Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za co jesteście dziś wdzięczni?

1444546474850»

Komentarz

  • Za to że jestem u siebie w domu  :)
  • Z telefonu poszło podwójnie, przepraszam. 
  • W godzinach szczytu, w biedronce, młode małżeństwo z dwójką małych dzieci przepuściło mnie do kasy. Wyciągnęli mnie z całkiem innej kolejki, z drugiego końca sklepu. A wyjątkowo źle się dziś czułam (37 tc). Mały gest, ale pierwszy raz mi się zdarzyło. Dziękuję za takich ludzi, którzy nie mają klapek na oczach...

  • Za moją rodzinę, za pięć ciotek z którymi wczoraj się spotkałam, za coroczne (a czasem i częstsze) zjazdy rodzinne...
    Mama ma 15 najbliższych kuzynek i 4 kuzynów, nas- ich dzieci jest 32, i póki co 10 w najnowszym pokoleniu :)
    I chociaż jesteśmy rozsiani po Polsce i świecie, kontakt jest cały czas. Uwielbiam takie spotkania!
  • Zazdroszczę. Ja się z ciotkami i kuzynami na potrzebach spotykam
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Za uśmiech mojej Najstarszej
    Podziękowali 1mamababcia
  • edytowano sierpień 2017
    Ze śmiesznych zdarzeń. Konik polny spory upodobał sobie nasz samochód (jasnozielony). Mąż wyjeżdżał do pracy, a ten gość siedział na lusterku przyczepiony swoimi łapkami. W czasie jazdy (dość daleko myślę, że do pracy m ma około 10 km) trzymał się dzielnie i podczas podmuchów wiatru poruszał czułkami i wąsikami swoimi jasnozielonymi. I przesiedział na tym parkingu na samochodzie te 8 godzin, gdy m był w pracy. I wrócił z nim na tym lusterku od auta znów poruszając i reagując czułkami i wąsami podczas jazdy... i zeskoczył dopiero pod blokiem, jak zobaczył drzewa w okolicy...i może kolegów. Ale nie na długo, bo gdy mąż jechał pozałatwiać sprawy, ten pasikonik znów był na naszym autku...Czad!
  • Za to,że udało mi się spełnić marzenie moich dzieci i zebrać je nad morze,za ich niesamowitą radość i szaleństwa.
    Za pogodę :smile: 
  • edytowano sierpień 2017
    Za moją starszą Córkę. Za godzinę skończy 8 lat. Moja wymarzona, wymodlona córeczka, która dała mi w kość bardziej niż pozostałe dzieci razem. Ale nie oddam nikomu. 
    Edit - literówki.
  • edytowano sierpień 2017
    Przepraszam. Pasikonik ma czułki anteny. Sprostowanie.


    Znaczy nie ma wąsów.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Za to, że 35 Piesza Pielgrzymka Tarnowska po 9 dniach pielgrzymowania dotarła dziś na Jasną Górę.
    Podziękowali 1mamababcia
  • @weronika85, jesteś z Tarnowa?
  • Za męża! 
    Tyle bylo do zrobienia na dzis, a zostalo tylko przetrzec podłogi. A cała reszta zrobiona. 3/4 roboty odwalil mąż 
    Pytam: skąd ma siłę? A On wzrusza ramionami. Ma i juz. 

    Podziękowali 3kluska mamababcia AgaMaria
  • Za to ,że byliśmy na Jasnej Górze. !
    I że mi nóżkę ostrzyknęli i mam nadzieję, że na razie to koniec żylaków na tej nóżce
     :) piszę o niej czule,  ale to jest duuuża noga  ;) 
    Podziękowali 3madzikg kluska mamababcia
  • @czekolada, nie, ale z Diecezji Tarnowskiej pochodzę i jako nastolatka/studentka chodziłam z Pielgrzymką Tarnowską
  • matka6 powiedział(a):
    Za to ,że byliśmy na Jasnej Górze. !
    I że mi nóżkę ostrzyknęli i mam nadzieję, że na razie to koniec żylaków na tej nóżce
     :) piszę o niej czule,  ale to jest duuuża noga  ;) 
    A ostrzykiwanie na NFZ?
    Pytam.. bo idę na wycięcie i mam info ze tylko wycięcie na NFZ
  • Nie, ja prywatnie
    Podziękowali 1Nika76
  • Za 33 lata małżeństwa, za nasze kochane dzieci i wnuki.
  • Ale fajny wątek  <3 
    za skończony semestr w szkole 
    Podziękowali 1mamababcia
  • @Elżunia, niech wam Pan błogosławi!
    Podziękowali 1Elżunia
  • edytowano wrzesień 2019
    Za narodziny 10dziecka pewnej A.
    Za szczesliwe narodziny.  <3
  • Odwiedziłam znajomą siostrę karmelitankę. Po 20 latach. Tyle czasu minęło, tyle zdarzeń, a ona tak samo radosna, w tym samym miejscu, żyje za klauzurą. Niezapomniane spotkanie <3
    Podziękowali 1Bridget
  • Przetrzasnelam piwnice i znalazłam trampki dla fa i adidasy dla Tosi która raczyła wyskoczyć z rozmiaru 28.. nagle.. :-) lumbago mnie nie powaliło , a i wirus odchodzi do lamusa u mnie i nikosia, trochę słabiej u fa a chłopcy i Tosia poki co się trzymają.. przedszkolaki nomen omen. I to 3 swieze 
  • Za dziecko urodzone wczesną wiosną. Nie dość, że pierwsze pół roku w plenerze, że zacznie chodzić na wiosnę i będzie mogło ganiać do woli, to jeszcze rozszerzanie diety zaczyna się teraz, kiedy takie bogactwo warzyw i owoców.
    Najlepiej! 
  • Za dzidziusia naszego i poczucie szczęście jakiego teraz doświadczamy. 
    Tak spokojna nie byłam chyba nigdy. Cała rodzina wesoła i radosna. Dzidziuś uśmiechnięty. Jest dobrze. 
    Podziękowali 1Izka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.