Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Łaski, których doświadczyliśmy podczas Nowenny Pompejańskiej

15678911»

Komentarz

  • W mojej intencji odmawiała Mama, powiedziała i o tym po zakończeniu.  Wymodliła mi zdrowie. Uniknęłam agresywnej kuracji, która rozwaliłaby mi organizm na lata. Okazało się, że  pierwszy endokrynolog postawił błędną diagnozę a ja "zbiegiem okoliczności" trafiłam do innego. Jestem zdrowa, nic nie nawraca.
    Dzięki Maryi i  mojej Mamie  :)
  • Od trzech lat modlę się NP z krótkimi przerwami. Nie można jej zostawiać na wieczór.  Zaczynam rano. Fajnie ustawia NP Radio Maryja, codziennie cały różaniec się modlą,  można się przyłączyć.  

    Gdy nie mam czasu na modlitwę w ciągu dnia jadę wieczorem na naszą wiejską siłownię pod chmurką i godzinę się modlę. 15 min orbitrek, 15 min narty, 15 min, 15 min. Żałosne, wiem, ale się sprawdza w codziennym zabieganiu. W domu bym zasnela modląc się.  Teraz mam przerwę. 
    Podziękowali 1annabe
  • Wróciłam niedawno z Pompejow. Powiem Wam że było to jedyne miejsce w całych Włoszech,  w którym widać było autentyczna wiarę i pobożność.  Tej świątyni się nie zwiedza, tam się dziękuję. 

    Weszło np małżeństwo z wielkim bukietem, położyło go u stóp obrazu. I co chwilę podobne historie. Żywa wiara i dziękczynienie.  Poznaliśmy tam fajna rodzinę wielodzietna z Argentyny.
  • To były techniczne szczegóły do @annabe. Nie w temacie wątkach, przepraszam:)
    Podziękowali 1annabe
  • Dobra, zaczynam od jutra. 
    Dzieki @Monira :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.