Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Najważniejsza książka roku - czwarta odsłona czyli kim jest Bronisław Komorowski

245

Komentarz

  • Ja póki co jestem w połowie (mniej więcej jak WS wychodzi ze szpitala) i się tak wczuwam, że prawie cały czas płaczę.
    Jedna z najciekawszych książek, jakie miałam przyjemność czytać, bardzo prawdziwa i mądra.
    Zdecydowanie pozbawia złudzeń, więc z lekka przygnębiająca.
  • Mnie doluje, ale mialam takie zdanie o sytuacji w kraju itd - wiec nie jest zaskoczeniem.
  • [cite] kociara:[/cite]Książka jak na razie w księgarniach stacjonarnych nie do kupienia:confused:

    Znaczy "Z mocy bezprawia" ? Dobrze zrozumiałam? Ponad tydzień temu ją kupiłam w maleńkiej księgarni.

    A mąż w Empiku widział dzień wcześniej.
  • W moim miescie juz w Empiku nie ma
  • U nas tylko na imienne zamówienie! Pełne dane są obowiązkowe...:shocked:
    Pytam, po co, skoro mam osobiście odebrać w wyznaczonym dniu-a pani, ze takie mamy procedury...:ai:
  • Na okładce książki piszą, że można ją kupić w księgarni internetowej XLM
  • A może zamiast imienia i nazwiska podać pseudonim artystyczny?
  • Tak chciałam....:wink:, ale pani, że jeszcze tel., adres i mail....:confused:
  • aż strach kupować
  • Aż z tej ciekawości sprawdzę tą moją małą księgarenkę w poniedziałek.
  • Na pewno kupię . Dzięki Prayboy

    Wiem, kupię więcej na prezenty dla co poniektórych:cool:
  • Kupię na pewno.
  • Przeczytalam w 2 dni. Czytalam pol nocy.

    Nic nie mam ochoty komentowac.


    Zero...
  • to teraz wiesz dlaczego nie chce mi się iść na marsz
  • [cite] balum:[/cite]Tak chciałam....:wink:, ale pani, że jeszcze tel., adres i mail....:confused:
    W Empiku np. zawsze tych danych wymagają, nie wydaje mi się to dziwne w najmniejszym stopniu. Zresztą każda księgasrnia w której kupowałam niezależnie od tego jak wyglądał odbiór czy przesyłka. A co wsydzicie się podać dane?To może nie warto kupować w takim razie.
  • Tomira to raczej nie o wstyd chodzi.
  • Oczywiscie, ze sie wstydze. Mam brzydkie nazwisko.
  • Ja tez nie bardzo rozumiem. Zawsze na zamówieniu trzeba podać dane. Co w tym takiego dziwnego???

    Książkę bez problemu można zamówić w merlinie, wysyłka w ciagu 24-48 h.

    Zakładając konto oczywiście trzeba podać dane, można oczywiście podać wymyślone, ale niestety z adresem wysyłki juz się nie da;).
  • Byłam wczoraj w księgarence już nie było, ale jutro będzie dostawa.
  • Ja bym przeczytała... Ale nie kupię na razie...
    a jeżeli już to pewnie z alledrogo zamówię...:confused:
  • rwanie rozmów, nagłe wyłączenia, pomimo pełnej sprawności telefonu, niezależnie od miejsca i zasięgu.

    I wbrew pozorom podsłuchy nie są stosowane przede wszystkim przez państwo (oficjalnie tylko w enumeratywnie wymienionych przypadkach w kpk), a znacznie częściej przez nazwijmy to element prywatny chcący bądź uzyskać pewne informacje, bądź zbierać tzw haki.

    No, ale oczywiście podsłuchy nie są zakładane ani stosowane, w stosunku do przypadkowych osób. Z tego wątku widzę jednak, że mamy na forum jakieś grube ryby jak boją się podsłuchu.
  • Ciekawe-czy mnie Irlandia podsluchuje...
  • Pytanie czym się zajmujesz i na ile jest to istotne dla państwa tudzież jakiejś wpływowej grupy:wink:
  • To moze I nie;-)Ja w sumie obu jezykow uzywam,ciekawe czy polski znaja (ci co podsluchuja).
  • przeczytałem, książka powala. Obowiązkowa lektura i tyle.
  • Anko, smiem nie zgodzic sie z Toba. Calkowicie.
  • Czy udało wam się książkę zdobyć?

    Ja ostatnio zamawiałąm niemal hurtowo (dla Andrzeja, Wiesława, dla wujka innego pod choinkę) i w merlinie nie ma w ogóle problemu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.