Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odtruwanie i odrobaczanie organizmu

1232426282954

Komentarz

  • Jak Ci zdiagnozował? @-)
  • Glistnica daje dość charakterystyczne objawy, całe dzieciństwo męczyłam się z trudną do wytępienia glistą.
  • jakie?
  • A jakie to objawy? Masakra z tymi robakami po co one są na świecie?
  • A jakie to objawy? Masakra z tymi robakami po co one są na świecie?
  • @Anulcia, byłaś u Ozimka?
  • A jak sie diagnozuje te robaki? Wystarczy zwykle badanie kału?
  • w badaniu większośc nie wychodzi niestety, tylko u 30% tycvh co mają wychodzi w bdaniu - to wg Ozimka

    on ogląda skórę paznokcie itp
  • @uJa zadzwonie na prywatne pogaduchy to opowiem

    Tak bylam u Ozimka ajurat ktos odwolal wizyte i sxybko sie udalo.
    On ja tylko zobaczyl i juz pisal recepte :) pogadalismy troche pytal o badania ale ja nawet nie musze ich robic bo sama widze problem. Ona stala u niego z reka buzi caly czas. Powiedzial ze elosy duzo miwia.
  • Co to są elosy?
  • Dajcie namiary na tego Ozimka, co?
  • wyguglaj centrum ozimek
  • A czy zdarza sie by jakas rodzina wyszla od Ozimka bez robaków?
  • pewnie, jakby bez robaków przyszła ;)
  • Zasadniczo powiedział że nie ma niezaribaczonych dzieci, choć nie wszystkie trzeba leczyć
  • @Malgorzata32 - przepraszam pisałam usypiając dziecko na cycu :D to były WŁOSY :)

    @Savia - kiedyś byłam u niego jakieś 1,5 roku temu i kazał zbadać, ale nie dał leków.
  • To tak, jak z bakteriami, wszyscy mają, a nie wszyscy sa chorzy - a kto do lekarza na płatną wizytę się umawia, ten, co czuje się zdrowy, czy ten, kto ma problem?
    tabletki dzień po mają bez recepty, a trucizny na robale nie ma kto wypisać, wiem, że stado mam zarobaczone, tylko nasze kundle z psiejbudy łatwo dostaja receptę.
  • Tak tylko pytam... :-B
  • To trzeba robić zapasy jak na wojnę...
  • Ten artykuł ma treść mniej więcej taką: wszyscy mamy robale, od tego sa wszystkie choroby, a lekarze to idioci.
  • Cała prawda o człowieku =))
  • Dobra - trochę poczytałam i posłuchałam, także Ozimka. Do Warszawy na wizytę się nie wybiorę bo za daleko ale podejrzenia mam co do naszego bogatego życia wewnętrznego i mam zamiar nas odrobaczyć tym preparatem z Tajlandii.

    Poproszę znawców w temacie o pomoc w dobraniu optymalnej dawki.

    Dwoje dorosłych, 17 latek, 14 latek, 8 latek i 4 latek.

    Czy dobrze rozumiem, że ma on dosyć szerokie spektrum i załatwia i owsiki i glisty i lambie?
  • Zentel?

    nam Ozimek dał 5 dni po 20 ml zawiesiny (po 1 butelce na łba) 11 dni przerwy i jeszcze jeden strzał

    w sumie 6 butelek na łebka
  • glisty i lamblie załatwia
  • to jakaś straszna kwota wychodzi ~X(
  • Noooo jak uda Ci sie kupic tanio czyli 18 zl za op to 120 na lba x ilosc osób:-/
  • A może chodzi o Alinia (Nitazoxanide)?
    Tutaj ilość na 1 dorosłego to 2 op. 500mg po 6 tabletek (jak pamiętam cenę to 8$ za opakowanie) czyli 32$
    plus dla dzieci do 11 roku życia - dla małych zawiesina 1 opakowanie 1200 mg-60ml na kuracje (cena 5,5$) (zależy ilość od wagi - 7,5 mg na kg masy ciała). Jak się doda jeszcze koszty wysyłki plus płatności to wyjść może spora sumka. Więcej info na https://www.meds.com.mx/index.php/osCsid/9813767343c8032dfde08c8b5adeabb8
    . To jesk akurat meksykańska apteka
  • Ozimek mowil ze tersz juz nie sprowadza bo mu na cle zatrzymali
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.