Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tort - masa marshmallow

1101113151648

Komentarz

  • Pewnie już je widziałaś, bo to z wyszukiwarki wujka ;)
    image
  • edytowano sierpień 2012





    image
  • edytowano sierpień 2012
    image

    image

    image
  • edytowano sierpień 2012
    ja za cienki Bolek jestem na takie torty 

    słoń świetny :)

    dzisiejszy Jasiowy 

    image
  • Tu ja: Sylwuniu kochana: u nas bez zmian. W sensie, że z samochodem. Nie będę już nic pisać, bo by brzydko było...

    k.
  • to my chyba jednak zrobimy to spotkanie w Grodzie Kraka 
    ;) 


    jakieś warsztaty, szkolenie albo coś dla ludzkości , a potem dla nas ploteczki ;)
  • Znaczy się Jaś dostał pierwszą komórkę? ;)
  • Manna - kup 2 l lodów śmietankowych, zmiksuj z malinami lub innymi owocami (jak lody lekko "puszczą) i pokruszonymi biszkoptami. Taką masę włóż w formę - jaką chcesz: tortową, keksówkę, czy jakąś "ekstra" - były tu takie silikonowe o cudnych kształtach.
    Wrzucasz to do zamrażarki a potem deser pycha :). Na wierzchu (jak robiłam w keksówce) wyłożyc biszkoptami, to potem będzie spód, co nie puści od razu.
    Jak dla mnie - najlepsze "odtajane" - czyli albo tylko na chwilę do zamrażarki, albo jeść po tym, jak tort trochę zmięknie.
    My się tym zajadamy od 2 tygodni.
    Myślę,  że można też wersję bakaliową - z posiekanymi orzechami, rodzynkami i biszkoptami jw.
  • S.O.S.!
    czy glukoza jest niezbedna do masy piankowej? co sie stanie, jak jej nie dodam? 
  • alarm odwolany :) narysowalam to cho** ne logo farbkami bezposrednio na ciescie. Teraz tylko sie modlcie, zeby ta farba sie nie rozplynela po calym ciescie :|

  • też mi się podoba
  • uf... farba sie trzyma :) mam nadzieje, ze specjalisci rozpoznaja logo (to ciasto do pracy meza), a nie pomysla, ze baba jakies dziwne filizanki czy kubki maluje :))
  • Pierwszy tort na zamówienie:

    image

    image

    image
  • Moja Z. taki sobie życzy. :D
    Będę musiała się zmierzyć na trzecie urodzinki. :D
    Piękny, Agnieszko! Talentów Ci Pan Bóg nie poskąpił! :)
  • Kurde, ja bym tego nie zjadła, nie ma mowy-tak rzucić się z zębami na arcydzieło nie uchodzi!!! ^:)^
  •  Piękny, ja też bym nie jadła. Nie mogę się napatrzeć. Jaki radosny. Przyznam się, że 31.12 wykorzystam pomysł z premedytacją :), a 2 to musi być boisko piłkarskie chyba.

    Ale zachwilę robimy 1 masę cukrową. Obiecany tort z okazji rozpoczęcia szkoły i przedszkola.  Biszkopt już  czeka. Masę masę robimy wszyscy.  

    Aga a do tego motylka jaką masę zrobiłaś?

     

     

     

  • Masa z kremówki z mascarpone + jagody.
  • Wiedziałam. Ja biorę 1 serek do masy w sklepie, a mój mąż dokłada 2 bo nie wyobraża sobie pyszniejszej masy.
  • ja robię z dwóch i ok 0,5l śmietanki
  • Ja  też, tylko on dokupuje na zapas i chce torty tylko z tą masą. Woli tą masę od innych. 

     Biorę się do masy cukrowej. 

  • to czekamy na zdjęcia
  • Ja chyba nigdy nie zrobię masy cukrowej. Te łasuchy jak zaczeły próbować masę  to spałaszowały biszkopt przełożony masą + maliny. Byli bardzo głodni podobno. Nie ma nawet co fotografować:(

     

  • Kto lubi serduszka? ;)


    imageimage
  • Kto lubi serduszka? ;)


    imageimage

  • Ja, Pax tylko cytowała.
  • U nas przeważyły względy zdrowotne. Mama dziewczynek prosiła bez barwników.
  • Dobrze że czerwony barwnik to tylko sproszkowane robaczki, żadna trucizna :)

    Tort - pierwsza klasa !
  • No właśnie z Winiar robiłam.
  • Super tort! Agnieszko masz talent.

     Dziś też robię urodzinowy. Następne podejście do masy cukrowej.

  • Dziewczyny jak Wy dokładnie robicie tę bitą śmietanę z serkiem mascarpone?
    Szukałam w necie i jedni ubijają serek inni nie. 


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.