Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

1356710

Komentarz

• Czego używacie  pod oczy w okolicach 40- stki?

U mnie zmarszczki masowo ujawniły się, ale nie takie kurze łapy tylko poniżej cieni+ opuchlizny takie poprzeczne :(
    wygląda koszmarnie

czas coś stosować, tylko co?
  • sen. dużo.
    Podziękowali 3Karolinka wielorybek Katia
  • Tkanka tłuszczowa ☺ i nie mam zmarszczek☺. A serio to podobno trzeba nawilżać i nie jest ważny krem, ale regularność. No i pić trzeba.
    Podziękowali 1Karolinka
  •  No i pić trzeba.
    zależy co (ha -ha-ha)
  • Wódkę, wino, oranżadę, a na deser cze-ko-la-dę.☺
    Podziękowali 1kika0
  • Czekolada jest najlepsza na wszystko B)
  • Tołpy krem pod oczy w maleńkiej tubce.
  • sen
    więcej raczej trudno będzie, picie ;)
    spróbujemy z tołpą

• Polecam.
    8 zł.
    Efekt wow.
    Podziękowali 2wielorybek mamaw
  • Macie jakieś doswiadczenia z mydłem z kwasem kojowym? Takie białe pudełeczko z czarna Japonka. Bo kupiłam sobie bardzo po taniości w Azji i wczoraj wypróbowałam. Ponoc powinno po kilku minutach az palić na skórze, u mnie dobrze zapeelingoealo, ale nic nie parzyło. Czy to moze świadczyć, ze to podróbka, czy nie u wszystkich równo działa?
  • edytowano sierpień 2019
    https://m.ceneo.pl/83257244
    Takie cos, ale za jakieś 5 złotych kostkę kupiłam.
  • Saunuje któraś?
    Poczytałam trochę i fajnie jest używać maseczek, pilingów itp.podczas saunowania. Dzisiaj nałożyłam zwykłą maseczkę z oceanic, no cera cudna,
    Polecicie coś?
    Może coś na wzmocnienie włosów?
  • My regularnie saunujemy, bo mamy w piwnicy. W czasie sobie tego nie wyobrażam, ale po peeling i jakis olejek wcieram. Moze z włosami łatwiej, jakby w jakis ręcznik, czy cos zawinąć, zeby leżanki nie pobrudzić. Różne oleje mozna wcierać we włosy, nawet oliwę zwykła, ja mam jakis ze Sri Lanki jeszcze przywieziony z zatopionymi ziołami w srodku, moze to jakis pomysł.
  • Musze tylko napisac, ze miałam tendencje do wyprysków i po regularnym stosowaniu tego mydełka o które wyżej pytałam i peelingów Pondsa (niby wybielające) zupełnie pozbyłam sie problemu! A bujalam sie już dłuższy czas od pryszcza do pryszcza... Te azjatyckie kosmetyki jednak jakby mocniejsze sa. Tak samo z szamponami, nawet popularnych Marek typu Pantene pro-v.
  • Co do wlosow to polecam grupe Włosing na fb. Cale zycie zle mylam wlosy :p i w ogole ciekawych rzeczy mozna sie tam dowiedziec.
    Podziękowali 1Elunia
  • Ooo poprosiłam o dołączenie.
  • Jest jeszcze grupa Twarzing 
    Podziękowali 1Aneczka08
  • hipolit powiedział(a):
    Jest jeszcze grupa Twarzing 
    Tam juz sie boje wejsc, wystarcza mi wlosy
  • Dobra powoli z tymi grupami :). Nie jestem jakąś fanka kosmetyków, ale dzisiejszy efekt mega.
  • Ja nie mogę sauny, parówek na twraz.  Byłam w lipcu u pani dr od medycyny estetycznej i kosmetolozki. No i wyszlam mega zszokowana,bowiem to pierwsza odkąd chodze na różne zabiegi, ktora nie namawiala do kupna roznych cudow za grubą kasę  
    Poleciła kupic serum z vit c,jakis krem z apteki,hydrolaty i olejki, kwas hialuronowy-nie podawała żadnej ich marki.
    Za to wszystko zaplacilam czesc kwoty,jaką wczesniej wydawalam. A z efektow jestem zafowolona.
    No. Moze to autosugestia
  • @kociara napisz jak to po kolei używać to sie doedukujemy;)
    Podziękowali 1Maciejka
  • Ten kwas jako dodatek do kremu, przed kremem po kremie? Na dzien czy na noc?  
  • edytowano październik 2019
    Ja to robie tak
    Po oczyszczeniu twarzy zamiast toniku hydrolat. Kwas musi byc zaaplikowany na wilgotną skore,więc spryskuje tym hydrolatem solidnie i 2 ,3 kropelki kwasu. Tak z 3 razy na tydzien.
    A jak nie uzywam tego kwasu, to po hydrolacie serum z vit c. I uwaga: to serum jest olejkowe i używam go 2xdziennie,takze rano przed makijażem.  Ta olejkowatosc u mnie nie powoduje nadmietnego wydzielania sebum,z czym mam problemy i czego sie balam.
    Moje naczynka sie uspokoiły bardziej,niz pi pielęgnacji dermokosmetykami
    Podziękowali 1madzikg
  • edytowano październik 2019
    wielorybek powiedział(a):
    Ten kwas jako dodatek do kremu, przed kremem po kremie? Na dzien czy na noc?  
    Mozesz go z kremem,ale twarz musi byc wilgotna. Kwas potrzebuje do działania wody I jak jej nie ma to wyciaga ja albo z kremu albo ze skóry 

Mozesz tez uzywac go np jako odżywkę do włosów, balsamu itp
    Zreszta jest zawsze info,co i jak
  • Normalnie na tej grupie można się doktoryzować z włosów :) ale fajnie, bo mi przypomniały babki o hennie. Moje problemy z włosami wynikają z farbowania, a muszę farbować. Chyba spróbuję z henną.
  • @kociara podaj dokładnie produkty jakie stosujesz, please
  • Elunia powiedział(a):
    Normalnie na tej grupie można się doktoryzować z włosów :) ale fajnie, bo mi przypomniały babki o hennie. Moje problemy z włosami wynikają z farbowania, a muszę farbować. Chyba spróbuję z henną.
    Wlosy to chyba jedyne,z czym nie mam problemu. 
    Uzywam zwyklego szamponu, nie uzywam odzywek itp. Nie farbuje tez. 

Ale ostatnio potwornie swędzi mnie skora po kąpieli i to tylko w kilku miejscach-przedramiona i uda. Uzywam preparatów dla atopowców,ale niewiele daje. I go ciekawe ten świąd tylko po kąpieli tak przez ok 10-15 min
  • Moje dziewczyny jak się przeprowadziły do Wro. też paskudnie się drapią. Woda.
  • Maciejka powiedział(a):
    @kociara podaj dokładnie produkty jakie stosujesz, please
    Z ecospa ( tak sie nazywa sklep internetowy)
    Hydrolaty :
    -kadzidłowca,geraniowy i blawatkowy( ten np w lodowce trzymany  uzywany na opuchniete oczy i wory ponoc dziala cuda-ja nie mam z tym problemu,cienie pid oczami mam genetycznie wiec tu kosmetyk nie dziala)
    - Olejek malinowy tez,wymiennie z tym serum
    -kwas hialuronowy 1.5% 100% aktywny

Serum z vit c firmy mincer pharma ( vita c infusion,olejkowe serum).

Pani polecala tez skinoren ( mieszac z kwasem) ale jeszcze nie kupiłam

Podziękowali 2Maciejka wielorybek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.