Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

191012141558

Komentarz

  • Super,gratulacje!
  • Dziękuję, dziewczyny!

    Też mam nadzieję, że ten pozytywny trend rozpoczęty przez męża Rosei się utrzyma :)

     

  • Gratulacje!
  • Dziękuję, dziewczyny!

    Też mam nadzieję, że ten pozytywny trend rozpoczęty przez męża Rosei się utrzyma :) 
    o to o to! :D
  • A ja sie wściekłam bo nie zapisaliśmy się na praktyczny bo kasy brakowało , ajak uzbieraliśmy to sie okazało że kurde podrożało  i d_ _ a !!!!!

  • Słuchajcie,warto zawalczyć o to swoje prawko albo odświeżyć- już dwa razy pojechałam sama do kościoła i dziś na zakupy- co za fajne uczucie i relaks!!! no i wolność, zwłaszcza jak się na , ekhem, wypierdkowie mieszka
    :D
  • Samochód to wolność i swoboda, tylko......kurczaki ta wolność kosztuje. Najpierw prawko a później.....paliwo. Chciałoby się gdzieś jechać a tu pusto w baku :-(
  • @Anna&;L a słyszałaś może, czy jak ktoś ma opłacony praktyczny, to teraz z kuli tej podwyżki musi coś dopłacać? Bo mi się obiło o uszy, że jakiegoś znajomego nie dopuścili do praktycznego, bo nie dopłacił i termin mu przepadł...? :-/
    @Wanda gratulacje
    :)
  • Nie słyszałam, informacje mam tylko mam z neta.

  • U mnie było tak:
    Miałam opłacony egzamin w zeszłym roku. Nawet nie wiedziałam o podwyżce. Gdy wsiadłam do samochodu egzaminacyjnego, egzaminator dał mi do podpisania oświadczenie, że w ciągu 3 dni uiszczę różnicę. Podpisałam i wsio. Mąż zapłaci w poniedziałek, bo jak skończyłam egzamin kasa była już zamknięta :)
  • a od kiedy te podwyżki weszły?
  • a od kiedy te podwyżki weszły?
    od 19 stycznia
  • ze strony WORD w Warszawie:

    "W związku z dużą ilością pytań ze
    strony Klientów w tej sprawie, informujemy, że osoby, które dokonały
    zapisu na egzamin przed 19 stycznia br., a którym termin egzaminu został
    wyznaczony po 19 stycznia br. nie są zobowiązane do wnoszenia opłaty
    uzupełniającej do nowej ceny egzaminu.Osoby, które wniosły już opłatę uzupełniającą otrzymają jej zwrot"
  • @Kerima pochwalisz się na kiedy masz termin? :D 
  • ja nie Kerima, ale mam termin 14.02, godz jakoś ranna chyba 8:45
  • w taki dzień, to chyba wszyscy muszą zdać ;)
  • ja mam 8 lutego ale jakoś mnie power opuścił i jakoś nie mam ambicji żeby zdać... :(
  • @Kerima pochwalisz się na kiedy masz termin? :D 
    Mam randkę z egzaminatorem 14 lutego o 20.30 ;)
    Po wczorajszym trzykrotnym zakopaniu się w śniegu na parkingu (do tej pory nie miałam problemów z parkowaniem), doszłam do wniosku, że na bank nie zdam. A jak zdam, to tylko nie swoimi siłami. I to jest  chyba to właściwe podejście :)
  • Kerima, do 14.02 to sladu sniegu nie uwidzisz, wiec spoko.

    Wszystkim nowym kierowcom gratuluje! I zycze szerokiej drogi!
    ;)
  • Rozwiązywałam nowe testy.
    Współczuję tym, którzy będą się z nimi zmagać.
    I gratuluję nowym kierowcom, szerokiej drogi! :)
  • Kerima, do 14.02 to sladu sniegu nie uwidzisz, wiec spoko.

    Ja się obawiam, że będzie druga tura śniegu.
  • Mąż zdawał właśnie w śnieżycy. Nie widział linii, ale spoko - egzaminator też ich nie widział. Jechał 30 na godzinę, bo inaczej się nie dało, więc go egzaminator nie oblał za zbyt wolną jazdę. Wpadł trzy razy w poślizg, w tym raz zjeżdżając z powrotem do ośrodka egzaminacyjnego. Zdał.
  • @Rosea, a za którym razem się udało, jeśli można wiedzieć? Ja nie tyle boję się trudnych warunków na drodze, bo te, paradoksalnie, mogą pomóc, ale tego, że się zakopię w śniegu przy parkowaniu i nie dam rady zaparkować - tak właśnie miałam na jazdach.
  • a jaką macie strategię jeśli chodzi o "jazdy doszkalające"
    w sensie: zapisujecie się na egzamin praktyczny, jest za miesiąc - kiedy jeździcie i ile jazd dodatkowych wykupujecie? kilka dni przed egzaminem? w dzień egzaminu? co tydzień żeby nie wyjść z wprawy? itd. itp.

    ja mam egz za miesiąc - 1 marca
    ostatnią jazdę miałam przed Świętami a więc dawno, mam do wyjeżdżenia jeszcze 10h i mam zamiar to zrobić przez 2 tyg przed egz, ale jestem ciekawa Waszych strategii ;)
  • też chciałam o to zapytać! 
    Bo ja mam egzamin w piątek za tydzień i ustawiłam sobie 2 godziny jazdy w środę. Jeśli będzie mi fatalnie sżło no to jest jeszcze czwartek i piątek. 

    Ale na ostatni egzamin poszłam mocno wyjeżdżona (że tak napiszę) i gucio! Więc teraz jakoś nie widzę sensu mocno inwestować. Tym bardziej, że każda jazda to 40 zł tzn. godz. jazdy. A mam dość kiepski czas kasowy...
  • Kerima- za czwartym
  • Z Małżonkiem zapisaliśmy się na egzamin teoretyczny, ja mam 8 marca, a Mąż 27 lutego. Jak Pan Bóg da to zdamy za pierwszym razem, a mam nadzieje że da :D
  • Miałam dziś jazdę z innym instruktorem! Ale było miło! Normalnie.. Facet bardzo uprzejmie i miło pokazał mi z robię źle (za szybko jadę za wolno kręcę - to do manewrów) nauczył mnie parkowania równoległego i prostopadle do tyłu... czadowo!!!! :D

    W poniedziałek mam jazdę i egz... 
  • W poniedziałek?? a nie 8go w piątek??
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.