Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kosmetyki

1235789

Komentarz

• Ja bardzo lubię szampony. Tolpy, naturalne, a bardzo dobrze myją co często nie idzie w parze.
  • edytowano październik 2019
    @Elunia ;
    ja swego czasu odrost robiłam w salonie, i moja fryzjerka poradziła mi -kiedy zapytałam o farbę drogeryjna do odrostów w sytuacjach kiedy muszę je zrobić a szans na dostanie się do salonu nie mam, żeby trzymała się z daleka od Syoss i Londy. 
    Mam swoje dość ciemne, a odrost robię wg jej wskazówek - Garnier Color Naturals 6.0 -głęboki jasny brąz. Idealnie pokrywa siwiznę, i jest -po farbowaniu- identyczny z moim naturalnym, choć jak wyżej wspomniałam, moje naturalne to dość ciemny brąz. 

Edit
    siwizne robię raz miesiąc, półtora.

• To tez chodzi żeby drogeryjna wspoldzialala z salonowymi farbami. Linda i Syoss są koszmarem dla fryzjerów. 

Elunia, może to lekka flejowatosc ;) z mojej strony ale ja przetrzymuje włos żeby rzadziej farbować ;) 
    maz mi farbuje i nie przepada za tym ;) 
    zeby non stop nie było nic a nic widocznego siwego to tez musiałabym co 3 tyg 
  • Środkowe z siwizna widoczna 
  • @hipolit na tym trzecim jak Klaudia El Dursi :)
  • hipolit powiedział(a):
    :D kto to?
    Ty?
  • A taka piekna dziewczyna z Top Model :) Te wlosy i czolo ze zdjecia nr 3 tak mi sie skojarzyly ;)
  • Ładna. Dzięki za porównanie ;) 
    tap madl xxl musiałby być dla mnie :D 
    Podziękowali 1Rejczel
  • Rejczel powiedział(a):
    A taka piekna dziewczyna z Top Model :) Te wlosy i czolo ze zdjecia nr 3 tak mi sie skojarzyly ;)
    oj tak
  • Właśnie kupiłam polecaną przez @Malgorzata i @Monira Celię. Po powrocie do domu test.
  • A ja polecam dla tych, którzy mają "twarde stopy" krem mocznikowy Pilarix

Podziękowali 1madzikg
  • A nie ma jakiegos kremu, ktory sie sam posmaruje na stopach? Ja zapominam.
    Podziękowali 1mamlu
  • mamuma powiedział(a):
    A nie ma jakiegos kremu, ktory sie sam posmaruje na stopach? Ja zapominam.
    Też takiego szukałam, a pomogło zmienienie butów na minimalistyczne - luźne i bardzo wygodne i mam super delikatną skórę na stopach.
  • @zapominajka a na czym polega minimalizm tych butów? 
    Podziękowali 1kiwi
  • blaekie powiedział(a):
    @zapominajka a na czym polega minimalizm tych butów? 
      https://www.akademialekkosci.org/obuwie-minimalistyczne,ap47.html
    Podziękowali 1blaekie
  • Mam takie buty ale innej firmy. 
    No ciezko się przestawić z innych butow.
    Ja zawsze myslalam,ze z uwagi na skontuzjowane konczyny powinnam miec grubą,wyprofilowaną podeszwę-co tez robilam przez wiele lat. Dopiero fizjoterapeutka mi oczy otworzyla. 
    No ale zebym tak cały czas w tych butkach chodzila to nie 
  • Kiedy chodziłam w butach na całkiem płaskim obcasie, to bolały mnie nogi, tył łydki.
    Z drugiej strony, kiedy chodzę boso, to przecież pięta też  jest nisko, a nic nie boli.... 
     :/ 
    Podziękowali 1Katia
  • U mnie problem by byl, bo mam zalecony podpietek pod krotsza noge. Tylko teraz sie zastanawiam czy pomagajac na jedno nie niszczy sie drugiego.
  • Nie mogę znaleźć który konkretnie krem Tołpa Sebio polecałyście. Ktoś przypomnie?
  • i teraz w rossmanie jest w przecenie
    Podziękowali 1Polly
  • Ooo, jutro moze zajrze.
  • A ja idę zaraz do fryzjera i nie wiem, jaką chce fryzurę... 
  • A możecie polecić cos skutecznego na straszny trądzik?
  • Z domowych sposobów - maseczkę z płatków owsianych.
  • Ja odkryłam ostatnio cos rewelacyjnego na cienkie, oklapniete włosy. W sumie to po raz pierwszy przyjrzałam sie dokładnie co minfryzjer na te włosy psika przed układaniem i kupiłam to samo. Psika sie ten spray u samej nasady włosów, później normalnie suszy (ja akurat na szczotce, zeby je prostować). Efekt po prostu wow! 
    Akurat równocześnie tez szampon zmieniłam, na jakis używaniu wlasnie w salonach fryzjerskich, ale nie sadze, ze z niego taki efekt.

• Małgorzata32 powiedział(a):
    A możecie polecić cos skutecznego na straszny trądzik?
    Duzo dobrego słyszałam o kremie Skinoren na trądzik. 
  • Moja córka przeszła od strasznego trądziku do gładkiej buzi po terapii laserem. Drogie to było, ale skuteczne, wcześniej tyle rzeczy próbowała i nic nie pomagało. Dermatolog stwierdziła, że jest już po wieku dojrzewania i laser trwałe powinien problem załatwić i tak się stało.
  • kociara powiedział(a):
    Małgorzata32 powiedział(a):
    A możecie polecić cos skutecznego na straszny trądzik?
    Duzo dobrego słyszałam o kremie Skinoren na trądzik. 
    Skinoren świetnie oczyszcza, ja tez tez często pojedynczego pryszcza nim traktowałam. 

Tolpa robi wszystko to co robił Skinoren tylko w szybszym czasie
    Podziękowali 1kociara
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.