Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

11112131416

Komentarz

  • Nie, ja dopiero zamówię.
  • @Malgorzata powinnaś mieć prowizję za reklamę u nich właśnie zamówienie zrobiłam :-)
  • zamówiłam przyprawy, herbaty i kawę na Walentynki:-)
  • Czy jakiś kod zniżki dla wielodzietnych orgowych się pojawił w ostatnim czasie? Zamawiałam teraz i mi się przypomniało.
  • Nam najbardziej smakuje badapakowy ryż basmati, pyszny i bezzapachowy.

    Teraz zajadamy jaśminowy tajski, poszłam powąchać i zdecydowanie nie pachnie myszowato.
  • A jakie przyprawy zamawiacie? Inspiracji szukam. Bo ja bym.zamowila wszystko tylko nie wiem co gdzie później dodac.
  • Ja mam zaprzyjaźnioną Herbaciarnie gdzie oprócz herbat można kupić przyprawy. To co mi przypadło do gustu i mogę polecić to przyprawa meksykańska, papryka wędzona, cygańska, american chicken, czubryca czerwona.
    W zalinkowanym sklepie od Malgorzaty widzę że niektóre są.
    Będę za to musiała spróbować tej zielonej czubrycy do surówek.
  • Dzieki i czekam na więcej :)
  • Tutaj chodźcie, przepisy dajcie , przyprawy polećcie a nie sie o 500 zl klocicie ! :D
  • Ją od kilku lat jade na skworcu. Ale skoro tak namawiacie to moze następnym razem spróbuje tego raju ;)
  • @andora podziękuję Czekam na przepisy:-)
  • A curry maja? Probowaliscie, udana mieszanka?
  • edytowano luty 2016
    Curry uwielbiam dawać do kurczaka, obojętnie czy gotuję gulasz czy robię kotlety.

    Kupuję curry u badapaka
  • Malgorzata wiem ze pisalas ale im więcej sie doświadczenie podzieliszyn tym lepiej. A do czego dajecie kardamon?
  • Ok a to slynne Carry to jak robisz?
  • @Malgorzata a jakie to surówki z tą czubricą robisz, bo zamówiłam
  • Tez zawsze można pieprzyc do smaku albo i nie w smak. ;) ja myślałam ze Carry jest z mięsem. Ja tak sobie mysle ze bym obrala i ugotowa na miękko cebulkę. Do tego troszkę kuraka. Jak sie cebula ugotuje to podoprawiac, wyjąć kurę, cebule zblendowac na gesty sos. Dodac kurę pokrojona. Moze byc taki curry?
  • ooo takie uwielbiam, dzięki!
  • ;;) ide podumać jeszcze, w miedzy czasie wpadne do wątku o 500zl. Btw Malgorzato moze z Tokio jalies nowe inspiracje przywieziesz (przyprawy) ;)
  • Kardamon jest dobry do kawy.
  • Dobra, wypije
  • Herbata jest pyszna z kardamonem. Ciasta typu piernikowego, marchewkowe,dyniowe, bananowe, mozna dorzucic do szarlotki. Czekolada na goraco. Kuskus z miesa. Na curry duzo przepisow. Ma jamie Oliwier - nie musi byc z miesam moga byc warzywa, straczkowe, dynia . Ja cebule z czosnkiem i przyprawami smaze, dodaje skladniki zasadnicze, potem zwykle pomidory puszkowe lub przecier i na koniec mleczko kokosowe.
  • Czy ktoś ostatnio w badapaku kupował, bez problemów?
  • Ja. Jakiś miesiąc temu. I bardzo sprawnie przeszło. Produkty smaczne i bez dodatków; -). Teraz też czekam. Wczoraj złożyłam zamówienie i juz mam info, ze przekazane na magazyn.
  • Ja niecały miesiąc temu. Wszytko ok.
  • Regularnie kupuję. Jest ok.
  • Dziękuję:)
  • Czy ktoś kupuje takie rzeczy jak w badapaku ale przez allegro i może polecić sprzedawcę?
  • batom_pl  :)
    Podziękowali 1Aneczka08
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.