Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1505153555666

Komentarz

  • Helpunku! Zgubiłam CUDZE klucze! :-SS
    Muszę je znaleźć, to nawet nie jest sprawa życia i śmierci, tylko ważniejsza, sprawa zaufania klientki.
    Pls, kto ma chody u św. Antoniego, niech za mnie westchnie. Będę ich potrzebować ok. 13 i nie ma zmiłuj się :(
  • Proszę bardzo modlitwę, synek spadł mi z krzesła, potylicą uderzając z całą siłą w gres :(
  • Nadal nie znalazłam :((
  • I jak Katia? Są te klucze?
  • Zobaczyłam po 13, ale może też będzie się liczyć... :-?
  • Nie ma :(
    Napisałam o tym moim klientkom i dostałam taką odpowiedź: "Pani Katiu w takim wypadku trzeba wymienić wszystkie zamki łącznie z tym od wejść do bloku i klatek schodowych.... Porozmawiam z mamą i administratorem i odezwę się" @-)
  • @Agnieszka88 - pamiętam szczególnie. Mój zaliczył podobny wypadek, wczoraj mu szwy wyciągnęli. Daj znać co z maluchem.
  • @Lome dziękuję. Myślę, że będzie dobrze. Póki co żadnych objawów, więc już nic nie powinno z tego rozwinąć się, ale co się strachu najadłam to...
  • Proszę was o westchniecie za mojego Męża, od 4 dni leży z gorączka, innych objawów brak, za chwilę teść zawiezie go znów do lekarza, na dyżur w szpitalu, o światło dla lekarza , bardzo proszę
  • O zdrowie w Rodzinie. Ważne. Dziękuję.
  • Proszę bardzo o modlitwę w intencji człowieka, który zamówił rzeźbę. Dzis jej nie odebrał, ale nich odbierze w najbliższym czasie. Pieniądze za nią bardzo potrzebne.
  • edytowano grudnia 2014
    Proszę o modlitwę za wszystkich moich dobroczyńców - orgowych :x i nie tylko :x - o wszelkie potrzebne łaski :)
  • Dziękuję. Rzeźba sprzedana, opał kupiony.
  • Znów Was proszę za mojego Męża- ma jakieś paskudne zapalenie dróg zolciowych, crp 170! Trzy potężne antybiotyki, jeśli w ciągu trzech dni nie będzie poprawy czeka go leczenie szpitalne. Smutny mamy ten adwent... Westchnijcie choć, poproszę
  • Jeśli mogę to proszę o jeszcze, zdrowie bardzo ważne. Bardzo proszę.
  • Poproszę o westchnienie za obchodzących dzisiaj urodziny :D Poza Forumkami jeszcze moja koleżanka, Kasia (+dodatkowe westchnienie, by wreszcie oddała mi książki ;)) ) oraz L. U.
  • edytowano grudnia 2014
    Jeśli macie chwilke..proszę o modlitwę za moją babcię Helenę. Myślę,że zmierza ku końcowi ziemskiej drogi, a nadal nie jest pojednana z Bogiem. Proszę o nawrócenie dla niej, o skruszenie jej serca, by dobry Bóg wybaczył jej wszystko i dał jej łaskę pojednania..Jezu ufam Tobie.Dziękuję .Ania.
  • Znów się napraszam, ale znam moc modlitwy, o którą was bardzo proszę- mój mąż jednak w szpitalu, te trzy mocne antybiotyki nie bardzo działają- fatalnie sie czuje, skacze mu temperatura, choć na szczęście crp trochę spadło. Jest na obserwacji e szpitalu, bardzo się o niego martwię, pomodlcie się ze mną proszę
  • Też się narzucam, ale słabo mi bardzo, a obowiązki wzywają :(
  • Dziekuje za modlitwe, babcia zmarla dzis rano..niestety nie bylo ksiedza przed smiercia. Nadal prosze o modlitwe za Jej dusze. Dziekuje.
  • Proszę za dobry wynik Tomografii Poli i żeby jutro pomyślnie udało się wstawić zastawke w głowie.
    Bóg zapłać
  • Proszę o pilną modlitwę w intencji Ewy - w skrócie: siadło jej zdrowie, właśnie jedzie do prawosławnej mamy na Święta, a mama chora i rozdrażniona, pieniędzy niet, a to tylko wierzchołek góry lodowej :(
  • Prosszę za mojego brata, który wczoraj miał urodziny. Potrzebuje modlitwy.
  • Proszę o modlitwę za syna mojej koleżanki Allan 3,5 roku . Nagle zemdlał, lekarze nie wiedzą co było przyczyną..
  • Proszę o modlitwę za mojego tatę... Zmarł dziś o 18
  • Za S i nianię Ulę poproszę, zostają dziś same na godzinę, o opiekę Aniołów Stróżów.
  • zły moment na brak prądu, bardzo zły!
  • Jutro i pojutrze bardzo trudne dni. Bardzo proszę o modlitwę aby udało się wszystko załatwić.Wiem że to drobiazg ale dla naszego domu bardzo ważne. Dziękuję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.