Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

BADAPAK

191012141517

Komentarz

  • Czy ktoś z zagranicy zamawiał u nich?
  • jest 400 zł tak jak było tylko za detaliczne czyli chyba w to nie wlicza tych w dużych opakowaniach.. ale wydaje mi się, że poprzednio też tak było???
  • a no to nie wiem....:(
  • Moze trzeba z nich zrezygnować, stracą klientów, może się zreflektuja?
  • ponieważ sama mam sklep - to ujmę się za badapakiem

    uważam, że mają naprawdę niskie ceny przesyłek - jak na bardzo ciężkie przesyłki

    nie wiem jakiego rzędu mają marże na spożywce (nie moja branża), ale jak rozumiem mają taką politykę cenową, że zamiast doliczać koszty przesyłki do towaru - wolą utrzymać konkretną cenę za przesyłkę
  • A zamawiał ktoś suszony owoc róży, aronii i porzeczki? Chciałam robić zimowe witaminowe herbatki. Ale zima sie skończyła, a ja dalej nie wiem, jak je przyrządzić. W necie znalazłam informację o tym, że się po prostu zaparza na 15 minut. Tyle, że taka herbatka nie ma za bardzo smaku i koloru. Może trzeba owocki gotować? Nie zniszczy się witamin?
  • edytowano kwiecień 2014
    Nie polecam suszu z czarnej porzeczki. Bardzo suchy! Mam wrażenie, że wręcz przypalony.
    Można zmielić na pył. Po prostu są to wysuszone na pieprz posklejane owoce. Wątpię czy jest tam jeszcze sensowna ilość wit C
  • Ech. Ja ten susz już mam. Chciałam poeksperymentować, ale póki co sukcesów brak. A boję się długotrwałego gotowania. Może to trzeba jakoś namoczyć?
  • Ale co dalej z tą porzeczką? Na co (i jak) ją przerobić???
  • @Malgorzata, przyznaję 2000% racji! Pomidory świetne mają. Przepyszne:D
  • zgdzam się całkowicie pomidory rulez:-)
  • Co Wy z tymi pomidorami robicie, że Wam tak smakują? Mam kilo i dorzucam czasami do zup soczewicowych, ale żeby wpadać w taki zachwyt???
  • zaparzasz wrzątkiem, kroisz i możesz do jaglanki, do makaronu, do sałatek, ja najlepiej lubię z kasza jaglaną i oliwą albo z gryczaną i oliwą na  śniadanie, dorzucę sobie jeszcze czosnku, cebulki szczypiorku
    pyyyycha
  • edytowano kwiecień 2014
    Idę parzyć wrzątkiem  :D
  • jak zaparzysz daj im z 10 minut poleżeć co by namiękły
  • My lubimy na pizze albo... no nie... najlepiej to lubimy do ręki i do buzi ams:D
  • Jak pół dnia poleżą, to się wręcz rozpływają - ja wczoraj tak swoje przez przypadek zostawiłam. Ja robię pastę z kaszy jaglanej i rzeczonych pomidorów z czosnkiem, oliwą i ziołami - pycha!
  • A ja dalej nie wiem jak zrobić te herbatki z suszu (róża, aronia, porzeczka)...
  • Zrobiłam dziś na obiad jaglankę z badapaka z pomidorami suszonymi z badapaka, przyprawiłam czosnkiem i bazylią i się zajadamy. No, w planie mam jeszcze pastę do chleba. Tylko muszę cieciorkę wygrzebać i zamorzyć...

    i zdradzę Wam jeszcze, że przepadamy za rodzinkami i śliwkami suszonymi od nich. Śliwki rozchodzą się ekspresowo, rodzinki chowam, żeby mieć do dań na słodko, ale mi wyjadają...
  • Ja mam limit wyznaczony przez mojego Ślubnego na zamówienia z Badapaka i od Skworca (tam biorę przyprawy i część bakalii). Dwa zamówienia w roku. Mam zrobić takie zakupy, żeby na 6 miesięcy starczyło. Mamy małą rodzinę na razie, więc to możliwe:P
    A P. przestudiował obu sprzedawców i wyszło mu zwyczajnie, że są tańsi niż inni i niż sklepy stacjonarne, więc jak mu przedstawiam przed zamówieniem spis produktów i sumę, którą potrzebuję, to nie ma zastrzeżeń z reguły i znajduje na to pieniądze. A ja jestem zadowolona, bo mam z czego gotować, czym przyprawiać i mam w domu produkty dobrej jakości.
    Ostatecznie w domowym budżecie to daje duże oszczędności, też pod względem poświęconego czasu, chociaż na raz trzeba wydać więcej ;-)
  • hehe, do mnie kurier ostatnio dzwonił i dyskretnie podpytał, czy jestem sama z dziećmi w domu (czyli czy będzie musiał na piętro wtachać tę paczkę:D).

    Ich orzechów jeszcze nie próbowałam. Dla mnie i tak istnym szaleństwem było wydać 17zł na pomidory:D Z reguły zamawiam kasze, mąki i ryże.

    No i u nas hitem jest ryż jaśminowy. Z. mi go wciąga garściami... P. dopytuje czemu tak mało ryżu gotuję, jak jest tylko raz w tygodniu na obiad, a z reguły jeszcze sałatki z ryżem popełniam. :O
  • Jaśminowy jest świetny :D
  • A co z tymi herbatkami z suszu???


    B-)
  • przepraszam za pytanie
    ale czy ten jaśminowy ryż to ma tak śmierdzieć myszami??
    nigdy nie miałam jaśminowego, ale ten od Badapaku śmierdzi myszami i to surowo i ugotowany :/
    jak dla mnie to nie jest zapach jaśminu,
    tak miał od nowości, otworzyłam karton i coś mi śmierdziało i to on ;)
  • mój jaśminowwy nie śmierdział. za to brązowy walił na potęge- kupiłam kilogram i nie zjedliśmy...
  • jaśminowy pachnie jaśminem .
  • to znaczy że miałam z jakiejś złej dostawy
    może kiedyś spróbuję go jeszcze raz zamówić?

    AB a cóż ja mogę chcieć powiedzieć przez myszaty ryż? :D zresztą on był chyba w styczniu zamawiany i już wtedy śmierdział ;)
  • Myszaty ryż? Chcesz powiedzieć, że męża Klarci poznałaś:D
  • @uJa mi tez smierdzial
  • mnie raził taki octowy zapach ryżu brązowego

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.