Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

199100102104105188

Komentarz

  • No właśnie , jak widać najlepszą rehabilitację zapewnia rodzeństwo ). 
  • edytowano marca 2012
    Małgosiu, jakie to mile zobaczyc te zdjecia - duuuuzy postep!!! Bardzo sie ciesze!!!! Dzieki Bogu!!!!!

    Widze ze Weronika tez uwielbia jak dzieci poniej łażą 
  • echhh...spłakałam się Małgosiu ze wzruszenia oglądając te zdjęcia Weroniki
    nieustająco+++
  • piękne wieści Chwała Panu
  • edytowano kwietnia 2012

    Dziękujemy za zdjęcia.  Piekny prezent z okazji Niedzieli Palmowej.

    +++

     

  • Dziękuję, Małgosiu. Prawdziwa radość bije z tych zdjęć.
    Nadal jesteście codziennie w mojej modlitwie.
  • Małgosiu bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia.Masz cudowne dzieciaki.Uściski dla całej gromadki.Nieustająco w modlitwie o Was pamiętamy.
  • Patrząc na Weronikę ze zdjęć, można nawet nie domyślać się z jakimi trudnościami zmaga się. Jest piękna i taka uśmiechnięta ! Nadal +++
  • Patrząc w Weroniki oczy myślę, że ona ma Wam mnóstwo do powiedzenia. Nie mogę się doczekać kiedy będzie mogła!

    +++

  •  Na tych ostatnich zdjęciach wygląda jak zupełnie zdrowa dziewczynka  :D
    Patrząc na Weronikę ze zdjęć, można nawet nie domyślać się z jakimi trudnościami zmaga się. Jest piękna i taka uśmiechnięta ! 
    Zdjęcia oddają jedynie częśc rzeczywistości. Owszem, Weronika jest na nich radosna i uśmiechnięta. Nie zmienia to jednak faktu, że w obecnej chwili jest dzieckiem kalekim, całkowicie zależnym od innych...

  • edytowano kwietnia 2012
    Dziś rocznica śmierci  bł. JPII. Pomódcie sie proszę w intencji Weroniki za jego wstawiennictwem...
  •  Na tych ostatnich zdjęciach wygląda jak zupełnie zdrowa dziewczynka  :D
    Patrząc na Weronikę ze zdjęć, można nawet nie domyślać się z jakimi trudnościami zmaga się. Jest piękna i taka uśmiechnięta ! 
    Zdjęcia oddają jedynie częśc rzeczywistości. Owszem, Weronika jest na nich radosna i uśmiechnięta. Nie zmienia to jednak faktu, że w obecnej chwili jest dzieckiem kalekim, całkowicie zależnym od innych...

    Ale to fantastyczne, że ona nie zdradza (przynajmniej na zdjęciach) nastrojów depresyjnych. Potrafi się śmiać!
  • Najważniejsze , że jest (przynajmniej na zdjęciach) szczęśliwa. I widać , jakie zrobiła postępy. A reszta - głęboko w to wierzę - przyjdzie z czasem. Wie, wiem , łatwo mi mówić , bo to nie moje dziecko ... Ale naprawdę tak czuję. 
  • Modlitwa o Łaski za wstawiennictwem Sługi Bożego Jana Pawła

    Boże w Trójcy Przenajświętszej ,dziękujemy Ci za to ,że dałeś Kościołowi  Papieża Jana Pawła II,w którym zajaśniała Twoja  ojcowska  dobroć,chwała krzyża Chrystusa i piękno Ducha miłości.On zawierzając  całkowicie  Twojemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi,ukazał nam żywy obraz Jezusa Dobrego Pasterza,wskazując świętość,która jest miarą życia chrześcijańskiego ,jako drogę dla osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą.

    Udziel nam ,za jego przyczyną zgodnie z Twoją wolą,tej łaski,o którą prosimy -zdrowie  i sprawnośc dla Weroniki-z nadzieją ,że Twój Sługa Papież Jan Paweł II ,zostanie rychło włączony w poczet Twoich świętych .Amen

    image

     

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.