Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

18990929495106

Komentarz

  • No to faktycznie, order dla Was! Ja po 5 minutach miałam dość.
    Podziękowali 1Hope
  • @Cart&;Pud określ pliz który Hero? z którego roku? lub o czym bym mogła zidentyfikować albowiem opieram się na Twoim guście ;) Thx!
  • Tenże właśnie! Mogę go bez końca oglądać. On jest jak samomalujący się obraz.

    Mi za pierwszym razem wydał się okrutnie długi i pokręcony, ale ja mało inteligentna jestem, to mi wolno ;)
    Teraz już go smakuję jak stare wino. B)
    Podziękowali 1wiesia
  • Dzięki @Cart&;Pud & @Joannna !
    @Dorotak czy to ten? http://www.filmweb.pl/film/Koneser-2013-624525 jest dość wysoko oceniony.

  • Właśnie skończyłam "Różę" Smarzowskiego. Film z tych, którego okrucieństwa nie da się potem odzobaczyć.
    No bardzo dobry, Kulesza pozamiatała. Dorociński w przebłyskach geniuszu ale jednak za Kuleszą ;)

    pees:
    Chipsy i piwo to nie zestaw do tego filmu.
    Podziękowali 2AgaMaria Subiektywna
  • wiesia powiedział(a):
    Dzięki @Cart&;Pud & @Joannna !
    @Dorotak czy to ten? http://www.filmweb.pl/film/Koneser-2013-624525 jest dość wysoko oceniony.

    Tak. Świetny. Ale nie sugerowałabym się ocenami na filmwebie. Tam to chyba gimbaza ocenia :D 

    Róże oglądałam kilka lat temu. Do dziś przeżywam jak sobie przypomnę... 
  • Z serii: bajka dla starszych dzieci - Ruchomy zamek Hauru. Musiałam obejrzeć dwa razy żeby się przekonać, za pierwszy razem wydawał mi się nieprzyjemny. Za drugim bardzo mi się spodobał ;)
  • Z tych japońskich to mi się spodobala jesscze Narzeczona dla kota.
  • Mam Hero nagrany już chyba ze dwa lata. U nigdy nie mam nastroju. I czeka, czeka na lepsze moje dni ten film...
  • A gdzie obejrzeć film "Cudowne ręce"?
  • Wszystkim fankom Seanna Penna polecam "Mystic River"( Rzeka tajemnic) z jego udzialem. Na "Wszystkich odlotach Cheyenney'a" bylam w kinie. To prawie jak kinowy monodram, oszczedny w formie. Seann Penn gra kazdą zmarszczką, kazdą miną, kazdym mikrodrgnieciem miesni. On jest obledny, obledny.
    U mnie na 1 miejscu z zagranicznych. Na drugim Michael Fassbender.
  • edytowano marzec 2018
    A wielbicielom Tarantino polecam " Inglorious Basterds"( Bękarty wojny). Widzialam ten film juz z siedem razy a moze osiem? Jak to u Tarantino - doskonala obsada, pastisz, pastisz i jeszcze raz pastisz, krew sika jak z byka i genialna sciezka dzwiekowa. 
    Nie zauwazylam czy "Django" Quentina Tarantino ktos juz polecal. Jesli jeszcze nikt to moge byc pierwsza.
  • edytowano marzec 2018
    Moj P.jest fanem Tarantino. Ja lubię ale w niedużych dawkach i z nieduża częstotliwością :D 
    @Rejczel Bękarty wojny ogaldalismy na randce hahaha. Chyba sobie dziś odpale dla wspomnień... :P 
  • Tarantino rzeczywiscie nie da sie za duzo na raz wcisnac, bo czaszke az rozsadza od tego bogactwa tresci i srodkow wyrazu. Moje ulubione sceny w Bekartach to ta w restauracji, jak Hans Landa zamawia strudel dla siebie i Emmanuele, scena z M.Fassbenderem i Brigidte von Hammersmarck w knajpie pelnej Szwabow i " wloska scena" tuz przed seansem, jak Brigidte przedstawia Landzie swoich towarzyszy. "Grazie" ;) @Dorotak koniecznie do powtorki! :)
  • Rzeka tajemnic - dołujące i mroczne i rewelacyjne kino. W podobnym klimacie jeszcze Labirynt.
    Podziękowali 1Rejczel
  • Rejczel powiedział(a):
    Tarantino rzeczywiscie nie da sie za duzo na raz wcisnac, bo czaszke az rozsadza od tego bogactwa tresci i srodkow wyrazu. Moje ulubione sceny w Bekartach to ta w restauracji, jak Hans Landa zamawia strudel dla siebie i Emmanuele, scena z M.Fassbenderem i Brigidte von Hammersmarck w knajpie pelnej Szwabow i " wloska scena" tuz przed seansem, jak Brigidte przedstawia Landzie swoich towarzyszy. "Grazie" ;) @Dorotak koniecznie do powtorki! :)
     <3 Widziałam z dziesięć razy
    Podziękowali 1Rejczel
  • Rejczel powiedział(a):

    Nie zauwazylam czy "Django" Quentina Tarantino ktos juz polecal. Jesli jeszcze nikt to moge byc pierwsza.
    @Brawario ;)
    Podziękowali 1Coralgol
  • Ooooo na pewno ;)
  • Nie kazdy lubi filmy Tarantino wlasnie z tego wzgledu, ze ten rezyser lubuje sie w przedstawianiu przerysowanych, krwawych scen, jest sporo przemocy w jego filmach. Ja tego tez nie lubie. Odwracam glowe, zamykam oczy, gdy sceny sa brutalne, nie rajcuje mnie to.
    Lubie natomiast ten tarantinowski rodzaj humoru, te aluzje, pastisz, pewna komiksowosc, wbijanie szpil w nadete banki mydlane roznych gatunkow filmowych.
    Doceniam zawsze doborowa obsade w jego filmach, bo co jak co ale u Tarantino to kazdy aktor czy aktorka chcialby zagrac.
    Podziękowali 2Monika73 Dorotak
  • Obejrzałam dzisiaj "Królową pustyni" z Nicol Kidman - to film biograficzny o Gertrudzie Bell . Wiele pięknych obrazów pustynnych , w różnych krajach Bliskiego Wschodu.Bardzo mi się podobał.
  • Manchester by the sea. Polecam. Bardzo dobry.
  • Zainteresowal mnie ten Manchester by the sea @Polina. Widze, ze graja tam m.in. Ben Affleck i Michelle Williams. I wysokie noty na filmwebie: 7,6 niezle. Zapowiada sie ciekawie.
  • Ben affleck dostal za to oskara
  • Ooo, to tym bardziej!
  • aga---p powiedział(a):
    Ben affleck dostal za to oskara
    W tym filmie gra Casey Affleck
    Podziękowali 1Dorotak
  • Faktycznie! :D Czeski blad ;)
  • Oczywiście casey
  • Widziałam też ostatnio 'Milczenie" M. Scorsese. Niestety, bo ten wrogi film jest jak sztylet w serce. 
    Propagandowy i łopatologiczny jest również film "Pełnia życia" o Robinie Cavendishu - mężczyźnie, który żył najdłużej z polio. 
    Podziękowali 1NC500
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.