Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

2456750

Komentarz

  • ja dziekuje dzis za to  ze Bog wysluchuje moich modlitw i jest tak szczodry w darach dla mnie i naszej rodziny!

  • Przywołana do porządku przez Uję dziękuję tutaj tzn przeznoszę podziękowania me z wątku, który założyłam tu. Zatem Bogu dziękuję, że zamknęłąm oczy na kurz i że udało mi się dopisać choć kilka linijek.

    A teraz wzywana głodem idę do kuchni gotować makaron

     

    Uja, wiesz, tu odkryłam, ze mnie się wydawało, że nie jestem w stanie znaleźć tegos tarego wątku...

  • edytowano sierpień 2012

    Acha, a ten wątek nie jest taki stary powstał zaledwie trzy dni temu. I to jest dla mnie dowód, że Duch Święty działa. Bo kilka osób jednocześnie w różnych watkach odczuło potrzebę wyrażenie wdzięczności

    Bogu i bliźnim

  • dziękuje za to, że mogłam być na spotkaniu modlitewnym w kościele, teściowa się opiekowała gromadką
  •  za pomalowany pokój, za buraczki w słoikach, za nowy fotel biurowy  - dziękuję! :)
  • Ja za wielodzietnych mocno za Basjenke z Zielonej Gory
  • Dziękuję, że ten dzień jest jednak pogodny i że udaje się pracować!

    Wolno tej książki przyrasta ale jednak!

     

    :)
  • Dziękuję za zdanie poprawki z matematyki przez Jarka
  • Za Magdę, sąsiadkę, która sama mając 3. małych dzieci kolejny dzień zajęła się naszymi, żebyśmy mogli spokojnie pojechać do najmłodszego do szpitala.
  • edytowano sierpień 2012
    Za piękny prezent na dzisiejsze imieniny: byłam rano w kościele w jednej z bocznych kaplic, podszedł nieznajomy pan i powiedział do mnie: Szczęść Boże, błogosławieństwa Bożego na cały dzień!


    :)
  • Za przyjaciół, dalszych i bliższych.
  • Acha, a ten wątek nie jest taki stary powstał zaledwie trzy dni temu. I to jest dla mnie dowód, że Duch Święty działa. Bo kilka osób jednocześnie w różnych watkach odczuło potrzebę wyrażenie wdzięczności

    Bogu i bliźnim
    No właśnie, tak myślałam, że te natrętne myśli są od Ducha Świętego. Przepraszam, przeoczyłam Twój wątek :) a bardzo chciałam dziękować i zacząć od już :)
  • Za prezenty na imieniny. Za to, że mieliśmy co jeść. Za panowanie nad złością. Za spacer z dziećmi i mamą. Za to, że ktoś mi przypomniał, że moja święta jest wzorem UFNOŚCI.
  • Za moich podopiecznych- za to, że rozpoczęli walkę o godne życie i starają się zmieniać swe utarte łatwe ścieżki
  • edytowano sierpień 2012
    Za wieczór spędzony z Mężem we włoskiej restauracji. Nie dość, że było przemiło to jeszcze niesamowicie smacznie :D
  • Za mądrych ludzi, których spotykam na swojej drodze.
  • Barbasiu ekstra! Emka76 pięknie, Isa7 też... w ogóle wszystkie wpisy są świetne w tym wątku.

    Niezmiennie dziękuję Panu Bogu za to, że mogę choć trochę dopisać do pracy i to dość trudnych przykładów. To trud...

    Za to, że pozmywałam dziś wieczorem, a nie jutro rano

    Zaraz się kropnę spać - jak mówiła Baśka w "Panu Wołodyjowskim".

    Acha, jeszcze oglądaliśmy z małżem przez neta fragment modlitwy w czasie Mszy św o uzdrowienie.

    Za to i za odczucia w sercu też pragnę podziękować

    \m/
  • Nie wiem, czy ta ikonka to radosna jest? Trudno wyczuć. Zatem wklejam

    :x
  • edytowano sierpień 2012
    AgaMaria- za Ciebie też jestem wdzięczna- z Twoich postów bije taki spokój, w dodatku bardzo się udziela

    edycja-och właśnie chodziło mi o Pokój tylko zamieszanie mi się dookoła mnie zrobiło( pisałam z psem na plecach)
  • Oj, Iso nawet nie wiesz, ile jednak niepokojów...ten Pokój traktuję właśnie jako obdarowanie

    %%-

    Bogu Najwyższemu za to dzięki

  • Jestem Bogu wdzięczna ża Błogosławiony czas jaki spędziłąm u Kasi i Piotra. Odpoczęłam na maksa,grałam w babingtona,(jakkolwiek się to pisze ). Dobrze czuć się kochaną.Nabrałam sił, a 3 tygodnie tak szybko upłynęły.
  • Barbasiu ekstra! Emka76 pięknie, Isa7 też... w ogóle wszystkie wpisy są świetne w tym wątku.

    Niezmiennie dziękuję Panu Bogu za to, że mogę choć trochę dopisać do pracy i to dość trudnych przykładów. To trud...Za to, że pozmywałam dziś wieczorem, a nie jutro rano Zaraz się kropnę spać - jak mówiła Baśka w "Panu Wołodyjowskim".Acha, jeszcze oglądaliśmy z małżem przez neta fragment modlitwy w czasie Mszy św o uzdrowienie.Za to i za odczucia w sercu też pragnę podziękować \m/
    Jak mi się udaje pozmywać wieczorem, to też jestem przewdzięczna!!! świetnie Cię rozumiem. a dziś mi się nie udało. ale w końcu miałam imieniny :)
  • Zjadlaś męża???


    T :)
    YYYYY????
  • za codzienna msze św...
  • ale zazdroszczę...

    ja właściwe błogosławię za cierpienie, jakiego doświadczyłam ostatnio, za to, że totalnie wszystkie plany moje zostały zburzone,
    za to, że Bóg wydłużył jeszcze czas mojego nawrócenia
  • Za uśmiech w moim domu i za to, że mój syn znów służy do mszy i nie przejmuje się wyzwiskami typu KATOL
  • Jestem dalej wdzięczna...

    Dziś za to, że udało się już zasiąść do pracy i zacząć ją

    ;))

    Dobrego, owocnego dnia na wszystkich Waszych ścieżkach

  • Za szczęśliwy powrót do domu i za mojego męża
  • Za poranną rozmowę z jedną z forumowiczek, która dodała mi siły.
  • Za cudowne rekolekcje ignacjańskie (wczoraj wróciłam, to jeszcze mi radość nie przeszła :). Za nową nadzieję.

    Za to, że mimo przeziębienia i spóźnionego autobusu udało mi się dotrzeć do WORDU i zdać teorię z prawka.

    Za fajną książkę, którą teraz czytam.


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.