Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

11112131517

Komentarz

  • Opłaca sie- zobacz na ich stronie w regulaminie i w wysylkach- tam są ceny podane do Niemiec wiec sadze,ze do Irlandii bedą podobne- ja do dzis u siebie na poczcie widziałam cennik i jest taki sam do wszystkich krajów UE.
  • Prosze:-)
    No spora paczka bedzie ale ja w połowie grudnia pewnie zamówię .
  • kupujecie ostatnio coś w badapaku?
    u nas na topie żurawina suszona i suszone brzoskwinie
    :D
  • mają dobre migdały non pareil. kupiłam kilka dni temu.
  • ja ostatnio zakupy w badapaku zrobiłam, ale nic ciekawego nie kupiłam :) soczewica, fasola, rodzynki sułtanki, peanuts niesolone itp.
  • Ja ostatnio dostałam od nich mole spożywcze gratis i mi się odechcialo
  • a w czym były?
    moja koleżanka też dostała ostatnio od nich mole - w jabłkach suszonych
  • nigdy nic mi z robakami nie przyszło zawsze świeże i bez uwag.
  • U nas podobnie. Lubię Badapak. Przymierzam się do zamówienia, ale teraz inne potrzeby na pierwszym miejscu... :/
  • @Joanna w brązowym ryżu
  • Z ryżem brązowy swego czasu mieli problem, ale z tego co wiem ,- z reklamajami nie było problemów.;)


    Mi się raz zdarzyło że zamówiłam 2 torebki przyprawy, przyszła jedna. Mieli odesłać kasę ale tego nie zrobili...
  • My robiłyśmy zamówienie zbiorowe w kilka osób, a więc całkiem sporo rzeczy zamówiłyśmy. Tylko jednak koleżanka zamawiała suszone jabłka i tylko ona dostała mole. Natomiast jej zdarzyło się to już drugi raz z Badapaka... no i napisała do nich.
    Odpisali, że tak to już musi być, rozumiecie? zwrócili chyba kasę za te jabłka, ale myślę, że to małe zadośćuczynienie jak na taki problem, jakim potrafią być mole spożywcze.
  • Zamawiam tylko to, co szybko schodzi - 10kg jaglanki, 5 ryżu jaśminowego (uwielbiam!) i 5 kaszy gryczanej, płatki owsiane 5kg i 3kg ryżowych - to starcza na miesiąc z hakiem.
    i 1kg rodzynek
    Miałam mole w przyprawie uniwersalnej, dzikiej róży a w śliwkach robaki ;)
  • O HAku... To z nami jest źle... Ten jasminowy ostatnio 10kg zezarlismy w 6tygodni... Wszysy u nas uwielbiają.. W każdej postaci...
  • w życiu jaśminowego nie zamawiałam - jaki on jest pachni jąsminem? czy co - bo ja
    taki zapachowy to śrrednio lubię. I do czego się nadaje?
  • @Aneczka08 , do wszystkiego. Jakiś leciutki aromat jaśminu ma, ale nie jak perfumowana herbata. Uwielbiam go.
  • @Haku , czyli nadal się trzymasz Badapaku?
  • ok to muszę kilo na próbę kupić i się zobaczy, jak bardzo pachnący nie jest to powinien być ok
  • Mi się w badapakowyn ryżu podoba to że się nie klei. Aktualnie mam ten najtanszy, właśnie gotuje;) paranoliczny się nazywa. Ugotowany na miękko jest luźny, nie skleja się w ogóle, ziarna ma długie i gładkie.

    Nigdy nie zapomnę traumy bo brei która mi wyszła z biedronkowego ryżu...


    Jasminowy jest chyba bardziej delikatny w smaku, aksamitny? Nie wiem jak to określić. Ech, szkoda ze tak szybko się kończy!
  • Ryż parboiled kazdy jeden jest sypki @Dorotak ;)
  • Hipolit, probowalas tego z biedry?;)
  • @Dorotak
    i z biedry i marketowe marki wlasne i te droższe
    różnicy nie widzę
    biorę ten co pod reką bliżej, nie patrząc na firmę :)
  • Mój jasminowy z badapaka zamówiony dwa razy śmierdzi myszami dalej mam re 2 kg bo nikt tego nie chce jeść i nie wiem to ten właściwy zapach czy to jednak ma inaczej pachnieć; )
  • @uJa ja mialam 1 raz torebke ze sklepu ten jasminowy i tak samo zapach mial myszowaty tez nikt nie chcial jesc
  • Dziś dotarła przesyłka z Badapaka, pierwszy raz zamówiliśmy przyprawę czubrycę (czerwoną i zieloną) - super jest. Robiliśmy ostatnio z nią śledzie - b. smaczne.
    Reszta sypkich bez zarzutu - ryż, jaglanka, sól i ksylitol - zmienili torebki strunowe na bardziej solidne. Porównując do ostatniego zamówienia.
  • Przyprawy głównie na ziołowy zakątek / dary natury. Jednak tam nie mieli czubrycy aktualnie.
    czasem od Skworca na alledrogo
  • @nowa wąchałam ostatnio pudełko jaśminowego w biedronce ;) byłam ciekawa czy czuć myszy czy kwiatki ale nic nie było czuć:D
  • My też ryż jasminowy lubimy. Zamawiamy najrzadziej co 2 mce, nie trafiły mi się mole nigdy. Migdały non pareil, świetne są. I przyprawy jak ktoś dużo cynamonu używa, czy curry, oregano, w dużych paczuszkach.
  • @Małgorzata, piękne dzięki za namiar na sklep z przyprawami. Bardzo mi się podoba oferta.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.