Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jaki film warto obejrzeć?

19394969899106

Komentarz

  • Rozwazna i romantyczna :)
    Podziękowali 1Monira
  • Skoro wątek wypłynął polećcie jeszcze cos familijnego, co mozna ogladac zarówno z nastolatkami jak i z siedmiolatkiem.

     I czy film "Loyola" jest gdzies do obejrzenia w necie?
  • Cudowne rece widzielismy. A ten Ewerest i Najlepszy to jaka tematyka?
  • Najlepszy, to raczej nie dla 7 latka, znaczy książkę czytalam, nie wiem jak film, ale wg mnie za mlody chłopak na taki film, dla nastolatków ok.
  • A to Najlepszego oglądalismy w kinie z W. i Nsjstarszym. Tylko tytułu nie skojarzyłam. Film piękny, ale dziecku ponizej lat 15 bym nie pokazała.
  • edytowano czerwiec 2018
    .
  • Ale dlaczego w filmie, dlaczego? ;)
  • Ja też byłam na "Zimnej wojnie". Film piękny wizualnie i dźwiękowo, natomiast fabularnie czegoś mi zabrakło, zwłaszcza w dalszej części filmu
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Małgorzata32 powiedział(a):
    .
    Czysta abstrakcja!
  • Obejrzałam po raz kolejny z mężem tego Loyolę. Polecam!
  • Czy ktoś widział "Kubę Guzika?" Nadaje się dla pięciolatka? Koszer czy nie koszer? Pięciolatek wrażliwy.
  • Mnie to zawsze bawił Rrrrr....kiedy jaja miały kły. 
    A z cięższych to ostatnio mnie naszło znowu na Tożsamość z 2003 r.
  • Jackie z Natalie Portman.
    Monodram prawie. Cały obraz kręci się wokół tytułowej postaci. Nie wiem na ile wierny historycznie, miłość do męża, godność i stawianie spraw robi pozytywne wrażenie.
  • @Elunia- "Życie od kuchni" ! Dziękuję  <3
  • Czas mroku bardzo ciekawy

  • -właśnie oglądam.
    Tak @Rejczel , to Pierce Brosnan.

    Podziękowali 1Rejczel
  • Aj nooooł :) Ogladalam ten film wieki temu. Na polskim nam pani puscila. Pierce oczywiscie zwycieza i jest bardzo piekny az do ostatniej klatki :p
  • Ja obejrzałam Czerwoną Jaskolke i film fajny aczkolwiek na pewno nie koszer, ale ja lubię Jennifer Lawrence i Jeremy'ego Ironsa.
  • Widziałam wczoraj "Whitney". Bardzo poruszający , choć bolesny ... Ale przypomniałam sobie , jak wspaniały głos ona miała ...
    Podziękowali 2AgaMaria Rejczel
  • Miałam ochotę się wybrać, ale ta "bolesność" mnie powstrzymuje
  • http://freshfile.pl/dl/2wSsoCTb89WM2710/Tully.2018.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT.mkv

  • edytowano lipiec 2018
    A ja obejrzałam Kaliber. Robi wrażenie. Tylko to dreszczowiec.
  • edytowano lipiec 2018
    mader powiedział(a):
    Monira powiedział(a):
     Dobry film o miłości dla młodych dziewczyn to?


    "Szkola uczuć"!
    Dla młodzieży bardzo polecam. Co to jest prawdziwa miłość.
    Gdy byłam w liceum, bardzo był modny. Wiele moich koleżanek się nim zachwycało. Dla mnie jednak strasznie przesłodzony.
  • Dzisiaj w sieci kin Helis w całej Polsce "Proces : Federacja Rosyjska vs. Oleg Sencov" Cały dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na pomoc dla rodziny Olega ! Więc myślę , że warto. A jak ktoś nie jest w stanie znieść przy wakacjach tak ciężkiego filmu , niech chociaż pomyśli o kupieniu biletu ...
  • Film o Olegu Sencowie był porażający ! Zrobił na mnie ogromne wrażenie . Był ktoś ?
  • Polecam „Strasznie głośno, niesamowicie blisko” - o chłopcu z zespołem Aspergena w obliczu tragedii ukochanego ojca, który ginie w  zamachu 9/11 . 
    Odtwórcą ojca T . Hanks 
    Świetny !
    Podziękowali 2madzikg Joannna
  • Właśnie w ramach nadrabiania zaległości filmowych obejrzałam Snowdena . Bardzo pouczający obraz .Od razu zaczęłam  się zastanawiać , jak wyglądam przed ekranem mojego komputera ;)
  • Wiecie może gdzie obejrzeć on line "Cudowny chłopak"?
  • I jeszcze : Lion , droga do domu. Bardzo wzruszająca historia , która wydarzyła się naprawdę . Mały hinduski chłopiec ,który się zgubił w Indiach a następnie został adoptowany przez rodzinę australijską próbuje odnaleźć matkę i brata .
    Podziękowali 1Joannna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.