Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1474850525366

Komentarz

  • Za naszego M. - od wczoraj boli go ucho, ma temperaturę i jest taki apatyczny, właśnie pojechali z tatą do lekarza - bardzo proszę.
  • Za moją Tosię prosze teraz - nic b. istotnego, ale jej się przyda! 
  • Dzięki!  :x udało się!
  • Za mojego chlopa zowu zapil
    I za mnie mam trudna sytuacje w pracy
    A chlopcy problemy w szkole
  • Dziękuję Wam bardzo - przetrwaliśmy chociaż było na ostro, mała chorobę przeszła lekko a ja mogłam się wszystkimi zaopiekować :) z całego serca, bardzo, bardzo dziękuję.
  • O zdrowie dla mojej Babci
  • Za rodzinę naszej forumowej Bridget w bardzo dużych ilościach! Dzięki
  • Bóg zapłać, Babcia jest już w domu i czuje się lepiej :)
    Proszę o westchnięcie, za powodzenie w bardzo ważnej dla mnie sprawie...
  • Polecam się.
  • edytowano października 2014
    proszę o westchnienie dziękczynne za moją damę dziś świętuję 11 rocznicę jej urodzin
  • Prosze o modlitwe za szczesliwa podroz. Jesli dobry Bog pozwoli to w piatek bedziemy w Guadalupe.Powierzymy wszystkie forumowe intencje. Dziekujemy.
  • Za jutrzejszą (od 9 rano) rozmowę kwalifikacyjną. 
    A jeśli to nie to, to nadal o pracę...

    Dziękuję
  • za Annę moją przyjaciółkę dziś ma operację dłoni

    choruje na RZS, bardzo zniekształcone palce

    już wiele lat operacji, cierpień, bólów, rehabilitacji

    to już 5 operacja (3 na lewą rękę a teraz druga na prawą)

     

  • Proszę o modlitwę za Lacertę - o znalezienie pracy (św. Józef ostatnio ją zaniedbuje ;) ).
  • o zdrowie dla małego Kubusia @IwonaWojtkowa ;

    o mądrość dla lekarzy, światło, żeby w końcu dobrze zdiagnozowali to dziecko i wdrożyli sensowne leczenie 
    bardzo proszę
  • Proszę za moją sąsiadkę, Jadwigę. Ma operację zacmy w środę, a tu ciągle jakieś sensacje zdrowotne. proszę, żeby mogła pojechać na tę operację i odzyskac widzenie w oku.
  • Dzisiaj zlozylismy wszystkie intencje forumowe, Matce Bozej z Guadalupe.
  • Ja poproszę w intencji mojego starszego brata.Zabrało go pogotowie z pracy z silnymi bólami brzucha. Angielscy lekarze nie maja pomysłu co mu jest(podejrzewali przepuklinę żołądka,ale wykluczono).

    A we wszystkich waszych intencjach codziennie dziesiątka Zdrowasiek.

  • Proszę w intencji Jadwigi. Jutro skoro świt jedzie na operację zaćmy. O udaną operację, o odzyskanie wzroku przez moją sąsiadkę.
  • Za Monike,ktora wlasnie rodzi pierwsze dziecko,Helenke Faustyne. O dobry porod,milosc macierzynska,za Kamila o laske bycia dobrym ojcem.
  • Dziekuję wszystkim za modlitwę. Operacja się udała. Fajnie jest patrzeć, na radość kobiety, która widzi, a już traciła nadzieję 
  • Za mojego K. - wymiotował dziś rano-żeby to nie było nic poważnego.
  • Drodzy!
     Prosze bardzo, westchnijcie w intencji mojego meza. Bardzo cierpi, a musial jechac do pracy. Bog zaplac!
  • Dzieki! Maz przetrwal dzien i czuje sie zdecydowanie lepiej!
  • Za Agnieszkę , poważnie chora, lekarze walczą o życie i za Tomka, męża, żeby nie zabrakło mu sił +++
  • Polecam się o 12.00. Mam ważną rozmowę.
  • edytowano listopada 2014
    A ja Tosię od 15! konkurs :)
  • O niebo dla Agnieszki...i siły dla Tomka...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.