Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Agnieszkamama już ściska i karmi Marysie! Chwała Panu za kolejny cud narodzin!

123457»

Komentarz

  • Ja widziałam jak nie było słońca :-)
  • no ja też ale od słońca :) widać ma podwójne zastosowanie :D
  • Jak ja się cieszyłam gdy dziadkowie wyjechali i mogłam zerwać tę cholerną pieluchę z budki wózka :D
  • No wiesz można i tak: moja koleżanka dokupiła do wózka parasolkę:  za 50zł!!! Mnie serdecznie namawiała na ten "absolutnie niezbędny" dodatek! Sorry ale wolę tę moją tetrę ze spinaczami (albo pauch, albo kółkową zależnie co mam pod wózkiem) ;P 


  • W spacerówce już się tetry nie da :( trzeba kombinować i zacienionymi ulicami jeździć.
  • uJa ale latem chodzi o to, żeby trochę nóżki opalić ;)
  • nóżki mamy pięknie opalone :) przyjedź zobaczysz:) z rączkami już gorzej ale może jescze zdążymy
  • edytowano sierpień 2012
    Można? Można! To z naszych ukochanych Kaszub :) Tu oczywiście Ł. śpi bo by sobie nie pozwoliła zakryć świata :D
  • jak spi to nie zasłaniam bo wtedy jej nie razi

    a jak nie spi to sciaga pieluche i placze ze jej slonce swieci, wiec musze cieniem :)
  • @jukaa my mamy takich przyjaciół w Stężycy i do nich wpadamy. Ostatnio to w lipcu na weekend byliśmy :) ale następnym razem jak będziemy to postaram się odezwać. Planujemy gdzieś jesienią. Ale kiedy dokładnie to nie wiem! Dam znać ;) Obiecuję!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.