Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

1495052545566

Komentarz

  • Usprawiedliwienie- z tel nie mogę podziękować
  • Nie wiedziałam :(
    Sorki...

  • Jeśli ktoś może to poproszę z siebie - drugi dzień okropny ból głowy,trudno się dom prowadzi ...dziękuję.
  • Za J prosze, laduje o 23 w Balicach. O bezpieczny powrot, na ulicach szklanka...
  • Polecam swoją rodzinę...po tygodniu zmagań chorobowych ciężki dzień psychiczny, 

    westchnijcie proszę o właściwe ukierunkowanie siebie w tym szczególnym okresie oczekiwania adwentowego, by moja miłość do dzieci stawała się silniejsza od ich niedoskonałości

    za dzieci, którym pokora zdaje się być zbyt trudna

    i proszę jeszcze za mojego małżonka , niech św. Józef wspomaga go nieustannie a Matka Najświętsza otacza opieką 

    dziękuję
  • Nasza @LacertaViridis dostała ofertę super pracy. Gratias! Poproszę jeszcze o westchnienie, by wszystko się ułożyło.
  • edytowano grudnia 2014
    O światło Ducha św w podjęciu ważnej decyzji. DZIŚ! Zaraz!
  • Monia- super!+++
  • Za mojego męża Krystiana w Dniu Imienin,dziękuję.
  • O zdrowie i ułożenie pewnych spraw
  • Mąż w drodze, przed nim jeszcze kilka godzin drogi, proszę o westchnienie, bo warunki bardzo trudne
  • za moją J. kaszle głowa brzuch boli
  • Hm, jak tu nie ma "podxiękuj"...
  • dziękuje egzamin przeżyłam za ok. miesiąc wyniki
  • jak tutaj zapewnic o modlitwie?
  • Bardzo proszę w intencji mojej sąsiadki, Jadwigi. Jutro raniutko jedzie do Białegostoku na operację zaćmy w drugim oku. jest wystraszona, bo to gorsze oko. Żeby ją przyjęli i żeby już zrobili, no i żeby się udało. trzeba dużo modlitwy. Błagam!
  • Bardzo proszę chociaż jedno Zdrowaś Mario za mojego małego Mareczka.Ma wirusowe zapalenie krtani i oskrzeli z obturacją(dusi się) a inhalacje na razie średnio pomogły.Obyśmy przetrwali tę noc inie musieli jechać do szpitala...
  • Dziękuję mąż dojechał bezpiecznie, a ja zapewniam o swojej modlitwie @elladoc @mamababcia @nowa +++
    jednak brak podziękuj tutaj będzie odczuwalne..
  • Dubluję się, ale modlitwa bardzo potrzebna - za Franka (ma 6dni), który walczy o życie.
  • Za wyjazd
    od jutra 3 dni na szkoleniu :(
    żebym tylko nie wygarnęła kierowniczce
    o spokój i ukojenie
    i dalsze za rozum - do napisania prace zaliczeniowe
    i rozdział dyplomowej
  • rodzinka sama zostaję
    to też napawa strachem jak sobie poradzą
  • Dziękuję wszystkim,udało się przetrwać noc i dziś już było nieco lepiej...
  • Za moich rodziców, o jedność małżeńską bardzo proszę.
  • Jutro kolejna rocznica śmierci synka Przyjaciółki.
    Proszę o westchnienie za Kasię.
  • Zaprzyjaźniona Mama rodzi 3 dzieciątko, westchnijcie za oboje.
  • Za mamę, która urodziła bliźniaków i walczy o życie. Mam nadzieje, że nie jest za późno.
  • Głupio mi, no ale potrzebuję za siebie. Jutro wizyta u lekarza, o światło Ducha św., jakieś dobre rozwiązania dla Ani i dla mnie.
    I za siłę na kolejny dzień.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.