Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za AB +++

2456789

Komentarz

  • Idę pogadać z Piotrem...

    :bigsmile:
  • AB, ja już Ci kedyś obiecałam swój najazd. Tylko termin odpowiedni muszę znaleźć...
  • AB - Kochana! Cudna i Sedeczna moja...

    Wspieram +++
  • AB dla mnie tez jesteś wzorem i inspiracją:) zaraz pisze priva.

    @Marcelina, zazdrosna jestem;). Własnie miałam się ciebie spytać jak stoisz z kawkami?
  • Kochana, zadbaj o siebie. Mam nadzieję, że trafisz na naprawdę dobrych lekarzy.
    +++
  • AB--obiecuję +++
  • AB, dzisiejsza Eucharystia w Twojej intencji. I Autorek/Autorów wszystkich powyższych postów:bigsmile:

    Zastanawiałam się, iść dziś na Mszę czy nie. Teraz muszę:wink:
  • Anka, a wolisz kawkę face to face czy z dorobkiem rodzinnym? Bo jak z dorobkiem, to może w niedzielę 18 września? Daj znać na priwa, będziem myśleć. Jędruszka Ci muszę pokazać, zawsze mi się będziesz kojarzyć z jego narodzinami. I się uśmiecham, wyciągając zielony ręcznik :bigsmile:
  • i ja też i ja też za AB +++
  • AB, obiecuje wsparcie +++
    Idź do lekarza, bo jak to pisała Ingrid Trobish, nie bez przyczyny w samolocie jak jest awaryjne lądowanie, matka najpierw sobie zakłada maskę tlenową - a dopiero później dzieciom.
    Matka zemdlona nikogo nie wyratuje. A jak Ty się zdrowotnie rozkraczysz, to i dzieci na tym ucierpią oraz cała rodzina. Zatem, nie pozostaje Ci nic innego, jak iść i altruistycznie walczyć o swoje zdrowie - z resztą altruizm jest najwyższą formą egoizmu :wink:

    Edit: błędy ort
  • i ja westchnę...
  • AB +++

    OT. Ja tam bardzo chętnie bym się spotkała z osobami z Warszawy i okolic
  • AB, napisałam na priv:wink:
  • Agnieszka+++
  • Aśka, zakombinuję i spróbujemy Cię w któryś weekend odwiedzić, jeśli pozwolisz :smile:
    Nie chciałam się wcześniej narzucać, bo się podle czułaś i na pewno nie miałaś głowy do spotkań - ale jeśli Ci lepiej, to się strzeż, bo nie znasz dnia ani godziny :cool:
  • O rany!
    To ja muszę lepiej się poczuć, żeby ogarnąć ten bajzel i Was do tego chlewu nie wpuścić.
  • To się spotkajmy gdzieś na mieście. Nie chcę Ci się kojarzyć ze szmatą i stresem :bigsmile:
  • W takich chwilach to mi szczególnie żal, że tak rzadko tu jestem i nie zawsze orientuję się w tym, co dla Was akurat ważne albo trudne. Tym bardziej dzięki Nika za taki wątek. Szczegółów nie znam, ale AB - masz u mnie wsparcie w modlitwie!
    +++
  • AB sama zdradzi szczegoly jak bedzie chciala..... Nie chcialam sypac
  • AB obiecuje +++ Ja tez zapraszam Na kawe I ciacho!!!A Torun bardzo lubie, wiele razy bylam Bo mam tam rodzine.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.