Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

18911131458

Komentarz

  • Może właśnie zdaje....
    To możliwe, jeden z egzaminów zaczęłam po bardzo długim opóźnieniu.
  • A przed naszym oknem właśnie wielkie sanie zaprzężone konikiem pomknęły.
  • uuu udzieliło mi się zdenerwowanie....
  • Roseo, ponoć zimą jest lepsza zdawalność. A na egzamin (przynajmniej u nas) to potrafią i z półtoragodzinnym poślizgiem wezwać.
  • ZDAAAAAAŁ!!!!!!!!!!!!
  • edytowano styczeń 2013

    To i ja proszę o modlitwę, bo jutro po raz drugi podchodzę do teoretycznego. Szanse pół na pół... :P 

    Edit: Rosea - gratulacje dla małżonka!

    Edit2: Teoretyczny mam za sobą, do praktycznego podchodzę drugi raz :D Nawet pisząc na forum popełniam błędy w wypowiedziach - nietrudno zauważyć, że zapewne przekłada się to jakoś na zwiększone prawdopodobieństwo popełnienia błędu podczas jazdy....

  • no wreszcie! uff gratulacje!!!
  • Rosea, bardzo, bardzo się cieszę!
  • @Rosea gratulacje dla męża.
  • @Rosea, bardzo się cieszę! :) gratulacje dla Męża
  • @Rosea, pogratuluj mężowi! super!
  • Uff!!!! Super! Czyli teraz będziesz pasażerem! Cieszę się ogromnie! I gratulacje dla męża! Otwórzcie wino z tej okazji! (jeny jak ja bym sobie lampkę wypiła...) Ale się cieszę!
  • Uff!!!! Super! Czyli teraz będziesz pasażerem! Cieszę się ogromnie! I gratulacje dla męża! Otwórzcie wino z tej okazji! (jeny jak ja bym sobie lampkę wypiła...) Ale się cieszę!
    ekhem, ja KWC i on też, wafla zrobił to szalejemy... ale drugie zdanie po: "Zdałem!!!" to "Tylko błagam, nie każ mi jeździć w taką pogodę" :)
  • a to sorry nie wiedziałam  =;

    no to szalejcie po swojemu! :* cieszę się MEGA! ;)

  • no to szalejcie po swojemu! :* cieszę się MEGA! ;)
    a potem będziemy gratulować w innym wątku  :P
  • eeeee, nie, w tym innym wątku nie zagoszczę
    ale to insza inszość

  • gratulacje :)
  • Gratulacje!!!!!
  • Łoł, gratsy dla Roseowego!
  • Rosea, gratulacje dla męża! A z pogodą się oswoi :D
  • @rosea w taką pogodę łatwiej zaczynać, bo jak się wolno jedzie to tak się inni nie bedą denerwowali na Niego a jak bedą super czarne i suche ulice a małżonek będzie jechał wolno to będą się denerwować. Ja osobiście się nie przejmowałam TIRami które na trasie katowickiej na mnie trąbiły ze muszą mnie wyprzedzać, a zaczynałam jeździć w lipcu... :D
  • Gratuluję:) no to jeszcze pare tygodni i Rosea będzie mieć kierowcę :)
  • Dziękuję w imieniu małżonka.
    Kamień z serca, mówię Wam. Na wsi to jest jednak niezbędna sprawa.
  • edytowano styczeń 2013

    To z doświadczenia powiem, że wiem, że kamień z serca. Spadł mi dzisiaj :) Zdałam :)

    Dziękuję za modlitwę!

  • wow! gratulacje!
  • Gratulacje!
  • @Kerima na kiedy masz termin? Bo jak tu teraz wszyscy zdają to może i nam się uda :D


    WandaB gratulejszyn! ;)
  • no to teraz proszę się nie wyłamywać tylko każdy po kolei zdaje :)

    WandaB gratuluję
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.