Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

18889919394106

Komentarz

  • Ktoś tu pisał o bajce Coco? Obejrzałam i mam mieszane uczucia.
  • Ja nie puściłam dziewczyn mimo że to jedyne gdzie puszcza druga część ta krótka krainy lodu. Jak usłyszał że o żywych trupach to same nie chciały i były oburzone. Zapowiedzi ładne. Podobały mi się. Ale tym bardziej nie chce tematu halowin oswajac jako przyjemnego i miłego. Nie widziałam filmu mówię to co widziałam w zwiastunach
  • Zastanawiam się czy moim puścić. No niebo to to nie było. Boga takoz. Ale jednak niektóre elementy mi się podobały. Ostatecznie się wzruszyłam na końcu. Świat się kończy, żeby się wzruszać. Ale jednak chyba jak już to dla starszych dzieci...
  • Generalnie to taka bajka że wolałabym żeby mi ktoś mądrzejszy powiedział czy jest ok czy nie. Szczególnie że mam poważnie wątpliwości jednak, choć generalnie mi się podobała.
  • Elf77 powiedział(a):
    Nika76 powiedział(a):
    Ale fajny film właśnie obejrzałam...

    jest kilka części tego filmu na youtubie
    Proszę o linki
  • Ja tez oglądałam Coco i nie puszczam swoim. Nie lubię takiego mieszania dzieciom w głowach. Zgadzam się, że elementy ok, a część ujęć nawet zachwyca, ale jednak mnie to nie przekonuje.
  • A gdzie Coco oglądałaś Dorotak? 
  • @Mafja, na zalukaj. Mój tel po upadku jakieś aktualizacje ściągnął i mi zaczęło na nim zalukaj działać :D 
    No właśnie @Joanna, dobrze to nazwałas, mieszanie w głowach. Myślę że starsze dzieci, co już mają jakieś solidniejsze fundamenty i lepiej odróżniają fikcję od prawdy mogłyby coś z tej bajki wyciągnąć. Moja najstarsza chyba jeszcze nie. Chociaż... 


    Jak zdecydowanie podoba mi się motyw pamiętania o zmarłych, to fakt, że wszyscy zmarli trafiali do drugiego 'swiata' równo i byli tam jakby nie patrzeć 'na bazie' życia i osiągnięć w życiu - jakos średnio do mnie trafia. Piekła mi tam brakowało, o ;D 
  • Dla dziewczynek polecam film "Dzieci z Bullerbyn". Takie pogodne, familijne kino.
    Na Coco, Emilka(6 lat) była w kinie z kolega i jego rodzicami i bardzo się bala i chciała wychodzić. .. 
    Podziękowali 1Joannna
  • Oglądałam "Kalwarię" z 2014 roku. Dobra. Trochę dramat, trochę czarny humor, ale kończy sie dając do myślenia. 
    Tylko postaci trochę za bardzo schematyczne, jak dla mnie, takie ciut przerysowane.
  • A teraz prawie codziennie oglądamy kolejne sezony "Mostu nad Sundem". Bardzo mi sie podoba, takie niejednoznaczne postaci, jak w życiu ;)
    Zaczelismy wlasnie trzeci sezon i jest trochę mroczniejszy od poprzednich. Ale Skandynawowie robią bardzo wysmakowany klimat w filmach, za to ich lubię ;)
  • Tego mostu nad Sundem nie daliśmy rady obejrzeć do konca. Odcinki dlugie i bardzo dużo. Ciągnęło się i ciągnęło 
  • Aga85 powiedział(a):
    Dla dziewczynek polecam film "Dzieci z Bullerbyn". Takie pogodne, familijne kino.
    Na Coco, Emilka(6 lat) była w kinie z kolega i jego rodzicami i bardzo się bala i chciała wychodzić. .. 
    Mass jakiegoś linka?
  • Dzieci z Bullerbyn są na YT obie części
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • Aga85 powiedział(a):
    Dla dziewczynek polecam film "Dzieci z Bullerbyn". Takie pogodne, familijne kino.
    Na Coco, Emilka(6 lat) była w kinie z kolega i jego rodzicami i bardzo się bala i chciała wychodzić. .. 
     Moi chłopcy uwielbiają oglądają za każdym razem z dużą przyjemnością
    A sluchaja codziennie
  • Jackie z piękną Natalie Portman 
  • Kto lubi science fiction to polecam altered carbon na netflix. Ciekawa wizja przyszłości, fabuła trzyma w napięciu. Jedynie co mi zgrzytało to upchnięcie w wątek dobrego, liberalnego muzułmanina i sporo nagości.
    Podziękowali 1Laf2011
  • A ja sobie zapodalam wczoraj Suburbicon. I podobał mi się choć calkiem czego innego się spodziewałam )
  • Wszystkie odloty Cheyenne'a / This Must Be the Place (2011)
    Obejrzałam i polecam tym, którzy gustują w dziwnym humorze albo lubią Seana Pena albo lubią się na koniec zadumać. I łapią podteksty ;)
    Jak ktoś szuka akcji, fajerwerków i walenia po mordach to się rozczaruje.
    Podziękowali 2Rejczel krajrogalikow
  • Obejrzałam ostatnio "Lion droga do domu" poruszający film
    Podziękowali 1Joannna
  • my pierwszy raz Gran Torino z Clintem.
    Do dzis zbieram szczękę z podłogi. Odkrycie filmowe sezonu.
    Podziękowali 1NC500
  • W moim osobistym rankingu Gran Torino jest drugim najlepszym filmem po "Hero".
    Podziękowali 2NC500 wiesia
  • A tak, oglądaliśmy i naprawdę bardzo dobry. 


    A Konesera widzieliście? Świetny film. 
  • Nie, ale wygląda obiecująco. :)
  • koneser to jest film z tego rodzaju, że rok po obejrzeniu P.co jakis czas sobie go przypomina i mruczy pod nosem 'no, dobry film, świetny' :D 
  • Prawdziwa historia - (niezbyt szczęśliwy tytuł) spodoba się fanom motycykli, Hopkinsa i opowieści o wariatach zafiksowanych na swojej pasji 

    rozczarowal mnie Kształt wody, zupelnie mi się nie podobał, a lubię inne firmy tego reżysera. Nie kumam tegorocznych decyzji Akademii Filmowej.


  • Kształt wody wytrzymałam jakieś 20 minut. I tak za dlugo.
  • edytowano marzec 2018
    Oglądaliście la Casa de Papel?
  • A Bóg nie umarł 2. Wczoraj do połowy dzielnie dojechaliśmy. Treść fajna ale ta rzewnosc
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.