Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

1102103105107108188

Komentarz

  • I ja też napiszę, że bardzo się cieszę - Weronika jest niezwykle dzielną dziewczynką!
  • Za każdym razem, gdy czytam nt Weroniki to się wzruszam, to jest niesamowite..... cały czas +++
  • Moja Veronica wczoraj powiedziała ,ze Bog wszystko moze- mówiąc jej o Weroniczce stwierdziła ,ze przecież Pan Bog tu działa i trzeba sie modlić .Wiec cały czas +++
  • Ja też stale pamiętam. Dzięki Weronice nauczyłam się codziennej modlitwy Koronką , to zysk dla mnie ).

    I czuję , naprawdę to czuję , że będzie dobrze ... 

    Przed nami Wielkanoc , potem Niedziela Miłosierdzia ... 

  • Haku dzieki ze widzisz na poczekalni takie fajne przyklady ja w grudniu bylam w podobnej sytulacj jak Sylwik..wtedy wlasnie wydarzyl sie wypadek u Malgosi 32 i pomyslalam niemoge pisac wszedzie ale moge sprobowac na  powitaniu prosic o modlitwe takich jak ja jeszcze zawstarzkowanych wtedy a przyznam sie ze troche sie balam jak to przyjmiecie i Szok na drugi dzien zostalam przyjeta przez wielodzietnych Dzieki wam i ciesze sie ze was mam te modlitwy regularne to rownierz korzysc dla mnie i mojej rodzinki i W imieniu mojm i mojej Rodzinki dziekujemy ze jestescie i Zyczymy Wam Wszystkim Radosnych Swiat kiedy nasz Pan Zmartwywstanie pozdrawjamy  urlopowo..i nieprzestajemy w modlitwie za Werke Julke i wszystkich ktorzy jej potrzebuja...
  • Małgosiu, mi też łzy stanęły w oczach, wzruszenia... mama... to nagroda dla ciebie za wszelkie boleści tego czasu.
  • Aż chce się wykrzyknąć Alleluja, choć dziś dopiero Wielka Sobota :)
  • chwała Panu
  • +

    Chwała Panu
  • Witam wszystkich po przerwie wielkopostnej, a tu takie nowiny BOGU niech będą dzięki!! cudowne postępy Weroniki. Bardzo sie cieszymy!! Trzymaj tak dalej malutka!!
  • wielka radość
    :)

    naprawde!
  • Dziś kolejne słowo: "NIE!"
  • O, to znaczy, że wielkimi krokami zmierza wszystko ku normalności. Wszak to podstawowe słowo w słowniku dziecka. :-)
  • To dziewczę idzie jak burza!- grunt to nosić w sercu Chrystusa!
    +++
    K
  • Mamy kolejne krótkie słówka: OLA, JULA, ELA, ALE... :D
  • No dobra, to czas na coś ambitniejszego. Każ jej powiedzieć "wielodzietni" :D ;)

    A tak na serio - dzielna jest Weronika bardzo. Każdy postęp cieszy.
    My też o Was wszystkich cały czas pamiętamy w modlitwach i codziennych Mszach św.
  • Weronika jest bardzo dzielna. Znacznie dzielniejsza niż jej rodzice...
  • wspaniałe wieści !

    Chwała Panu !

    pozdrawiam gorąco :-)

  • Weronika jest bardzo dzielna. Znacznie dzielniejsza niż jej rodzice...



    Jej niezłomność i dzielność są przecież owocem Waszej odwagi, wiary i ufności.

    Nie tylko tych, które okazaliście po wypadku. Również tych, które obserwowała i których uczyła się przez całe swoje życie.

  • Ola ma się bardzo dobrze.
    W tygodniu jest w internacie, w piątek przyjeżdża do domu. W szkole ma bardzo dobre wyniki i wszyscy ją chwalą. Uraz głowy dzięki Bogu nie pozostawił konsekwencji, choć oczywiście musi jeszcze uważać. Dlatego np nie pojedzie na szkolny wyjazd do Anglii- jako jedyna z klasy.
  • Przenoszę z wątku o cudzie:

    Ja tam nie wiem...Ale ktokolwiek z medyków widzi Werinikę nie może się nadziwić jej postępom w tak krótkim czasie po takim urazie. Dziś np po raz pierwszy była u nas nowa pani neurologopeda- świetna specjalistka z doświadczeniem. Wielokrotnie powtarzała, że jej nie pasuje to w jakim stanie zobaczyła Weronikę do tego, co jest w dokumentacji medycznej. "- Muszę sobie to wszystko przemyśleć i poukładać-" powiedziała na pożegnanie. Oczywiscie uswiadomiłam tej Pani, że to siła modlitwy tak działa
    :D

    Rewelacji cdn...
    :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.