Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

191012141529

Komentarz

  • beatasb powoli uda się ,mi chyba nie bo nie potrafię się wziąć w garść i zaplanować co chcę zrobić i wyliczyć ile czego trzeba i ile kasy
  • edytowano styczeń 2015
    imagetak przyziemnie mi się zamarzyła,a raczej przy ciele :D image

  • O domu a przynajmniej większym mieszkaniu. W tym co mamy już mi bardzo ciasno.
  • edytowano luty 2015
    kopniak żeby pogonić mnie do roboty fizycznej i planowania i żebym jeszcze robiła z sensem o to by super było
  • O tym, żeby spełniły się te prozaiczne marzenia
  • fajnie by było
  • wewnętrznym spokoju ,opanowaniu ,i panowaniu nad sobą ,takiej wewnętrznej samodyscyplinie sile żebym po kolei robiła co do mnie należy
  • o płaskim brzuchu



    no co ??????????? :P
  • Dołączam z marzeniami. I wcale nie wątpię, że się spełnia. O!
    U ciebie o to duuuuuuuuuuuuuuużo łatwiej.
  • taaaaaaaaaaaaa :-\"
  • Na tym forum marzenia o płaskim brzuchu ????? Zgroza !!! ;)
  • Wiesz, niektórym tylko marzenia pozostają. Albo trzymają przy zyciu (zdrowiu psychicznym) ;)
  • Ale przecież tu każda marzy o brzuchu ciążowym :D
  • e tam, marzy, wolałabym płaski!
  • Nie wierzę Skatarzyna ).
  • Tu rzeczywiście mogę jedynie pomarzyć. To marzenie nie ma szans na spełnienie.
    Natomiast po brzuchu ciążowym może byc płaski, jak już urodzi i chwila minie
  • Ja przed chwilą zaczęłam marzyć o podróży po Chinach i Mongolii ).
  • eh, o brzuchu ciążowym to ja też już nawet nie mogę marzyć:( to niech chociaż będzie płaski.
  • O kawalku ziemi w jakims cieplym kraju.
  • Marzę, żeby kręgosłup nie bolał :D .
    I żeby była piękna zimowa pogoda, żeby cieszyły się dzieciaki, które mają ferie.
    I żebym miała więcej energii...
    A w ogóle wypoczynek się marzy...
    i to marzenie chociaż w pewnym procencie ma się szansę spełnić
  • @Bea, odśnieżanie masz??? Czy kłopoty z komunikacją?

    U nas śmiech nie śnieg. Tyle, że trawniki trochę pobielone, ale drogi i chodniki praktycznie czarne.
  • Kto śniegu potrzebuje - mogę wysłać. U nas pada z krótkimi przerwami od soboty.
    Kceta?
  • u nas 0 śniegu i połowa ferii dzieci by się nie pogniewały
  • O pracy. Stałej pracy. . . Żeby się jakiś kontrakt udało w końcu podpisać. . .
  • edytowano luty 2015
    A u nas sniegu nasypalo w tym roku sporo, zeby zaparkowac trzeba sobie tunel wykopac. A i mrozi, wczoraj minus 12, az sie z domu nie chce wychodzic.
  • edytowano luty 2015
    O wygranej w Totolotka chociaż nie wiem po co. Dobrze mi tak jak jest.
    Widocznie marzyłem o tym znacznie wcześniej i tak już zostało .

    Co zrobić z tą kasą ? Pewnie będę się zastanawiał czy w ogóle ją odebrać. Ma to swoje konsekwencje i prawne i medialne i rodzinne a przede wszystkim duchowe.
  • O normalności...Cokolwiek to znaczy.

    O tym, żeby nie układać życia pod rehabilitację Weroniki.
    Żeby móc żyć jak normalni ludzie- mąż przychodzi z pracy, dzieci ze szkoły...jesteśmy wszyscy razem, na luzie, bez spięcia, że kolejny punk dnia do zaliczenia...Nie trzeba nigdzie jechać. Zero rehabilitacji, terapii, psychologów, pedagogów, logopedów, lokomatów...ect...
    Wiem, że to nierealne. Ale pomarzyć dobra rzecz.
  • edytowano luty 2015
    Małdorzata32
    za ciebie i rodzinę + ++
    rozumiem cie doskonale o normalności ja już przestałam nawet śnić nie tylko marzyć
    mam nadzieję że kiedyś spełni Ci się to marzenie
  • Nasza Weronika marzy, żeby spotkać się z Jaśkiem Melą. Myślicie, że jest to możliwe?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.