Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1969799101102188

Komentarz

  • Pamiętamy +++
  • edytowano marca 2012
    Zostałam poproszona przez Mańka:


     MODLITWA BARDZO POTRZEBNA!!!!
  • +++ wszystkie trudy oddaję
  • Przepraszam, że od dłuższego czasu nie macie nowych wieści o Weronice.
    Niestety przez różne okoliczności niezależne ode mnie zostałam na wiele dni wyłączona z życia.
    Na szczęście ta zła passa mija...

    Weronika ma się całkiem dobrze. Ćwiczy w domu. Kontakt z rodzeństwem wpływa na nią bardzo pozytywnie. Dużo się uśmiecha. A nawet wychodzi na podwórko...

    Cieszy się również, kiedy mówię jej o Was i o tej całej akcji modlitewnej...
    A dziś niezwyklą radość sprawiła jej kartka z Aachen


    Może w końcu uda mi się zagonić Mateusza do pomocy, wtedy będzie szansa na fotki.

    Za modlitwę niezmienne BÓG ZAPŁAĆ!


  • Małgosiu,

    dziękujemy bardzo, że znalazłaś czas, by napisać... Cieszymy się bardzo z wieści i trwamy

    :-h
  • Małogosiu! +++
  • Uf!
    Szalony ten weekend...
    Znów nie mam obiecanych zdjęć. 
    Mnóstwo ludzi przewinęło się przez nasz dom. Weronika przeszczęśliwa! Ale też mocno zmęczona. I trochę w niedyspozycji- ma lekki stan pogdorączkowy.

    Ale nie macie pojęcia, jak Ona się stara! Normalnie przekracza samą siebie...Walczy!
    Wczoraj był u nas mój bratanek w wieku Weroniki. Żegnając się bez cienia wątpliwości powiedział:
    "Ciociu, do wakacji to Weronika będzie biegać! I nawet zapomni o wypadku":)
    Oby!
    Ona wie, że za równy miesiąc wraca na rehabilitację do CZD. A my ją podpuszczamy, że jak się bardzo postara, to ma szansę nie wrócić...I właśnie bardzo się stara. Ostatnio zaczęła unosić biodra do góry:D

    Poza tym ta jej rozbrajająca radość i pogoda ducha udziela się wszystkim wokół...









  • Weronika jest bardzo towarzyska!
    Głośno protestuje, kiedy chcemy położyć ją do łóżka, aby trochę odpoczęła...

    Tak więc, gdyby ktoś chciał odwiedzić Weronikę, to drzwi naszego domu stoją przed Wami otworem.
  • Dzielna dziewczyna. Jak jej mama :)
  • Weronika jest bardzo towarzyska!
    Głośno protestuje, kiedy chcemy położyć ją do łóżka, aby trochę odpoczęła...

    Tak więc, gdyby ktoś chciał odwiedzić Weronikę, to drzwi naszego domu stoją przed Wami otworem.



    Trochę nie mam odwagi, ale jak ktoś mnie weźmie ze sobą (Mańka?), to chętnie. Tzn. ja mogę kogoś wziąć i służyć jako kierowca.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.