Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1525355575866

Komentarz

  • Za Saskie,jest coraz bardziej chora. +Uzdrowienie chorych,ratuj.+
  • Bardzo proszę westchnijcie o zdrowie dla mojego małżonka od dwóch tygodni nie może wrócić do zdrowia
  • Dziękuję i proszę o jeszcze, sprawa dość poważnie wygląda, a mąż dopiero w piątek wieczorem wraca do Polski, gorączkuje martwię się, by nie skończyło się zapaleniem płuc

    Matko Boża Cudowna Lekarko ratuj
  • Za Izę ( Isa7) o szczesliwa i bezpieczna podroz samolotem z maluchami.
  • Poproszę za p. Agnieszkę, moją klientkę, u której właśnie zdiagnozowano rwę kulszową :(
  • za mojego ślubnego dziś ma urodziny proszę slicznie
  • Za mojego męża w dniu urodzin. Dziękuję.
  • Macie tego samego? ;))
  • Dziękuję za wstawiennictwo za męża, ma zapalenie oskrzeli, dostał antybiotyk i nadzieja w Panu, że będzie lepiej
  • edytowano lutego 2015
    @Katia nie wiem nie znam osobiście męża @elizarybka,ale nie sądzę żeby to był ten sam jestem pazerna i swoim nie dzielę się ;)
  • Jutro o 8ej zaczynam prace. Westchnijcie, prosze, zebym dala rade ogarnac wszystko.
    W waszych intencjach +
  • Bardzo prosze za 7miesieczna Oliwke, ktora wlasnie erka zabrala do szpitala, bo dostala dusznosci.
  • Aby mi się udało załatwić DZIŚ dość trudną sprawę.
  • Marnie mi dziś idzie praca i dużo nerwów. Poproszę...
  • edytowano lutego 2015
    Za 3miesięczną Florentynę, moją siostrzenicę. Od piątku w szpitalu z zapaleniem płuc, własnie ją przeniesli na OIOM. +Uzdrowienie chorych, ratuj+
  • Bardzo dziękuję, było lepiej niż myślałam.
    Za Was +
  • Sprawa nadal nie załatwiona. Dziś kolejna próba.
  • W intencji mojej Basieńki, która dziś skończyła rok-o dobre życie dla Niej, a dla nas o mądrość, byśmy ją dobrze wychowali.
  • Ufff. Udało się! Po prawie dwóch dniach wiszenia na telefonie. :)
  • Florentyna zle,antyb nie dziala,saturacja spada.
  • prosze za Z,moją siostrę, która dzisiaj 18 kończy - oby się nigdy nie pogubiła w dorosłym życiu...
  • Proszę za to, aby moje podanie o pracę, które złożyłam, było pozytywnie przyjęte. Potrzebuję tej pracy bardzo, a już wiele innych moich podań w różnych miejscach nie wywołało żadnego odzewu. Chyba jestem za stara...
  • @mammamia moze sprobuj nowenne do Josemaria Escriva, to jest sw.od "pracy"nam pomogl juz kilka razy, albo sw Charbel , tez jest swietny:) powodzenia
  • Dziekczynnie za Florentyne. Oddycha sama,jest poprawa b.duza. Bogu chwala!
  • edytowano lutego 2015
    za moją M. niby nic poważnego ale leczenie nie bardzo pomaga a teraz antybiotyk zum znowu ,26 marca znowu nefrolog proszę dziękuję przepraszam że się naprzykrzam
  • Za moja malutka, zeby nie wymiotowala w nocy I zeby zap oskrzeli minelo szybko.
  • O szęśliwą podróż naszego Pawła do Anglii, przed 8-mą wyjechał.
    K
  • Proszę w intencji pracodawcy mojego syna, żeby wyplacił mu wszystkie zaległe pieniądze.
  • Proszę za mojego M, ma kaszel i temperaturę ponad 39st, nie do końca udaje się ją zbić - o szybki powrót do zdrowia i żeby młodszy się nie zaraził, bo czekają nas dlugo wyczekiwane wizyty w CZD.
  • Znowu w intencji syna proszę. Jak nie dostanie tych pieniędzy, to będzie bardzo źle. Brakuje im kasy na podstwowe rzeczy i opłaty. Już słyszałam w głosie syna zwątpienie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.