Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Agaska+7 pozdrawia!

13567

Komentarz

  • Emilio a może poszukamy tych książek na allegro?

    Używane są dużo tańsze jak nowe a te, które ja zakupiłam dla moich są w bardzo przyzwoitym stanie.
    Podziękowali 2June ane
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Emilio a może poszukamy tych książek na allegro?

    Używane są dużo tańsze jak nowe a te, które ja zakupiłam dla moich są w bardzo przyzwoitym stanie.

    Trzecia klasa gimnazjum nie ma używanych!
  • [cite] Berenika:[/cite]
    [cite] Agnieszka&5:[/cite]Emilio a może poszukamy tych książek na allegro?

    Używane są dużo tańsze jak nowe a te, które ja zakupiłam dla moich są w bardzo przyzwoitym stanie.

    Trzecia klasa gimnazjum nie ma używanych!

    Dla tych młodszych może by się dało.
  • Emilio-priv czeka
  • [cite] Agnieszka82:[/cite]a może dla innych Maluchów czegos nie potrzeba?
    znaczy w sensie ciuszków albo butków.
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]Emilio a może poszukamy tych książek na allegro?

    Używane są dużo tańsze jak nowe a te, które ja zakupiłam dla moich są w bardzo przyzwoitym stanie.

    Planuję popatrzeć w internecie i porównać ceny z księgarnią. Do księgarni z podręcznikami mam dwa kroki, więc nie ma zupełnie kłopotu. Tylko internet to różnie z przesyłką może być. A wrześnień to już.
    Będzie dobrze :smile: Dzięki za podpowiedzi.

    Olesiu z rzeczami dla maluszka to nic nie wiem. Będziemy pewnie załatwiały jakieś pampersy, chusteczki itp., bo to się zawsze przydaje. Ale jak będziecie wysyłały przybory szkolne i macie jakieś rzeczy po Zosi, to zawsze można wrzucić chyba.
  • [cite] Berenika:[/cite]
    [cite] Agnieszka&5:[/cite]Emilio a może poszukamy tych książek na allegro?

    Używane są dużo tańsze jak nowe a te, które ja zakupiłam dla moich są w bardzo przyzwoitym stanie.

    Trzecia klasa gimnazjum nie ma używanych!

    Słowa na czasie 3 z Nowej Ery na bank widziałam jak szukałam dla Krzysia dwójki.
  • Emilio,napisalam priv
  • Emilio, ja też napisałam priv.
  • Długo rozmawiałam z Agaską-bardzo wszystkim dziękuje,jak mówi szok dalej ją trzyma:bigsmile::bigsmile:miły szok.Jak zapytałam a raczej próbowałam o ciuszki dla innych dzieci to jakos nie słuchała i pyta komu potrzebne dla chłopca takie na roczek:shocked::shocked:
    Nie podała podręczników dla Emilki do ogólniaka bo mówi ,że wystarczy tego dobrego...:wink:
    Mowiła ,że aż się boi wejśc tu jak podłączą jej internet:bigsmile::bigsmile:
  • Emilio, piszę Ci priva.
  • Słuchajcie, ja dzisiaj ruszam z puszką do pracy.
    Więc się pomódlcie aby się ludziom serca rozmiękły :bigsmile:
    Jak się uda z aktorkami dobrze zagadać, to może będzie fajnie.

    edit: lit
  • ja też wzruszona jestem:)

    Nie moge doczytać czy ciuszki niemowlaczkowe potrzebne...
    Jeśli tak-to mam po mojej Mańce:)-świeże, jeszcze nią pachnące:)
  • Emilko - priv :wink:
  • Dziewczyny kochane, aleście mi skrzynkę zawaliły :smile: Cudowne jesteście i macie wielkie serca. Mi też dech zapiera jacy ludzie są dobrzy.

    Wydaje mi się, że wszystkim odpowiedziałam. Jeśli ktoś nie dostał odpowiedzi, to proszę się przypomnieć, bom blondynka i mogłam wysłać na no-reply :bigsmile:
  • :shamed::shamed::shamed::bigsmile:
  • hej
    w pracy udało mi się zebrać 291,78zł
    dwie osoby obiecały, że dadzą mi jutro
  • Haku :ih:
    Szacunek.
  • [cite] Olesia:[/cite]Haku :ih:
    Szacunek.

    Eeee... :bigsmile:
    ładną puszkę miałam
  • Puszke jak puszke ale brzuszek jeszcze ladniejszy,nie mogli odmowic,tyle kasy to prawie dla Julianki na podreczniki bedzie,juhu!!Haku jestes niesamowita.Przekaze dzis wszystko Agasce.
  • tez bym chetnie pomogla, ale wysylka od nas strasznie droga, przelewy tez, wrrr. chyba ze ktos z Was ma konto w euro? jesli tak, prosze o kontakt tutaj albo na priw i cos wymyslimy :bigsmile:
  • pustynny, pieniądze najtaniej można przesłać do Polski za pośrednictwem np Western Union, tylko ze to trochę kłopotliwe jest i moze je odebrac we wskazanym miejscu wskazana osoba.
  • Dorota-western union drogie jest,latwiej przelew jak ktos ma konto w euro,jesli ma w PL to trzeba podac Nr swift(kazde Konto ma,trzeba tylko w banku zapytac-to sa literki) I wtedy bank przelicza z euro Na PL)-wychodzi taniej.
  • rzecz w tym ze mnie za przelew na konto zlotowkowe, oprocz zbojnickiego przelicznika, bank skasuje duzo (za sama usluge przelewu), natomiast przelewy w strefie euro mam za darmo.

    najlepsze ze mam tez konto w polskim banku ale rozwalil mi sie token i pieniadze statmad sa niedostepne dopoki nie pojade do PL :confused:
  • najtańsze przesyłki walutowe i najszybsze to moim skromnym zdaniem ma PayPal - a do wysyłki wystarczy znać tylko adres mailowy odbiorcy.

    Pustynna - jeślibyś chciała przez PayPal to mogę być odbiorcą, i podam dalej Emilii - mamy konto w tym samym banku więc będzie w ogóle free i błysk.
  • Tak paypall rzeczywiscie!
  • Ja nie mogę. Ale jesteście niesamowite Dziewczyny!!
  • Jesli mozna Paypalem, to ja tez poprosze o namiary.
  • Maciejko wysłałam!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.