Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O czym marzycie?

1101113151629

Komentarz

  • edytowano marzec 2015
    @Malgorzata32, myślę, że to jest baardzo możliwe, tylko trzeba sie o to postarać.
  • teraz ...o remoncie pokoju już wiem jaki kolor ścian będzie
  • O spokojnej sytuacji finansowej, takiej, w której fryzjer nie wzbudza wyrzutów sumienia, kino raz na miesiąc nie jest luksusem itp.
  • Agnieszkamama ja o czymś takim daaawno przestałam marzyć bo wiem że w moim przypadku nawet w snach na to nie ma szansy
  • Marzę o tym aby wreszcie inni przestali wtrącać się w nasze życie... I przestać wyjaśniać że nie wezmę ogromnej ulgi ze skarbówki na dzieci. I mieć odwagę powiedzieć :odczepcie się wszyscy i zajmijcie się swoimi sprawami!!!
  • nie byłam nigdy włosy ścina mama sąsiadka tak że nie wiem co tracę ,kino w podstawówce z wycieczką to był luksus a teraz nawet gdyby mi bilety mikołaj przyniósł oddałabym bo 20 km jechać i nie wiadomo czym wracać niewielka atrakcja płynność finansowa nigdy jej nie miałam to też nie wiem co to ze zbieraniem pieniędzy na konkretny cel u mnie jest dokładnie tak jak Asia opisałaś już prawie jest suma a tu trach coś ,i odnowa zbieranie coby się nie nudziło ,
    Lidia2 pomału będziesz miała tę odwagę jestem tego pewna to nazywa się instynkt samozachowawczy lub nowocześnie asertywność ,nauczysz się
  • Chyba nigdy nie nauczę się asertywności zawsze myślę o tym aby kogoś nie urazić i to mój błąd... Trzeba się chyba będzie na to zdobyć!
  • pewnie że trzeba powoli krok po kroku i uda ci się święci garnków nie lepią to raz a dwa masz prawo do życia czy wszyscy patrzą żeby ciebie nie urazić ,na pewno nie wbijają ci szpilek z premedytacją ale raczej tak z rutyny bez zastanowienia się ,a ty broń się nikt tu do ataku na miłą staruszkę cię nie namawia
  • Dziękuję CI NOWA!
  • @asia
    Twój wpis to miód na moje serce :)
    Dziękuję!
  • ja tak przyziemnie- chciałabym kupić sobie kilka ciuchów i buty
  • dzisiaj marzę o pójściu do sauny
    (nierealne)
  • O spokojnej sytuacji finansowej, takiej, w której fryzjer nie wzbudza wyrzutów sumienia, kino raz na miesiąc nie jest luksusem itp.

