Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Agnieszkamama już ściska i karmi Marysie! Chwała Panu za kolejny cud narodzin!

12467

Komentarz

  • Niech Marysia rośnie ku radości Pana!
  • Gratulacje! Piękny dzień wybrała sobie Marysia i wspaniałą patronkę.
  • Gratulacje! Piękny dzień wybrała sobie Marysia i wspaniałą patronkę.
    Się z Tobą zgodzę! ;) 
  • piękna! grratuluję
  • hej, hej! Nie tak szybko!

    Człowiek nie zdąży na forum wejść, a tu już fotki?! No nie!

    Moje serdeczne gratulacje!! Śliczna Córcia!!
  • Gratulacje! Dwa miesiące młodsza od mojej Marysi. Chwała Panu!!!
  • Gratuluję z całego serca!
  • Gratulacje:))
  • Aguś gratulacje!!!! śliczna maleńka!!!!




    aż zmoczyłam kapkę klawiaturę.....jakie cudne są takie maleństwa!!!!

    (idę wycmokać mojego pulpecika)
  • gratulacje ... ps czemu cc cz aga juz miala cc?
    tak, Aga miała już cc ;)
  • Ogromne gratulacje!!!
  • Gratulacje!
  • Szalenie się cieszę,Chwała Panu!
  • Serdecznie gratulacje!!!

    Niech maluszek rośnie zdrowo ;-)

  • Gratuluję!
  • Byłam dziś u Agnieszki. Marysia jest przepiękna! Taka ślicznie malutka, ma takie słodkie nóżki podkurczone do brzuszka, śliczne blond włoski i robi przesłodkie minki. I jest taką kruszynką! ;)

    Aga się bardzo dobrze trzyma! Laktacja jej ruszyła pełną parą więc wiadomo jak się czuje ;) ale jak na kogoś to w piątek miał cc - jest super sprawna ;) Uśmiechnięta, szczęśliwa i w ogóle! 

    Przekazałam pozdrowienia. Myślę, że jak wyjdą w poniedziałek (oby, oby) i się ogarnie to nam tu wszystko cudnie opisze! :)
  • Uściski dla Marysieńki! Brawo, Agnieszkomamo! =D>  =D>  =D>
  • Gratulacje! @};-
  • Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje.
    Wyszłyśmy dziś ze szpitala i za chwilkę ruszamy już w podróż do siebie.


    Sama jestem ciągle w szoku, jak to się potoczyło.
    |Dopiero dziś miałam się zgłosić na planowe cc jutro, ale...w czwartek obudził mnie jakiś ból w dole brzucha i myślałam, że to Mała znowu się pręży,poszłam sobie do łazienki,wróciłam do łóżka, ale to "prężenie" się zaczęł robić podejrzanie powtarzalne i coś przypominało ;)
    trochę się niepewnie czułam, bo poprzedni poród zaczął się bólami całego brzucha, a tu tylko dół-masakra. Oczywiście myśl o bliźnie po cc była...
    Mąż akurat tego dnia był u nas, bo miał podpisywać umowę kredytową !!!!Więc rodzice mnie zawieźli do szpitala. Pierwsze badanie:tu się  nic nie dzieje, wszystko wysoko, zamknięte, no ale jak już pani coś odczuewa, to przyjmujemy panią na oddział i już do domu przed planowanym cc pani nie wyjdzie.

    ktg nie wykazywało skurczy i zdaje się, że lekarze myśleli, że panikuję i wyolbrzymiam. W końcu jakaś położna się kapnęła,żebym na plecach poleżała, no i skurczyki jak ta lala. Przyleciała lekarka zbadać i okazało się po jakiejś 1,5 h "tu się nic nie dzieje", że 2 cm są.
    Skurcze coraz częściej i mocniejsze.Tak jak Taja napisała:na wzmiankę:to może jednak naturalnie spróbuję:wymiana spojrzeń i brak komentarza. Nie upierałam się, bo mąż był w drodze,byłam sama i w tym momencie naprawdę już bardzo chciałam mieć dziecko bezpieczne i zdrowe przy sobie. Wcisnęli mnie w kolejkę,bo się rozkręcało wszystko.

    Czekanie na to,czy tym razem usłyszę płacz maluszka było zabójcze:(
    Ale jak ją usłyszałam i lekarz oznajmił:zdrowa i śliczna dziewczynka:byłam w niebie.
    Jak tylko zwieźli mnie z sali operacyjnej na porodową, położna przyniosła Manię, przystawiła do piersi. Mleczko się pokazało, chlipnęła-jest radość. Za chwilę dotarł mąż i do tej pory jesteśmy zakochani po uszy i przeszczęśliwi.
    Dla mnie to cud-26.07 to św. Anny, nasza kochana Ania w niebie nam wyprosiła narodzenie siostrzyczki w tym dniu, żeby nam pokazać,że cały czas jest z nami-jestem pewna.

    Nie piszę więcej- idę zacząć ubijać kapustę i robić zapasy w lodówce(hahaha) ;)

    chwała Panu Bogu za ten cud !!!

    ps. po cc rzeczywiście czuję się bardzo dobrze,personel bardzo pomocny, lekarze i siostry- 10pkt/10.
  • Ogromne Gratulacje!!!! @};-
  • @Agnieszkomamo, strasznie się wzruszyłam:) A jak idzie karmienie, z tego co pamiętam, to stresowałaś się, czy będzie bardzo boleć?
    No i jeszcze raz bardzo gratuluję!!!
  • przepraszam,nie wiem, jak zmniejszyć
    :-/
  • Jaka śliczna, i ile włosków!!!
  • OLa, idzie, ale boli jak cholera. Mańka ma małą paszczę i chwyta brodawkę, a nawet jak uda mi się prawidłowo przystawić, sama sobie za chwilę dopasowuje chwyt :( na tę chwilę wolę,żeby zjadła,niż 15 minut się szarpać z przystawieniem....
  •  JEST PIĘKNA!!!  Mało powiedziane Cudna!
  • Skreślaj dni w kalendarzu, po 3 tygodniach będzie ok :)
  • Aga, ale śliczna blondyneczka :)
  • też się wzruszyłam !

    cu-do-wna!!!

    oj jakie to niesamowite! Niech Pan Bóg Wam błogosławi!

    GRATULACJE!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.