Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy są jeszcze w Polsce patrioci?

124»

Komentarz

  • akurrat nie chodzenie na wybory w obecnej sytuacji politycznej jest logiczne i jak najbardziej patriotyczne
  • akurrat nie chodzenie na wybory w obecnej sytuacji politycznej jest logiczne i jak najbardziej patriotyczne
    tiaaaaaaaaa............
  • edytowano czerwiec 2013
    Tak, bo tylko idiota wybiera gówno czyli  konstruktorów lub uczestników układu Magdalenkowego.
  • Greg i dlatego wszyscy Izrealici w Egipcie, Babilonie bojktowali ciemiężców i: nie chodzi na roboty, mieli w tyłku ich zarządzenia itp....
  • @Malgorzata Wyborami nie zmienisz układu Magalenkowego, którego nie chce ruszyć ani PO ani PiS. nie oszukujmy się.
  • @DOEtata: nie, wzięli się i zwinęli  opuścili  ziemię na której się urodzili. Wstrętni emigranci.
  • @DOEtata: nie, wzięli się i zwinęli  opuścili  ziemię na której się urodzili. Wstrętni emigranci.
    nie mieszaj, ja piszę o tym, że powinni bojkotować ciemiężców, a nie robić dla nich w polu... a jakoś tego nie robili
  • @Malgorzata

    wybierać to ja mogę:

    a)ludzi którzy kierują się prawem Bożym
    b)ludzi którzy chcą i będą robić coś w kierunku zmiany ordynacji wyborczej

    żadna z partii liczących się na rynku politycznym nie kieruje się ani a) ani b)
  • edytowano czerwiec 2013




    wybierać to ja mogę:

    a)ludzi którzy kierują się prawem Bożym
    b)ludzi którzy chcą i będą robić coś w kierunku zmiany ordynacji wyborczej

    żadna z partii liczących się na rynku politycznym nie kieruje się ani a) ani b)
    Więc zostaje Ci wyjście trzecie - stworzyć taką partię.
    Zamiast siedzieć na d... i perorować. :P
  • Demokracja jest herezją. Nic nie tworzę. Niepodległa Polska nie jest do zbawienia konieczna.
  • edytowano czerwiec 2013
    Nie, do zbawienia nie jest koniecznie potrzebna. A jednak Bóg postawił Cię w polskim narodzie i na polskiej ziemi. To o czymś świadczy. 
    Ojczyzna jest dobrem. Naród jest dobrem. 
    Nie jesteś samotną wyspą, Ty ani Twoja rodzina.
  • Powiedz to biskupom, którzy w Magdalence podpisali cyrograf.
  • Powiedz to biskupom, którzy w Magdalence podpisali cyrograf.
    Greg nie histeryzuj. Dopust Boży - przecież wiesz co to.
  • edytowano czerwiec 2013
    @DOEtata: wcale nie histeryzuję, opisuję rzeczywistość. Podpisali i im z tym dobrze,. Wystarczy zobaczyć jakie mają priorytety. Gdy atakowane jest życie ludzkie i rodzina milczą. Gdy atakowany jest ich fundusz są zwarci i gotowi i głośni.
  • no i co z tego! były już czasy gdzie tylko 10% duchowieństwa wyznawało prawdziwą Wiarę Katolicką i?...

    i Kościół przetrwał, przetrwa i to.

  • no i co z tego! były już czasy gdzie tylko 10% duchowieństwa wyznawało prawdziwą Wiarę Katolicką i?...

    i Kościół przetrwał, przetrwa i to.
    nigdy zbiorowo episkopat nie podpisał cyrografu. Magdalenka jest ewenementem na skalę globalną.
  • poczytaj historię Kościoła :)

    ludzie mają to do siebie, że uważają, że czasy w których żyją są szczególne (najgorsze, najlepsze - do wyboru)

    Bóg jest poza czasem - tego się trzymaj

  • DOEtata: fajnie, tylko moje dzieci potrzebują lekarstwa duchowego teraz, nie za 5, 10 czy 100 lat.
  • DOEtata: fajnie, tylko moje dzieci potrzebują lekarstwa duchowego teraz, nie za 5, 10 czy 100 lat.


    póki co wciąż rodzice są odpowiedzialni za przekazywanie i wychowanie w wierze. I wydaje mi się, że dzieci najwięcej uczą sie ze świadectwa rodziców.

    Na razie sakrametny nie są reglamentowane.

  • Widzę, ze nie rozumiesz.
  • Widzę, ze nie rozumiesz.
    wzajemnie i tak już chyba zostanie.
  • Widzę, ze nie rozumiesz.
    Greg najgorsze że Ty sam siebie nie rozumiesz...znowu żal i ściskanie tyłka...Czy Ciebie w ogóle coś cieszy???
  • argento: wiele rzeczy mnie cieszy. Jakbyś czytał to byś wiedział.
  • Myślę że są 
    Podziękowali 1paulaarose
  • Chyba nie więcej niż 30 proc. łącznie z osobami niezdolnymi do walki.
    Zazdroszczę Ukraińcom  woli walki w obronie ojczyzny. W Polsce podobnych ludzi jest garstka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.