Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

I ja proszę o modlitwę za Jerzyka.

1151618202132

Komentarz

  • Kochani
    Jeśli ktoś ma wolne przebiegi to proszę o modlitwę za Jerza.
    Jest dobrze, mogłoby być lepiej ale jest dobrze.
    25.08 młody ma rezonans mózgu, kontrolny, poprzedni miał 4 -lata temu w wieku 3mc. Oraz eeg, ( zapis pracy mózgu) badanie na myśl o którym serce mi zamiera ze strachu... Nie dla tego że jest inwazyjne, obciążające tylko dlatego że wielokrotnie odbierało mi nadzieję....

    Po cichu znowu mam nadzieję, że tym razem będzie ten cud i wynik powali lekarzy.

    Może ktoś z was dałby radę odmówić w jego intencji nowennę do św Charbela, albo bł. Ks Popieuszki albo Św Jana Pawła II, albo św Faustyny, albo św Walentego albo jakiegokolwiek świętego będę bardzo wdzięczna.
  • A wogóle za każdą modlitwę jestem i będę wdzięczna.
  • Mówisz i masz. Jutro poszukam i zacznę.
  • Ja też będę sie modlic
  • a może by tutaj wklejać ? i zacząć dzisiaj ?

    Nowenna do św. Jana Pawła II


    Dzień 1
    Boże i Ojcze, nawrócić się do Ciebie, to odnaleźć Twoje Miłosierdzie, tę miłość cierpliwą i łaskawą, która w Tobie nie zna miary. Nieskończona jest Twoja gotowość przebaczania nam naszych grzechów, bo też niewysłowiona jest ofiara Twojego Syna.
    Dziękujemy Ci, Boże, żeś niestrudzonego świadka i apostoła Twego Miłosierdzia, Świętego Papieża Jana Pawła II ukoronował chwałą świętych i  pozwolił nam cieszyć się jego orędownictwem w niebie, a mnie za jego przyczyną udziel łaski…, o którą z ufnością Cię błagam.




    NOWENNA DO ŚWIĘTEJ FAUSTYNY


    W każdym dniu nowenny można dodatkowo odmówić koronkę do Bożego Miłosierdzia

    Dzień I
    Poznawanie tajemnicy miłosierdzia Bożego.


    P.J: Życie wasze ma być na mnie wzorowane, od żłóbka aż do skonania na krzyżu. Wniknij w tajemnice moje i poznasz przepaść miłosierdzia mojego ku stworzeniom i niezgłębioną dobroć moją - i tę dasz poznać światu.(Dz. 438).

    S.F: O Boże, jak bardzo pragnę, aby Cię poznały dusze, żeś je stworzył z miłości niepojętej; o Stwórco mój i Panie, czuję, że uchylę zasłony nieba, aby o dobroci Twojej nie wątpiła ziemia.

    Święta Faustyno, uproś mi łaskę coraz głębszego wnikania w tajemnice miłosierdzia Bożego w dziele stworzenia, zbawienia i chwały, abym jak Ty dawał ją poznać całemu światu.





  • Dzięki @Sylwunia - zaczęte!
  • Św. Faustyna i św JP II

    To szczególni patroni.

    On jest patronem szpitala w którym leczymy Jerza ona była tam leczona na guźlicę.

    Ks J. Popiełuszko to patron Jerzyka.

    św Walenty patron Epileptyków

    a św Charbel to wiadomo...

  • +
    Spotkałem Jerza i uśmiechnął się do mnie, wiec tym bardziej :-)
  • +
    @Sylwunia dziękuję,  nowenna do JP2 zaczeta,  liczę,  że będziesz dalej wklejać... 
  • Dołączam :)
  • Dołączam +
  • Ja tez juz wczoraj zaczelam do JPII
  • edytowano sierpnia 2016
    Będę codziennie się modliła do św. Charbela.
    Znalazłam nawet Nowennę. 

    Dzień pierwszy

    Cudami słynący Święty Ojcze Szarbelu, którego nieskalane ciało, przezwyciężywszy rozkład, wydzielało woń niebiańską, przybądź ku nam na ratunek i uproś u Boga łaskę (...). Amen

    Święty Szarbelu, módl się za nami.

    Panie, który obdarzyłeś św. Szarbela łaską  wiary, za jego wstawiennictwem proszę Cię o dar życia zgodnego z Twoimi przykazaniami i Ewangelią. Tobie chwała na wieki. Amen

    Ojcze nasz... Zdrowaś Mario... Chwała Ojcu...


    Podziękowali 1Katia
  • ++ do JPIi Sylwunia bedziesz wklejac?
  • edytowano sierpnia 2016
    Będę wklejac  wieczorem, bo wtedy mam dostęp do kompa. W ciągu dnia z kom tylko
  • dla mnie ok bo i tak Z jednodniowym opoznieniem mowie
  • Kocham was!!!
  • mamababcia powiedział(a):
    Będę codziennie się modliła do św. Charbela.
    Znalazłam nawet Nowennę. 

    Dzień pierwszy

    Cudami słynący Święty Ojcze Szarbelu, którego nieskalane ciało, przezwyciężywszy rozkład, wydzielało woń niebiańską, przybądź ku nam na ratunek i uproś u Boga łaskę (...). Amen

    Święty Szarbelu, módl się za nami.

    Panie, który obdarzyłeś św. Szarbela łaską  wiary, za jego wstawiennictwem proszę Cię o dar życia zgodnego z Twoimi przykazaniami i Ewangelią. Tobie chwała na wieki. Amen

    Ojcze nasz... Zdrowaś Mario... Chwała Ojcu...


    +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.