Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

1252628303154

Komentarz

  • my kupowaliśmy dwóch różnych producetnów bo braliśmy 30 op i nie starczyło z 1 producenta
  • O, to chyba zaryzykuję. Cena atrakcyjna. @Agnieszka5, piszę priva.
  • a po ile?
    my po 18 z groszami za zawiesinę płaciliśmy, normalnie to chyba 26
  • @Kuria domowa krwawienie po kulce to może być szczelina odbytu. Wystarczy podawać przez jakiś czas np. przez miesiąc gotowane marchewki na czczo. Proszę sobie szczegóły wyguglać,bo u nas to dawno było
  • *po kupce, ach, ten telefon wiecznie poprawiający
  • Będę zamawiać w Indiach.

    W tej chwili jest nas 3. A maksymalne zamówienie to 5, więc jeszcze dwie osoby chętne mogą się do nas podłączyć.
  • @Agnieszka5 - ja też chętnie.
  • Jaki bylby koszt?
  • edytowano marca 2015
    Tam można brać max 5 sztuk jednego leku w danej ilości.

    Mamy:
    - Nitazoxanide 500g - 90 tab.
    @Skatarzyna
    @ja
    @kowalka ??? - potwierdź czy dla Ciebie taka ilość
    @Katarzyna
    @anulaczarnula - do potwierdzenia ilości


    -Zentel 400g - 12 tab. - mamy komplet na tę ilość
    @balum - 3x
    @Bea - 2x

    Edit: poprawiłam ilość


  • Ja zamawiam 3x !
  • Ja chyba też musze przemyśleć temat. Zamawiasz już dziś, czy jeszcze z dzień się wstrzymasz?
  • to tak bez recepty? szkoda, że nie wiedziałam właśnie skończyliśmy kurację całej rodziny na którą wydaliśmy 700 zł...

    Ozimek mówił, że teraz często cło zatrzymuje... póki co się wstrzymuję może za rok powtózymy to wtedy kupię tam
  • Bez.

    Nie wiem czy i tak nie trzeba będzie małego myku zrobić. Bo właśnie się dopatrzyłam, że nie mają Polski ujętej jako kraju do którego wysyłają. Za to jest Ukraina, Litwa, Francja.

    Zapytałam czy mogą dodać Polskę. Czekam na odpowiedź, jeśli okaże się, że nie to spróbujemy może przez Francję. Kogo tam mamy od nas? @Isako?

    Jak przepakuje przesyłkę i opisze "homedecore" to nam cło puści.
  • @Isako - mieszkasz we Francji?

  • @Bea - opakowanie Zentelu 12 szt kosztuje niecałe 10 dolarów. Czyli około 20 dolców + przesyłka (tym się dzielimy) + 9,- zł na wysyłkę w kraju.

    Kurs dolara z dzisiaj +-3,80
  • Zaprazsam na priv.
  • edytowano marca 2015
    @Agnieszka5, zrobilas juz zamowienie? znalazlam apteke, ktora w tej samej cenie sprzedaje tabletki ale z wysylka do Polski.
    (tu byl link, ktory usunelam ze wzgl na spam)

    zamowilabym z Wami jesli by sie dalo.
  • edytowano marca 2015
    rusalka, ja sie kompletnie nie znam. vermox i zentel sa na recepte, wiec to lekarz ustala dawke.
  • Nam się Vernicadis bardzo dobrze sprawdził w poprzednim sezonie jesienno-zimowym. Zaaplikowałam na jesień i dzieci praktycznie nie chorowały. W tym roku jesien nam odpadła i teraz ćwiczymy Para Farm -skłąd jak w Vernicadisie, tylko ponoć "mocniejszy". Nie wiem, jakie efekty, bo kuracja trwa..
  • Para farm ziołowy, ale od 3 lat. Vernicadis dawałam dużemu 2 latkowi. Pyrantelum to tylko na owsiki, chyba że wg zaleceń dr Wartałowskiej. Powiem tak- przez wiele lat, stosowaliśmy Pyrantelum. Jednak gdy podałam Vernicadis, efekt był oszałamiający, bo cały sezon praktycznie bez chorób-sporadyczne infekcje trwały góra 3 dni. Tej jesieni nie podałam i tak nas rozłożyło, ze szkoda gadać. Vermoxu nie srosowałam.
  • @kluska wejdź na priw (dołączyłam Cię do grupy) i podaj co potrzebujesz i ile.
  • @kowalka i @anulaczarnula - potwierdźcie ilość
  • W naszej rodzinie stwierdzono owsiki, lekarka zpisala vermox. Dawkowanie 5ml raz i po dwoch tygodniach druga dawka taka sama.substancja czynna 100mg/5ml mebendazole . Czy jest mozliwe zeby taka dawka byla odpowiednia?
  • My mamy jeszcze nitazoxanide , na czarna godzine. Teraz poszlam do lekarza , zeby zapisali cosna owsiki, bo u sredniej zauwazylam.Poprosilam o przeleczenie calej rodzinki, a ona mi na to ze doroslych sie na owsiki nie leczy i tak zostawia(rzecz dzieje sie w Szkocji)w koncu udalo mi sie zalatwic, ze wypisala dla calej rodziny.Nie wiem , czy to oszczednosci(leki na recepte w Szkocji sa darmowe dla wszystkich),bo innego powodu na taka ignorancje nie znajduje...
  • A co dla 3 latki i roczniaka który jeszcze na piersi?
    badań nie robiłam, ale równo co miesiąc akcja z niespaniem w nocy, histeriami u starszej, palcami w buzi itd. obstawiam że to jednak robactwo ;(
    a skoro starsza to i młodsza pewnie też ma
    do pediatry mi nie po drodze ;) może forum coś doradzi ;)
  • Bez lekarza się nie obędzie @uJa - na początek możesz Pyrantelum zaserwować. Nie wiem jak z tymi dziećmi na piersi, bo mi lekarz (Ozimek) mówił, że na czas odrobaczania odstawić nabiał, cukier i pszenice. Ale chyba też się jakoś odrobacza. Może jednak mleko z piersi nie przeszkadza :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.