Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Klękać im się zachciało

1235»

Komentarz

  • W Warszawie u kapucynów na Miodowej są balaski i się klęka ... zapraszam!
  • U św.Aleksandra na pl.Trzech Krzyży też (i mają wygodne godziny Mszy w dnie powszednie).

    U Najczystszego Serca (pl.Szembeka) i św.Patryka (Znanieckiego) też można.

    Ale nade wszystko: Sanktuarium Matki Miłosierdzia (Ostrobramska), czyli mój kościół parafialny :D
  • W mojej obecnej parafii niestety tylko "ogonki" :(, ale w rodzinnej na poznańskim Umultowie mimo braku balasek (bo kościół nowy) wszyscy klękają (za namową proboszcza!).
  • edytowano sierpień 2013
    U św.Aleksandra na pl.Trzech Krzyży też (i mają wygodne godziny Mszy w dnie powszednie).

    U Najczystszego Serca (pl.Szembeka) i św.Patryka (Znanieckiego) też można.

    Ale nade wszystko: Sanktuarium Matki Miłosierdzia (Ostrobramska), czyli mój kościół parafialny :D
    Także u wizytek.

    No i na Karolkowej na Mszy św. o 14 (jak na innych nie wiem) , ale to wiadomo;)
  • W katedrze w Olsztynie już dawno balaski wróciły do łask, kurczę, jakieś 15 lat temu? I faktycznie przeważnie na klęczkach ludzie przyjmują Pana Jezusa, przynajmniej jak tam jestem. Buntowników nie widziałam. Ale tam nawet bez balasek się na tym schodku klękało z tego co pamiętam. Zapraszam do Olsztyna :)
  •  Warszawa, Parafia Sw Andrzeja Apostola - balaski sa, ale Komunia Sw systemem ogonkowym i na stojaka. Ale jesli ktos ukleknie, to nie ma problemu. Szkoda tylko, ze tak malo ludzi to czyni.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.