Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

UWAGA!!! Małgorzata32 - modlitwa bardzo potrzebna

11617192122188

Komentarz

  • Dostałam wiadomość od Sióstr z Instytutu Szensztackiego z Moskwy:

    "dzięki, ze przysłałaś nam te informacje - bardzo sie modlimy. Wyśle ja także naszym siostrom adoracji w Świdrze. To wszystko zawierzamy Jezusowi dziękując i prosząc. On jest w każdym cierpieniu i wypełnia je swoja obecnością i miłością."

    Modli się też ks. prof. Jerzy Bajda.
  • Dziś też będę o 22.00 z Koronką.
  • 22.00 Koronka...
  • Będziemy i my
  • Ja też(przenosząc meble)
  • my też będziemy
  • Marcelina dobrze pisała - pamiętajmy o Zbyszku. Niech go Św. Józef szczególnie wspomaga +++
  • Poprosiłam Karmelitanki z Osin o modlitwę w intencji dziewczynek
  • Rozmawiałam dziś z jedną z nauczycielek z naszej szkoły. Przekazała mi wiadomość od Wychowawczyni Weroniki, że jutro w szkole, o 11:45 będzie odprawiona Msza św. w intencji Weroniki. Jest to Msza klasowa klasy Weroniki (raz w miesiącu jest odprawiana Msza szczególnie dla danej klasy). Jej koleżanki modliły się też dzisiaj na Mszy, bo w ogóle zobowiązały się chodzić na Mszę codziennie. Chcą też pisać dla niej kronikę wydarzeń, żeby po powrocie do szkoły wiedziała, co się działo. Prowadzą też dla niej zeszyty.
  • [cite] Ona64:[/cite]KOCHANI DZIS 22 jak zawsze czy inny czas
    Jasne, że 22.00 - poszło już w świat:smile:
  • jestem na Koronkę +++

    Też mam Iskierkę specjalnie przez Jana Pawła II pobłogosławioną w czasie jego Drogi do Domu Ojca - i choć lekarze jej nie dawali szans przeżyła i urodziła się szczęśliwie :bigsmile: za wstawienictwem JPII

    bł. Janie Pawle II módl się za nami
  • Trwamy na modlitwie..... Modli się wielu moich znajomych księży, zakonników, sióstr zakonnych, pastorów...
    Przede wszystkim jednak bardzo dużo dzieci.
  • Rozesłałam sms po znajomych, wielu potwierdziło już modlitwę. My dziś rodzinnie przy wieńcu adwentowym zmówiliśmy za Was Koronkę.
  • Malgosiu, za Weronkę, Olę i cała twoja rodzinę +++
  • Mi się udało zmowić dzisiaj koronkę, chyba samodzielnie 4 raz w życiu..

    Małgosiu i Zbyszku, cały czas +++

    Nasz przyjaciel uczy Olę geografii, oczywiście wszyscy wspierają modlitwą +++
  • W Sanktuarium MB Gidelskiej Uzdrowienie Chorych,
    13 i 17 grudnia o godzinie 7.00,
    odbędzie się Msza Św. za Dziewczynki.

    +++
  • My dziś odmówiłysmy z Klarą i Karolką. Klara bardzo się przejęła. Mój mąż modli się za was również.
  • [/b]
    [cite] Małgorzata32:[/cite]A skoro już proszę, to jeszcze jedna intencja...

    Nasz najstarszy syn Mateusz ma jutro urodziny. Kończy 15 lat.


    Bede o nim jutro pamietać w sposób szczególny ,gdyż i ja jutro mam urodziny i kończe lekko ponad drugie tyle co on.
    Za Was wszystkich +++
    [/s]
  • Mąż był wieczorem u Weroniki. Zaniósł jej obrazek MB z Guadelupe. I Wasze wsparcie- dziś pokazałam mu ten wątek...
    Jej stan jest stabilny... I oby tak dalej. Jeszcze nie wiadomo, kiedy kolejne CT.
    Ola już je i rozmawia, ale bardzo dużo śpi...

    Zainteresowanie ogromne, zapewnienia o modlitwie płyną zewsząd, chęć pomocy z każdej strony...

    Jutro przyjeżdża z Poznania "Babcia Ania" na kilka dni do zamieszkania. Walczymy...


    REKOLEKCJE ADWENTOWE trwają
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.