Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Agaska+7 pozdrawia!

12467

Komentarz

  • Najtaniej przesłać za granicę w kopercie albo paczce po prostu.
  • Emila_K też wysłałam priva, czekam cierpliwie na nr konta.
  • [cite] szczurzysko:[/cite]Najtaniej przesłać za granicę w kopercie albo paczce po prostu.

    pieniadze w kopercie? :shocked:
  • Maciejko dostałam! :ih:
  • Rozmawiałam z Agaska mowi ze ma wielki brzuch ,ledwo sie kula.Mala ma 2kg.Wiec za 2tyg jak sie urodzi to nawet w inkubatorze nie bedzie musiala byc.
  • [cite] pustynny_wiatr:[/cite]
    [cite] szczurzysko:[/cite]Najtaniej przesłać za granicę w kopercie albo paczce po prostu.

    pieniadze w kopercie? :shocked:

    zawsze wszystko dochodzi:smile:
  • Kiedys tak zrobilam I nie doszlo.
  • [cite] Bridget:[/cite]Mala ma 2kg.Wiec za 2tyg jak sie urodzi to nawet w inkubatorze nie bedzie musiala byc.
    Daj Boże! Niestety, waga nie jest jedynym wyznacznikiem dojrzałości dziecka do życia poza organizmem mamy :sad:
  • Tak Katarzynko -Daj Boze.Onkolog i ginekolog sa dobrej mysli.
  • [cite] Izka:[/cite]Emila_K też wysłałam priva, czekam cierpliwie na nr konta.

    Izuś, nic nie dostałam. Spróbuj jeszcze raz.

    Edit: albo nie próbuj, zaraz Ci wyślę.
  • to ja tez poprosze o jakies konto paypal na ktore moglabym przelac jakies male co nieco :bigsmile:
  • Czy jest jeszcze ktoś, komu nie odpisałam? Bo już się gubię.
  • Dziewczyny: zamówiłam podręczniki w księgarni internetowej Gandalf (Agaśka złożyła podanie o dofinansowanie i musiała mieć fakturę zakupu, więc nie szukałam używanych). I napisze jedno: te ceny są chore.
    Jeszcze bardziej Was podziwiam, że sobie jakoś radzicie.
  • Emilio

    moglabys napisac, czy dotychczasowe pieniadze wystarcza/ ile brakuje?
  • Na teraz wygląda to tak:

    780,81 zł - koszt podręczników (bez dwóch, których na razie nie ma w sprzedaży)
    250,00 zł - na razie tyle od Was zebrałam, ale możliwe, że jeszcze nie wszystkie przelewy doszły
  • ja jeszcze nie przelalam, bo nie dostalam zadnego konta paypalowego. moze byc tez bankowe, ale niech bedzie w euro, plizzz :bigsmile:
  • Agnieszko&5, możesz ogarnąć ten Paypal od Pustynnej też? Bo dla mnie to na razie za ciężkie do rozkminienia... :smile:
  • Ja już mam ok 430zł :bigsmile:
  • Haku - super. Wyściskam Cię, jak się spotkamy (może się ciążą przy okazji zarażę :bigsmile:).
    A te pieniążki co Ty zbierasz to nie na podręczniki, tylko na ewentualne rzeczy dla Małgosi :smile::bigsmile:
  • ja pierdziu,kobiety,ja jestem w ciężkim szoku:shocked::bigsmile::bigsmile::bigsmile: jesteście rewelacyjne!!!
  • Ja nie wiem na co zbieram, ale cieszy mnie, ze zbieram :bigsmile:
  • Szacunek ogromny...!:ih::ih::ih:

    Cicho, bez rozgłosu, a jakie skuteczne...!
    Co poniektórzy, to się uczyć od Was powinni, serio, serio...!
  • Nie było mnie dziś w domku - dopiero wracam i już ogarniam co trzeba. :bigsmile:

    Pustynny Wietrze - odbierz maila.
  • [cite] Olesia:[/cite]Szacunek ogromny...!:ih::ih::ih:

    Cicho, bez rozgłosu, a jakie skuteczne...!
    Co poniektórzy, to się uczyć od Was powinni, serio, serio...!
    Olesiu!od was?od nas!Agaska wie wszystko ,ze te ktore nie sa w stanie dac pieniazkow,modlitwa i słowem wspieraja.Ale do teraz nie wierzy w to jak mowi co sie wyprawia!Ale Emila to skarb nasz,skarbnik raczej.
  • Emili_K wysłałam Ci maila na priv. Napisz, czy go otrzymałaś.
  • Emili ja też.
  • Dostałam, odpisałam :smile:

    Kobietki idę spać, jutro będę dopiero wieczorem, więc jak komuś nie będę odpisywała, to się nie denerwować proszę.

    Edit: od Agi Marii dostałam. Od Ciebie Arlettko nic nie mam.
    Edit2: o, już mam :smile:
  • Emilio, ja też Cię pomęczyłam mailem... :wink:
  • Widziałam Kochana :smile: Dziękuję
    Ciebie sobie zostawię na deser :bigsmile:
    Odpiszę, obiecuję, ale jutro.
  • Emilia_K spokojnej nocy i udanej prezentacji.
    Mam już psychiczną labę :smile:
    Mogę spokojnie przygotować się do rekolecji :surprised:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.