Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

1121315171829

Komentarz

  • zboze ciac drzewo itd a marza mi sie meble do pokoju i celem realizacji przegladam wszelkie ogloszenia pytam znajomych jak do tej pory albo za daleko albo stan mebli nie za dobry albo za drogo albo obieca ktos i potem oddzwania ze jednak nie aktalne znowu
  • mam na oku w 2 miejscach do soboty okarze sie czy i tym razem nici co ma byc to bendzie
  • @nowa pisz na pw dokładnie, czego Wam z mebli trzeba i konkretnie gdzie dowieźć, mąż jest chetny, by dobry uczynek spełnić, auto, co troche mebla zmieści mamy, troche zbytecznych mebli też, a i dzień na podróż w tę i nazad pewnie da sie wygospodarować - śmiało, marzenia sie spełniają :)
  • wielkie wielkie dzieki
  • to cd realizacji marzen slubny z synkiem przykrencaja plyty wszystkich bylo 15 szt juz 4 jest na scianach mam cudownych chlopcow
  • wow ale sie ciesze w piatek pewnie malowanie bedzie HURRAA w sobote rozlorzenie wykladziny przykrencanie karniszy malowanie parapetu futryny itp czyli ustawienie lozek i koniec tylko nie w tej kolejnocsci co napisalam
  • REMONT SKONCZONY HURRRA
  • @nowa - a co z tymi meblami co @Skatarzyna pytała, coś Wam trzeba?
  • @Anulcia nie wiem co z mebelkami znajoma obiecala ze jakies jutro przywiezie czy i jakie benda nie wiem mam poczekac do jutra nie dlugo ale jest PIEKNIE a i jutro kosmetyka syn okna pomyje cora firanki zawiesi
  • no to jak zobaczysz co masz a będzie Ci się jeszcze coś marzyło, to mów :) bo marzenia się spełniają :)
  • dziekuje slicznie i serdecznie
  • Marzę o tym żeby udalo nam się tak przeorganizować nasze "M"żeby każde z naszych dzieci miało swój "kawałek podłogi"....;)!czy to się uda,przed narodzinami kolejnego członka rodziny?;)
  • Uda się, uda na pewno
  • tez mysle ze sie uda
  • @dorota511-rozrysuj na kartce co masz teraz i wrzuc skana. Tu tyle glow do myslenia ze hej..
  • Za szybko wyslalam... chcialam dopisac. Pomozemy!!!! :)
  • A mnie marzyly sie wakacje z mezem..choc kilka dni... (wlasnie mi powiedzial ze caly sierpien go nie bedzie.. w tyg praca po 12h a weekendy kurs po 10h..) dziekuje za uwage ... :(
  • @nowa- wysłałam Ci priva :)

  • Marzę o tym, żeby w mojej Ojczyźnie wreszcie było lepiej, a nie ciągle coraz gorzej.

    I marzę o tym, aby ludzie w Polsce byli dla siebie nawzajem życzliwi, żeby to stało się normą ...
  • Wszystko w swoim czasie.
  • Ida ludzie sa zyczliwi tylko czasem o tym niektorzy nie pamietaja ,Anulcia wspolczuje, Dorota511 tez u mnie dzieci nie maja wlasnych kawalkow podlogi
  • Marzenia się spełniają!
  • @Malgorzata32 wiem toz mam mniej dlogow mam odnowiony pokoj garnek farbe do kuchni nowe firanki nawet benda nowe mniej miejsca zajmujace mebelki to tyle w gestii mojego wychwalania sie dziekuje wszystkim za wsparcie rade pomnc
  • Patrzę na moich Synów, oby zawsze byli wierni Bogu i mieli mężne serca.
  • Marzę, żeby najmłodsza przestałą się wydzierać i żeby wyszedł mi chociaż jeden wakacyjny wyjazd. Właśnie się dowiedziałam, że nie wyszedł szósty z rzędu, miałam nadzieję posiedzieć w ogródku. Ale nie posiedzę.
  • jak mój Ci pasuje przyjeżdżaj, maliny som
  • a gdzie jesteście?
  • edytowano lipiec 2015
    popatrzyłam
    Makadi Bay 8->
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.