Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdy dziecko rodzi się chore

13

Komentarz

  • Mnie z doświadczeń z chorymi dziećmi najbardziej przerażało, że 2/3 ich matek zostawało same. Tata dziecka nie chciał nim być. pamiętacie tą absurdalną historią z kobietą, która skarżyła państwo, że nie mogła usunąć dziewczynki z zesp. Turner'a? Jak się okazało, że mąż jej zagroził rozwodem, jeśli urodzi?

    Doszło do tego, że jak spotkałam zaangażowanego ojca chłopca z zesp. Downa, to patrzyłam na niego jak na superbohatera, 
  • edytowano maj 2013
    W sytuacji gdy choruje jedyne dziecko 8 na 10 małżeństw się rozpada. To jest straszne! 
    Mój mąż mi nigdy nie dał powodu do niepokoju , ale pompejańska profilaktycznie w jego intencji odmówiona!
    A jak zostawał z małym na oddziale to pielegniarki potem przychodziły i nachwalić się nie mogły że tak sobie radził!
  • Niestety też znam pary które się rozpadły z powodu choroby dziecka...
  • edytowano maj 2013
     Powiem Ci wprost ja się poczułam lekko dotknięta twoim podejściem. Gdybym w realu spotkała sie z taką postawą na pewno bardziej bym to przeżyła.
    Nie wiem co niestosownego napisałam... Mogę jedynie przeprosić, że zrobiłam coś co Cię dotknęło.
  • @maliwju , Jerzyk jest rewelacyjny! I ta czupryna... :)
  • Jureczek ale slodziak jestes i ta czupryna powaliles mnie te okulary Profesor przez duze P.... Buziole i masz unas codzienie modlitwe....Mama usciskaj Jurcia od ciotki ale mocno .....
  • I jakie łaszki ładne - żadne mdłe pastele, tylko poważny męski brąz :D

    Kochana, będę pamiętać, jerzyki (ptaki) b.lubię, to i Jerzykowi się dostanie :)
  • Savia odpisałam na prv.
  • edytowano maj 2013
    @maliwiju,
    a ja sobie cichcem liczę na kolejne zdjęcia Jerza :)
  • Ekstra jest to zdjęcie :).

    Dziękuje, że dzielisz sie z nami swoją historią.
  • Ja dziękuję za wsparcie.


    @maliwiju,
    a ja sobie cichcem liczę na kolejne zdjęcia Jerza :)
    image
  • Żeby było sprawiedliwie tu reszta dzieci:
    Gosia:
    image
  • edytowano maj 2013
    Lidka:
    image

  • ALe śliczne zdjęcia - i śliczne dzieci, no...anioły nie dzieci :-)))
  • edytowano maj 2013
    @maliwiju - dopiero przeczytałam wątek.
    Dziękuję!
    Jestem wzruszona i poruszona do głębi.
    Bardzo wiele, wydaje mi się, zrozumiałam...

    Tak się składa, że zbieram podpisy pod poparciem dla projektu zmiany wiadomej ustawy...
    Mam wrażenie, że teraz rozumiem o wiele głębiej (choć zapewne i tak nie do końca...) jak bardzo jest to ważne...!

    Bardzo dziękuję wszystkim za te wpisy!

    Obiecuję żarliwą modlitwę za Jerzyka i za Was wszystkich.
  • Maliwiju, masz anielsko piękne dzieci :)
  • Maliwiju alle Slicznosci te twoje Aniolki a Jureczek to w oczach ma napisane jaki z nego dobry Aniolek...(mam na mysli w druga strone hehehehe)Normalnie powalil mnie Jureczek dzis znowu dwie Anielice tez niczego sobie pozdrawjam
  • Dzięki, @maliwiju,
    no aniołki, aniołki...
    na zdjęciach ;)

    A Gosia jakie ma oczy! (po mamie??).
  • Czy mogę prosić o modlitwę??

    Mój 16 letni syn po raz pierwszy jedzie na zieloną szkołę (jest autystyczny, upośledzony i nie słyszy). Bardzo przeżywam ten jego wyjazd. Jedzie na 5 dni, mają przesiadkę po drodze w Warszawie. Zakupiliśmy mu opaskę informacyjną na rękę, jedzie 5 opiekunów. Strasznie się denerwuję. Modlę się by dojechał szczęśliwie i wrócił zadowolony z wyjazdu. O rany bardzo to przeżywam, On się cieszył jak nie wiem. 

  • @Dorunia,
    będzie dobrze!
    Przede wszystkim gratulacje dla Ciebie, że pozwoliłaś mu jechać!
     
  • Decyzja nie była łatwa, ale uznałam, że nie puszczenie go na tą wyprawę było by egoistyczne z mojej strony. 
  • Synek szczęśliwy na dworcu, machał, całuski przesyłał i pojechał. Jedzie już 1,5 godziny, 20 ich pojechała i pięciu opiekunów...
  • dadzą radę !

    wiem coś o tym,
    z tej drugiej strony ;)


  • Ja też dziękuję za ten wątek.
    Padam do stóp mamom.

    wiem-pewnei juz nie chce sie wam słuchać jakie dzielne jesteście...ale naprawdę jesteście!

    @milawju- ;  piękne masz dzieci, a Jerzyk chwyta za serce:)
    Cudny z niego chłopczyk.
  • Dziękuje za ten wątek i piękne zdjecia cudownych dzieci!!!!Modlitwe obiecuje!
  • U syna w poprzedniej szkole jedna mama dała ogłoszenie do prasy - potrzebna opiekunka z mieszkaniem na weekendy. Córkę wystawiała na pięć dni do internatu, a na te dwa chciała zatrudnić opiekunkę. Zaproponowaliśmy że możemy ją zabierać, ale odmówiła, może głupio jej się zrobiło. Dziewczynka chodziła z synem do jednej klasy, miała ZD i głęboki niedosłuch. 


    Syn dojechał szczęśliwie na miejsce - DZIĘKUJE!!! 

  • AB byłam na cieciorce parę lat temu :) kiedy Twoja córka miała turnus?
  • czas szybko leci, niby niedawno a to już prawie 6 lat minęło,ale pamietam, że fajna atmosfera była, dzieciaki nie chciały wracać do domu:)
  • U syna w poprzedniej szkole jedna mama dała ogłoszenie do prasy - potrzebna opiekunka z mieszkaniem na weekendy. Córkę wystawiała na pięć dni do internatu, a na te dwa chciała zatrudnić opiekunkę. Zaproponowaliśmy że możemy ją zabierać, ale odmówiła, może głupio jej się zrobiło. Dziewczynka chodziła z synem do jednej klasy, miała ZD i głęboki niedosłuch. 

    Syn dojechał szczęśliwie na miejsce - DZIĘKUJE!!! 

    :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.