Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Łaski, których doświadczyliśmy podczas Nowenny Pompejańskiej

1235711

Komentarz

  • Same neony:bigsmile:
  • ja nie jestem neonem, ale się nie obraziłam:wink:
  • Cieszę się, w moich ustach to komplement:bt:
  • [cite] agnieszkamamaani:[/cite]ja nie jestem neonem, ale się nie obraziłam:wink:

    może jeszcze nie wiesz, że jesteś neonem :wink:
  • Zaczynamy jutro część dziękczynną. Tym razem idzie mi trudniej, ale dużą łaską jest to, że coraz bardziej cieszy mnie odmawianie różańca. Często jest ciężko, ale to "słodkie brzemię".
    No i poprawiła się moja relacja z m., szczególne podziękowania dla osoby, która się modli:ih:
  • Napiszę, choć mam duże opory wewnętrzne, bardzo duże.
    Ale mam jakieś takie przynaglenie wewnętrzne, żeby się tym podzielić.

    Otóż-
    rozpoczęłam tę pierwszą nowennę forumową 8 września razem z forumowiczami we wiadomej intencji(images?q=tbn:ANd9GcS3qd570xTtCdOYWRqynMDk-1XwmHLTCM3mJLBQj2TTno3B3tjQ4w)

    i skończyłam o czasie, 31 października. W ciąży nie byłam:confused: Przyznaję, trochę się wkurzyłam na Pana Boga, poczułam się oszukana nawet, ale stwierdziłam-ok, może moja wiara jest za mała, może to nie ten czas, Pan Bóg wie lepiej.

    W ostatnią sobotę zobaczyłam 2 kreski, a dziś była wizyta i malutki punkcik na usg.
    Jak się mają do siebie te 2 wydarzenia?- otóż w ostatnim dniu nowenny, 31 października miałam pierwszy dzień @, czyli pierwszy dzień cyklu, w którym poczęło się to dziecko.

    Nie wiem, czy będzie wszystko dobrze, czy nie, ale otrzymałam łaskę, o którą prosiłam-nowe życie !!!!!!!!!

    A jak, na jak długo, w jakich okolicznościach- staram się pozostawiać Panu Bogu....

    Teraz mogę to moje niepewne oczekiwanie dać Matce Bożej w prezencie adwentowym, jako mój dar wdzięczności.
    :ih::ih::ih:
  • Tak czekałam na ten wpis - po przeczytaniu wątku modlitewnego.
    To jeszcze jeden wątek agnieszko Cię czeka.:bigsmile:
  • @agnieszkamama - cudowna wiadomość! Ogarniam szczególną modlitwą!:iq::da:
  • uJa=na razie się z tym nie spieszę....
  • Aga - szczególnie się cieszę, bo Cię przecież egzorcyzmem omadlam :cheer:
  • [cite] agnieszkamama:[/cite]uJa=na razie się z tym nie spieszę....

    rozumiem.
    Wspieramy agnieszko - modlitwą, dobrym słowem, obecnością.

    Dziękuję za piękne świadectwo.
  • @ agnieszkamama

    Bardzo, bardzo Ci gratuluje! :ip::iw::ip::iw: Modlę się we wszystkich intencjach z forum, o Tobie szczególnie będę pamiętać. :cl:

    My też z mężem czekamy na dzień w którym będziemy mogli się pochwalić taką wiadomością (oj ja też czasem mam nerwy, choć staram się spokojnie czekać). Twoje swiadectwo jest dla mnie bardzo ważne i krzepiące. :gq:
  • Agnieszko!!!!



    :cheer::cheer::cheer::cheer:


    :clap::clap::clap::clap:
  • Agnieszko bardzo się cieszę :fi: obiecuję modlitwę!!!
  • @agnieszkomamo,bardzo bardzo się cieszę, już od dawna wyglądałam takiej wieści od Ciebie. Bardzo się wzruszyłam. Niech Pan Bóg Wam błogosławi w czasie oczekiwania. Ja też będę pamiętać w modlitwie.
  • Dziękuję wszystkim za miłe słowa i modlitwę,chodziło mi głównie o to, żeby poświadczyć jak dobry i wierny jest Pan, a Matka Boża jest wspaniała!
  • Gratulacje!

    U mnie podobnie, długo nie mogłam zajśc w ciążę, z tym, że o dzieciątku dowiedziałam się na początku odmawiania nowenny. :bigsmile:
  • :thumbup::thumbup:
    Hip hip -hurra!
  • Bogu dzięki!
  • Przepięknie:bigsmile:
  • Wspaniała wiadomość :))). Tez się bardzo wzruszyłam.
  • Niesamowite,wzruszające,piękne..

    GRATULUJĘ!!!!!!!!
  • Z radością w sercu +++
  • Gratuluję!!!
  • CHwała Panu!!!
  • Bardzo wzruszająca wiadomość
  • Agnieszkomamo pięknie. Cieszę się bardzo.
  • Proszę o modlitwę. Ktoś kiedyś powiedział, czy gdzieś przeczytałam, że Pan Bóg się spóźnia, ale zawsze na czas, czy jakoś tak. A ja ciągle taka małej wiary. A dziś mieliśmy próbę chóru w kościele i wchodziliśmy przez zakrystię i zgadnijcie co zobaczyłam na ścianie w korytarzu??? Nasz pompejański obraz! :bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.