Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ile kosztuje dziecko :)

124»

Komentarz

  • A różnica pewnie rzeczywiście jest niewielka :wink:

    Może moje preferencje wynikają z tego , że nia miałam fajnych pajacyków :wink:
  • Poza tym moje dzieci nieraz np. przesikują pampersy - i wtedy zmieniam tylko śpiochy , pozostawiając kaftanik , albo ulewają - i zmieniam tylko bluzeczkę/kaftanik. A że w domu mam dość chłodno , to ubieram dwa kaftaniki - jeden pod śpiochy , a drugi na .
  • O kurcze, to na moje dziewci byłyby pewnie dobre ok 6-9 mies...

    A jest jeszcze inna opcja, body, a na to takie rajtuzki, co wyglądają jak dół od śpiochów, są albo ze stópkami, albo bez.
  • [cite] Anka:[/cite]
    A jest jeszcze inna opcja, body, a na to takie rajtuzki, co wyglądają jak dół od śpiochów, są albo ze stópkami, albo bez.

    ja mam takie i nieodmiennie mnie rozczulają.

    @Jadwigo - mam dużo śpiochów u nas się nie sprawdziły, jakoś wolę pajace.
    Więc chętnie Ci prześlę

    BTW - mam takie śpiochy po moim bracie, który kończy w styczniu 13 lat (!!!) a ja go w nich pamiętam - takie zielone z truskawkami
  • Ale się fajna dyskusja wywiązała : o wyższości śpiochów nad pajacykami i odwrotnie :bigsmile:
  • Pewnie to samo możnaby o pieluchach jednorazowych i wielorazowych oraz wózkach i chustach :wink:
  • Manno - do mnie wysłałaś ? Bo nic nie doszło .
  • Uff... dopiero przysiadłam do forum. Dziękuję Wam za rady :-)
  • Dziecko kosztuje tyle, na ile stać jego rodziców. I tak najważniejsza jest miłość którą mu dajemy i poczucie bezpieczeństwa. Czy pięknie ubrane niemowlęta otoczone mnóstwem gadżetów są szczęśliwsze od tych mniej gustownie ubranych, ale troskliwie pielęgnownych przez zakochanych w nim rodziców? Można mieć i to i to, czyli nie liczy się kasa a uczucie
  • Ups, dziś net daje mi bonusa w postaci pdwójnych wpisów.
  • Manno , wysłałam Ci wiadomość.
  • @Jadwigo, odpisałam :bigsmile:
  • @Manna , odpisałam :bigsmile:
  • Jak nie , to napiszę jeszcze raz ).
  • @ Manna - napisałam jeszcze raz.
  • Manna - Otrzymałam odpowiedź i napisałam kolejną wiadomość , daj znać , czy otrzymałaś.
  • Body rozpinane od góry do dołu żeby nie trzeba było przekładać przez glowe
  • edytowano luty 2022
    Dla mnie zawsze nr 1 to pajacyki. Nie lubiłam kaftaników, bo się podwijały, spodenki uciskały brzuszek, a skarpetki ciągle spadały. Takie normalne ubranka typu spodenki, sukienki dopiero przy starszym dziecku. przez pierwsze miesiące głównie pajacyki lub body ze śpiochami. 
    A jeśli chodzi o tytuł wątku, to mnóstwo osób oddaje ciuszki niemowlęce, więc nie trzeba kupować. Nie ma sensu wydawać kasy. Ewentualnie warto odwiedzić lumpeksy. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.