorstwa Lecha @AniaLecha ...Cudo. Po prostu majstersztyk. Cenowo naprawdę przyzwoicie, jak na ręcznie robioną lampę witrażową, z przemiłym gratisem w środku. Ja jestem zachwycona, i sądzę, że moi rodzice też będą, bo to dla nich prezent. Więc jak by ktoś miał ślub w rodzinie czy inne okoliczności, to warto nawet od kilku osób składkowo lampkę zakupić, bo w różnych stylach mają. Taką mamy, o :)

    image
  • @E.milia 
    zdjęcie popraw ! :P
  • @E.milia 
    zdjęcie popraw ! :P
    Znaczy? Bo mi bangla :)
  • Nie widać
  • Nie widać

  • :-B

    nie widzę i ja
  • To się kurde poddaję, nie umiem wkleić. Może @AniaLecha sobie poradzi i (już) moją piękną lampkę wklei? 
  • @E.milia hę?
  • edytowano grudzień 2013
    Savia, skąd wiesz jaką kupiłam lampę?!  ;) Taka, taka... BTW, mi wywoływanie przez "małpę" nie działa, bo mam kropkę w nicku  :(|)
  • Piękna, jak moi dorosna to im nakaże taką kupic w podziece za wychowanie :)
  • Dziękuję mój Mąż za uznanie, ja bym nie miał cierpliwości do tych elemencików.Czasem jak mam troszkę pomóc, poowijać elemenciki czy je pozagniatać to coś mnie trafia po pół godzinie.
    Ostatnio Maryję w szopce kazałam mu większe robić bo te małe rączki to po prostu malutkie.

    Wyżaliłam się
    :\">

     Lubie te jego prace, a on dużo serca w nie wkłada.
    Dzięki @E.milia  za uznanie !

    :-*
  • No, ja też nie chcę lampki za wychowanie  :P

    Może sylwester w Rio :)
  • Piękna, jak moi dorosna to im nakaże taką kupic w podziece za wychowanie :)




    Lampki i witraże są cudne
    Ale ja wolałabym wycieczki jakieś, jeśli już o jakiejś gratyfikacji piszemy za wychowanie ;)
    Noooo, dobra zmieniam kategorię: lampka to ekwiwalent za zbite zegary, posikane sofy, złamane krzesełka, potłuczone kafelki.....
    a podróż - za wychowanie
    ;)
  • Skorzystaliśmy z mańkowych pyszności, zamawiając kilka rzeczy na święta. Wszystko bardzo smaczne, domowe ale pasztet z gęsi, schab i  ciasta wymiatają! Będę polecać znajomym!
  • Apolonia bardzo , bardzo dziękuję i cieszę się że smakowało. Polecaj, polecaj  :)
  • Mojej koleżance również bardzo, bardzo smakowało, :) a na dodatek utrzymała cukry w normie - ma cukrzycę ciążową. 
  •  i jeszcze mogłabym doradzić o organizacji , jak w tych programach o porządku w domu:wink:

    i inne jeszcze

    ale ja tego nigdy nie robiłam dla innych,
    no i brak papiera dla potwierdzenia

    aha, jak by ktoś potrzebował sprzątaczki na przeprowadzki,albo oczyszczenie domu ze zbędnych klamotów, co by zyskać parę metrów
    uważam , że mam mistrzostwo świata 
    aaa jeśli chodzi o szkolenia jak mieć rodzinę i przeżyć

    tez mogę poprowadzić

    w temacie

    jak wyrwać się z domu z mężem, na dwie godziny:wink::wink::wink::wink:

    Jak będziemy się przeprowadzać, to Was zaprosimy!
  • dobra męża też zareklamuję , a co:bigsmile:

    pisze dobre teksty, poezje, i ostatnio scenariusz do
    jest dobrym oragnizatorem , "robił" koncerty paru znanym polskim artystom

    w dawnych czasach prowadził z kolegą pionierską kawiarnię artystyczną:bigsmile::bigsmile:kiedy takich jeszcze nie było wiele:bigsmile:

    ma sprzęt nagłaśniający
    prowadził w szkole baletowej dyskotekę,
    opinie :thumbup::thumbup:takiej jeszcze w szkole nie mieli dobrej muzy:clap:

    no :peace:

    Może jakiś koncercik nam by zorganizował?

  • mąż architekt...ktoś potrzebuje projektu? ;)  

    Może my będziemy potrzebowali...Projekt rozbudowy domu, tak na potrzeby dwunastoosobowej rodziny.
  • Witraże na szkle malowane, biżuteria  z sutaszu w zamyśle, no i jakiś koncercik folkowy.
  • Pochwalę się,
    właśnie skończyłam ikonę świętego Michała Archanioła.
    37x49 cm na desce lipowej
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.