Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

1111214161758

Komentarz

  • @Taja, to rozumiem, że do porodu już się sama zawieziesz? ;)
  • ale Ci dobrze :) ja się cała trzęsę, już sama nie wiem co myśleć... gratulacje Taja!!
  • , już sama nie wiem co myśleć...

    jak to co? że będzie dobrze ;) już my Cię omodliwmy ;)
  • czekam jest opóźnienie...



  • no niestety... bez komentarza..
    .
  • szkoda :(
    ale anja nie poddawaj się ! odpocznij troszkę, zrelaksuj się i do boju!
  • dzisiaj jeszcze @Kerima. Pamiętajmy +
  • :( anjaniebieska tylko się nie poddawaj! Nie daj się draniom!!! ;)

    Kerima czekamy na wieści! 
  • wkrótce mam następne podejście, póki teoria ważna będę walczyć, choć na życie zostało ponad 100 zl... obym coś zarobiła...
  • Kerima zaraz zaczyna egzamin. Pomódlmy się o łagodnego egzaminatora, bo bardzo się stresuje +
  • wiadomo coś?
  • cisza póki co, boję się zagajać.
  • jupiiiiiiiiiii, do przodu :)
    Gratulacje!
  • edytowano luty 2013

    Gratulacje!!!

    :D

  • edytowano luty 2013
    Super!!! gratulacje! Cieszę się ogromnie!
  • gratulacje!!!
  • Super!!!!!!!!!!
    Gratuluję

  • Aniu, współczuję... Mam nadzieję, że następny rraz będzie już ostatnim podejściem, bo zdanym. Przytulam.
    Kerima - gratulacje!!!
  • Keri! hurra!  gratulacje :)

  • gratulacje Kerima


  • edytowano luty 2013
    ja mam dziś jazdy
    ostatnie miałam przed Świętami...

    dziś mi się śniło, że jadę na nie metrem i zamiast w kierunku Kabaty, wsiadłam w kierunku Młociny i że zasnęłam jadąc i obudziłam się na stacji końcowej... :D

    to doskonale stan mego ducha w temacie jazdy samochodem
  • @Kerima sobie zrobiła przerwę od forum i się nie dowiemy jak było! wrrr!!!
  • Ale fajnie było dziś na jazdach!
    Instruktor super się zrobił, bo ma teraz bardzo bardzo mało kursantów i nie jest taki zestresowany i wymęczony jak wcześniej.
    Gdybym wiedziała, to bym wcale nie chciała wcześniej robić tego kursu tylko teraz bym zaczęła - zupełnie inna atmosfera.
  • ja wiem tylko tyle, że miała fajnego egzaminatora i dwa razy zapomniała kierunek włączyć
  • Gratulacje szczęśliwym nowym kierowcom :) Mi się już pomału delirka zaczyna, a egzamin dopiero 28. 8-X
  • Kiedy
    wstaję wcześnie rano,
    kiedy witam nowy dzień,
    jeszcze nie wiem co przyniesie
    i co dziś wydarzy
    się...

    Każdą chwilę, każdy dzień Jemu powierzam, bo On kocha mnie

    http://chomikuj.pl/Pawelras/Religijne-*c5*9bpiewanie/Trzecia+Godzina+Dnia/Trzecia+godzina+dnia+-+Wiara+czyni+cuda+04+-+Bedzie+dobrze,92915697.mp3
  • nie zdałam. ale dobra, nie poddaję się. tym razem zaliczyłam łuk, górkę, parkowanie, cofanie, rondo, wyłożyłam się na rynku nie było znaków (sugerując się swoim miasteczkiem gdzie na rynku jest rondo, myślałam, że mam pierwszeństwo) i tu hamulec a ja tak ten z prawej ma pierwszeństwo, no ale za późno zahamowałam... kurcze... no ale z 30 min jeździłam, więc byłam blisko  nie tracę nadziei... nie wiem kiedy mam nast termin, bo poprosiłam kolegę żeby mnie dziś zapisał...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.