Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek łóżkowy - BEZ GUMKI!

12346»

Komentarz

  • A polskie jakieś?
  • Wyobraziłam sobie metalowe skrzypiące prześcieradło z gumką @Malgorzata, zanim doszlam do "M32" :D
  • Mam fajne prześcieradła dobrej jakości z Home and You. Ale to stare dzieje oczywiście, nie wiem co LPP teraz wypuszcza.
    Polsko/chinskie zapewne.
  • Sądzę, że "zaprojektowane w Polsce" @wiesia ;) Oni coś w ogóle w Polsce jeszcze produkują?
  • Nie wiem, nie zaglądam juz ;)
    Czekam aż ktoś zrobi ładna pościel z rowerami to może się skuszę ;)
  • Był gdzieś wątek materacowy? Nie mogę znaleźć.
    Macie do polecenia jakieś materace nawierzchniowe? Najchętniej polski producent.
    Pianka termoplastyczna się sprawdza? Nie grzeje zbyt mocno i da się latem na tym spać? Gdzieś czytałam też o żelowych  - co to takiego i czy ma sens?
  • @Bambidu znalazłaś już materac? Jeśli nie, to z czystym sumieniem mogę polecić Tahiti - na przemian trzy warstwy lateksu i dwie kokosa. Dla nas optymalna twardość, taka średnia pomiędzy kokosem, a pianką, i podobno zdrowy. Dość drogi, ale uznaliśmy że warto, śpimy na tym wszyscy, dorośli i dzieci, z wyjątkiem najmłodszych, które mają pełny kokos. Polski producent M&K Foam Koło :)

    Z innych rodzajów, to piankowych nie polecam, szybko się wybijają i robią niewygodne. Słyszałem dobre opinie o sprężynowych w kieszeniach, ale nie testowałem osobiście.

  • Dopiero zobaczyłam. @Daan i @TecumSeh dzięki za rekomendacje ale szukałam materaca nawierzchniowego inaczej zwanego topmateracem.  Takiej nakładki kilkucentymetrowej. Nie kupiłam póki co,  więc jeśli ktoś ma coś wartego uwagi to zapraszam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.