Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co można od Was kupić? Czyli konkretnie o talentach wielodzietnych.

18911131436

Komentarz

  • ...wiem!
    Napiszesz podręcznik o NPR !

    =))
  • Warszawiacy i "około warszawiacy"

    pamiętajcie o nas, że gotujemy na zamówienie, także w domu klienta

    Mamy wielką prośbę, jak możecie to reklamujcie nasze usługi cateringowe.
  • @bea, my też czosnek i króliki
  • czosnek do bólu ;)
  • @mańka my się bedziemy do Was usmiechac za chwile - Komunie mamy 27 kwietnia ;-)

    @efka Ty torty robisz???
    jak tak to mi z nieba spadasz!!
    potrzebuje tort na Komunie skads, raczej z pierwszej lepszej cukierni se ne da, bo ja bez bez a kurcze na Komunie chcialabym se choc kawalek chapsnac, a jakbedzie taki ociekajacy smietana to padne. poczebuje super hiper tortu bez bez na zamowienie na koniec kwietnia.
  • @Bea przyszłoroczny tzn 2015 rok?
    możesz na prv orientacyjne ceny przysłac?
  • ja czosnek i instrukcję jak go uchodować ,króliki latem będę miała też na zbyciu latem ,syn miałby kieszonkowe bo on karmi dba o nie ,tylko żywe u nas nie ma komu ich przerabiać na zwłoki
  • @mańka, a coś więcej?
  • Bea, ja bardzo chetna jestem na czosnek i porzeczki w dużej ilości.
  • JA bym kupiła dużo porzeczki i czosnek też.
  • Bea, będę czekać na telefon :D
    A porzeczkę to jaką masz, czarną, czy czerwoną?
  • Ja jestem chętna na czosnek (nie hurt, tylko z jakies 5 kg) :)
  • @tatapafcia, ,
    masz zapoatrzebowanie, ...dzwonisz do nas , zamawiasz,

    robimy wszystko, obiady na codzień, gotujemy u klienta na kilka dni, gotujemy na przyjęcia rożnego rodzaju.
  • @juka, a będziecie świętować w nowym domu?

    Bo jak tak to musimy dostosować menu do charakteru posesji ;)

  • @Dorota
    A dasz linka do tego Michała?
  • nie tylko do Michała:)., z tym ze tylko Michał jest jeszcze u mnie.
    stworzonenoca.blogspot.com
  • Sprzedaje która z Was króliki :))

    @Bea Ty już handlujesz czy komitet kolejkowy zakładałaś ?

  • @bea czosnek i dla mnie w dużej ilości
  • msmmsm
    edytowano marzec 2014
    Produkuję bardzo praktyczne termometry do pieca CO.
    Kto nie chce biegać do pieca, żeby sprawdzić temperaturę - polecam. Kabel można przedłużyć nawet do 100m bez utraty dokładności.
    Sprzedałem już kilkaset sztuk i klienci nie mogą się nachwalić.

    Cena normalna: 70zł, dla wielodzietnych 65zł brutto.

    Więcej tutaj:
    http://fims.pl/termco.html

    i tutaj:
    - ulotka
    - cennik
    - instrukcja

    Polecam. Termometr nadaje się też do innych zastosowań, np. szklarni.

    Namiary na mnie w powyższych linkach. Można też pisać przez PW.

    Poszukuję również dystrybutorów, którzy sprzedawaliby to przy okazji swojej działalności - np. monterów CO - z korzyścią dla obu stron.
    Z powodu słabej zimy sprzedaliśmy połowę tego, co było zaplanowane, mimo iż wyrób ma bardzo dobre opinie.
  • @Agnieszka82 z tymi tortami to był żart :P Ciasta robię, torty też mi się zdarza ale bez wypasu :) 
  • czy ktoś z forum rozlicza pity?
  • Jest prosty program do rozliczania, od początku wprowadzenia podatku dochodowego rozliczam się sama, ostatnio przy pomocy komputera. Nie miałam poprawki.
  • boję się programów
    za dużo mam pitów do rozliczenia i przełożenia na ten jeden właściwy :)
  • @uja ze strony urzędu skarbowego można pobrać program ,łatwo się rozlicza wysyłasz przez net i szybciej masz zwrot . potrzebne będą tylko dochody z ubiegłego roku przy wysyłaniu do uwierzytelnienia. w krótkim czasie otrzymasz informację że został przyjęty. program sprawdza poprawność danych 

  • a co z ulgami? za dzieci, internet itp. to wszystko też mi tam pokaże?
  • A ja chciałam zareklamować lale autorstwa @Iwonaanna. Są przesliczne, starannie wykonane, odszyte i widać ogrom pracy. Dzięki Iwonie moje córcia dostała sliczny prezent na urodziny.
  • @manka - mam pytanie: czy Wy jakoś internetowo istniejecie?Czy tylko tzw marketing szeptany wchodzi w grę?
    Bo właśnie nadaję temat Warsiawce i tak sie zastanawiam, czy można Was jakoś zlokalizować netowo.

    I kolejne pytanie-mogę jakoś na fb zareklamować? mam sporo znajomych w wawie.
  • @uja tak wpisujesz tylko liczbę dzieci , w odpowiednich oknach również pesele , przy rozliczniu ulgi na internet i dzieci wybierasz pit 36 i załącznik pit 0
  • ale uJa ma działalność
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.