    ja też.
    @asia fajna historia:) ale Ty jednak miałas jakies pieniądze, a u mnie nie tylko oszczędności brak ale brakuje i na codzienne życie. Trudno mi sobie wyobrazić ze dożyję takiego czasu kiedy nie będę musiała zastnawiać się który rachunek opłacić w tym miesiącu a który odłożyć, a co dopiero realizacj marzeń o własnym domu.
  • Asia łykanie garścią jakiś tabletek nie ma sensu uwierz mi wiem co mówię haftuje się potem strasznie
    kitek u mnie też wybieram co mam zapłacić jakie leki dla kogo itd ale będzie i u ciebie i u Asi i u wszystkich lepiej bo musi być kiedyś fortuna się kołem toczy
  • a ja jestem strasznie marzycielska i tak
    -o zapiekance
    -o capucinku jak zwał tak zwał ale mam nadzieję że wiadomo o co chodzi
    -w wątku rower dla dziecka kolejne marzenie
    -no i niezmiennie remont pokoju
    i w sprawie realizacji marzeń to
    -byłam w markecie budowlanym i wiem szacunkowy koszt włosy trochę mi się zjeżyły
    ale na szczęście można będzie ratować się ratami a do lipca czas ,może okaże się że coś nie konieczne itd to mniej będzie trzeba
    -zapiekanka to bułki kupione
    -capuccino kubek umyty
  • odnośnie remontu odbyłam miłą rozmowę z forumką bardzo miłą mam dzięki jej radom szanse zaoszczędzić prawie 40 procent tego co pani w markecie mi wyliczyła to plus kasowy a i duuuużo czasu by mniej zajął remont
  • cd marzeń nowej
    w sprawie realizacji dawnych marzeń to
    -remont pokoju mam materiał na podłogę i farbę na ściany niebieska a nie zielona ale żółtego pigmentu doleje i będzie zielono obdzwaniam znajomych pytając kto wymienia meble i mógłby niedrogo odsprzedać 2 rzeczy i tyle na razie
    a nowe to
    -żyrandol zmienić w pokoju
    -kuchenka 2 palnikowa+ butla
    -garnek 7-8 litrowy
    -przestawienie mebli w kuchni
    -pomalowanie kuchni zrobienie czegoś na wzór pokoju w kuchni czyli w jednym pomieszczeniu będzie z jednej strony kuchnia a z drugiej pokój czyli tzw otwarta kuchnia i tak mi guzik z tego wyjdzie ale pomażyć mogę
  • @Wiol aby był wykończony tan dom ,nie ruina jak u mnie ciągle coś trzeba poprawiać
  • O niczym. Marzenia mają dzieci.
  • żeby wreszcie udało mi się upolować na aukcjach Rycerza Niepokalanej z lat dwudziestych nie w kosmicznych cenach
  • mam w domu kilka egzemplarzy
  • @in Spe

    taki poszukiwany, że ceny takie drogie...ciekawe dlaczego...
  • czemu, czemu... a zbieracie wydania gazet z okazji ważnych wydarzeń? kiedyś dla prawnuków będzie jak znalazł, jak elektronika zastąpi papier...
  • moi rodzice kiedys zbierali ale tato kiedys sie wkurzyl na stos makulatury i spalil. mam wszystkie wydania gazety Uwazam że przed zmiana.
  • @Prayboy - a z którego roku?chciałbyś się pozbyć? jak koszerne to biorę :D

    @Kobieta- cena wysoka bo prawie stuletnie pisemko ma wartość antykwaryczną (tak to się mówi?)
  • @In Spe.
    rozumiem. po prostu nie sądzilam, że gazety, tak samo jak ksiązmi osiagają wysokie ceny
  • gazety, dokumenty, listy, rachunki, recepty i co tam jeszcze

    uwielbiam buszować na Allegro w tych kategoriach
    moja kolekcja jest skromna, ale mam min kilkustronicowe świadectwo ukończenia kursu krawiectwa w krakowskiej szkole, wystawione dla konkretnej uczennicy, podpisane piórem przez nauczycieli, ponad 120-letnie

    cóż to za smaczki przeszłości :D
  • Głupie marzenia tez wpisywać? A więc ...Chciałabym mieć ogród. Ładnie umeblowany dom. Ładne włosy, żeby nie były liche i dziadoskie. Bieliznę do kompletu. Z poważnych to żeby w rodzinie brata się poukładało. Żeby się nawrócili... a potem świecili mi dobrym przykładem :) Żeby ktokolwiek mi zaświecił dobrym przykładem w realu..
  • @Joanna36, mialam ochotę "kopiuj-wklej" zrobić :)

    Ale dorzucę..
    Marzę, żeby nasze dzieci czuły się zawsze szczęśliwe i kochane.
    Żebym nauczyła się odmawiać. I ogólnie, o asertywności marzę..

    a z przyziemnych....
    Żebyśmy się nie musieli się o siebie potykać w mieszkaniu. Czyli o metrażu większym...znacznie większym ;)
    O dużej, pełnej pięknych ciuchów i butów na każda okazję garderobie.
    O remoncie kuchni i ZMYWARCE
    O tym, żebym w końcu miała czas na spacery...


    I tak po cichu..od zawsze marzę, żeby zamieszkać we Włoszech..ale to raczej nie do spełnienia ;)
  • I tak po cichu..od zawsze marzę, żeby zamieszkać we Włoszech..ale to raczej nie do spełnienia

    O to to, ja zdecydowanie też o tym marzę :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.